FORD FIESTA

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

Brauciena pieredze

Tehnoloģijai vienmēr ir jābūt mērķim. Un, iedarbinot savu "Ford Fiesta", Jūs iedarbināt virkni viedu funkciju un sistēmu. Piemēram, aktīvā parkošanās palīgsistēma, adaptīvā kruīzkontrole, joslas ieturēšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma… Sagatavojieties pieredzēt tehnoloģijas, kas ir tik gudras un noderīgas, ka brīnīsities, kā bez tās iztikāt.

Tehnoloģija, kas redz to, ko Jūs nevarat

Aklās zonas informācijas sistēma izmanto RADAR sensorus, lai skenētu aklās zonas abās Jūsu "Fiesta" pusēs. Un, ja viņi atklās transportlīdzekli, kuru Jūs neredzat, iedegsies oranža gaisma, kas ir skaidri redzama attiecīgajā sānu spogulī, lai Jūs brīdinātu. Ja braucat atpakaļgaitā un Jums ir ierobežota satiksmes situācijas redzamība, "Cross Traffic Alert" var noteikt pretim braucošos transportlīdzekļus un atskaņot trauksmi. Tehnoloģija ietver arī sānu atpakaļskata spoguļa apgaismojumu: pa kreisi vai pa labi, atkarībā no pretimbraucošās satiksmes virziena.

Uzlabota sistēma, lai palīdzētu Jums palikt savā joslā

Joslu saglabāšanas sistēma izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu, vai Jūs netīši atstājat savu joslu. Pēc tam joslas saglabāšanas brīdinājums brīdina Jūs, vibrējot stūri un parādot vizuālu brīdinājumu. Ja esat lēns vai nereaģējat, "Lane Keeping Aid" var nodrošināt stūrēšanas palīdzību, lai palīdzētu Jums droši atgriezties pareizajā joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta vairāku joslu ceļiem (piemēram, automaģistrālēm), tāpēc tā automātiski izslēgsies, ja ātrums ir mazāks par 65 km/h, vai arī to var izslēgt manuāli.

Redz ceļa zīmes, kuras varētu palaist garām

Neatkarīgi no tā, vai zīmes atrodas ceļmalā vai virs tās, pastāvīgi vai īslaicīgi, ceļa zīmju atpazīšanas funkcija var tās identificēt. Šīs ātruma vai apdzīšanas aizlieguma zīmes ikona parādās instrumentu panelī un mainās katru reizi, kad ievadāt jaunu ierobežojumu.

Viegls reverss

Stabi, velosipēdi, zemas sienas... Atpakaļskata kamera ekrānā parāda visu, kas aiz muguras. Sistēma aktivizējas automātiski, kad izvēlaties atpakaļgaitas pārnesumu, un virtuālo ceļvežu izmantošana palīdzēs Jums novietot automašīnu mazākajā vietā.

Kruīza kontrole, kas var automātiski pielāgoties

Adaptīvā kruīza kontrole ar "Stop & Go" ļauj Jums izvēlēties ātrumu, ar kādu vēlaties braukt, un uzturēt to Jūsu vietā. Ja iebūvētais RADAR sensors konstatē priekšā braucošu transportlīdzekli, tas palēninās Jūsu transportlīdzekli, lai saglabātu iestatīto distanci un vajadzības gadījumā pilnībā apturētu automašīnu. Tiklīdz ceļš priekšā ir brīvs, sistēma paātrinās līdz Jūsu izvēlētajam ātrumam.

Autostāvvieta un izrakstīšanās bez stresa

Autostāvvieta var būt reāla problēma, bet ne Jūsu jaunajā "Fiesta". "Active Park Assist" izmanto dažādu tehnoloģiju kombināciju, lai paveiktu vairāk nekā tikai novirzītu Jūs līdz stāvvietai. No tām izkļūt palīdzēs arī pārkošanas palīdzības sistēma. Paralēlā un perpendikulārā pārkošanas sistēma var noteikt un novietot Jūs atpakaļgaitā. Sānu pārkošanas palīgsistēma arī brīdina par jebkādiem sānu šķēršļiem.

Individuāla braukšanas dinamika

Jūs varat vēl vairāk personalizēt savu braukšanas pieredzi, mainot droseles reakciju, stūrēšanu un pat pārslēgšanas uzvedību atbilstoši savam braukšanas stilam vai ceļa apstākļiem. Izvēles braukšanas režīmi ietver "Norma"l, "Eco" un "Sport", kā arī "Trail" un "Slippery" uz "Fiesta Active".

LED dienas gaitas gaismas stilam un redzamībai

Šīs ļoti energoefektīvās uzlabotās dienas gaitas gaismas palīdz Jums izcelties dienas laikā un skaidri redzēt naktī.

Stūres pastiprinātājs, kas reaģē uz jebkuru situāciju

Elektriskais stūres pastiprinātājs (EPAS) automātiski pielāgojas Jūsu ātrumam un apstākļiem. Mazā ātrumā sistēma atvieglo riteņu pagriešanos, uzlabojot veiklību. Lielā ātrumā, kad nepieciešama lielāka kontrole, stūre kļūst stingrāka. Tagad ar sānslīdes kontroli EPAS ņem vērā arī sānvēju un citus braukšanas apstākļus. Aktīvā kontrole samazina jebkādu nevēlamu vibrāciju stūrē.

Palīdz redzēt, neapžilbinot citus

Noderīgs palīgs braucot naktī. Automātiskās tālās gaismas uz laiku izslēdz priekšējos lukturus, kad tās konstatē pretim braucošu satiksmi vai priekšā braucošu transportlīdzekli, neļaujot Jums apžilbināt citus vadītājus. Pēc tam tas automātiski atgriežas tālajā gaismā, lai nodrošinātu maksimālu redzamību.

"Ford" SYNC ar ārkārtas palīdzību: Jūs varat izsaukt palīdzību pat tad, ja nevarat

Svarīga un potenciāli dzīvības glābšanas sastāvdaļa ir ārkārtas palīdzība. Maz ticamā negadījuma gadījumā, kad tiek atvērts drošības spilvens vai izslēdzas degvielas sūknis, tehnoloģija var izmantot "Bluetooth", lai izveidotu savienojumu ar mobilo tālruni, lai veiktu automātiskus, tiešus ārkārtas zvanus. Ja nepieciešams, varat beigt zvanu. Ir svarīgi ņemt vērā, ka sistēma sniegs svarīgu informāciju, piemēram, Jūsu GPS koordinātas, pat ja esat bezsamaņā.

Palīdz saglabāt distanci

Kad priekšā atrodas transportlīdzeklis, klasterī redzamā grafika var norādīt attālumu līdz tai. Ir trīs indikācijas līmeņi: pelēks nozīmē garāko attālumu un sarkans nozīmē īsāko attālumu. Jūs varat pielāgot attāluma indikācijas jutību atbilstoši dažādiem līmeņiem, un šī uzlabotā brīdinājuma sistēma ļauj Jums reaģēt uz visu, kas notiek Jūsu priekšā.

"Driver Alert" brīdina, kad konstatē, ka esat noguris

"Driver Alert" pastāvīgi uzrauga Jūsu braukšanas uzvedību. Paredzēts, lai noteiktu jebkādas izmaiņas, ko var izraisīt nogurums. Ja sistēma konstatē, ka esat noguris, displejā tiek parādīta brīdinājuma ikona, kas aicina ieturēt pārtraukumu. Ja Jūsu nogurums braukšanas laikā turpina samazināties, ziņojums tiek atkārtots un tiek atskaņots skaņas signāls.

Papildu kontrole kalnā starta laikā

Starta palīgs kalnā uz laiku aptur Jūsu kustību atpakaļgaitā (vai uz priekšu), uzsākot kalnup. Sistēma darbojas, uzturot bremžu spiedienu papildu 2,5 sekundes, dodot Jums vairāk laika un kontroles, kad pārvietojat kāju no bremzes uz akseleratoru. Tas ir noderīgi arī apstājoties un startējot uz slidenas virsmas.

Mazāk nogurdinoši, ekonomiskāki braucieni

"Fiesta" kruīza kontrole ietver regulējamu ātruma ierobežotāju ar inteliģentu ātruma pārsniegšanas palīdzību. Tas palīdz uzturēt transportlīdzekli izvēlētajā ātruma ierobežojumā un var pat atpazīt ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un atbilstoši pielāgot ātrumu. Sistēma var ietaupīt degvielu, samazināt ātruma pārsniegšanas iespēju un, tāpat kā visas kruīza kontroles sistēmas, ļauj saglabāt ātrumu, neturot kāju uz akseleratora pedāļa.

Specifikācijas un efektivitāte

Kāpēc izvēlēties starp jaudu un efektivitāti? Ar "Ford Fiesta" Jūs varat iegūt abus. Godalgotais 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējs nodrošina perfektu jaudas un degvielas ekonomijas kombināciju. Savukārt jaunajs "EcoBoost Hybrid" ir aprīkots ar elektromotoru, kas nodrošina lielāku jaudu ar minimālām emisijām un ar izsmalcinātu braukšanas dinamiku šis auto piedāvā bezkompromisu braukšanas prieku.

Ceļojumu informācija

Ceļojuma informācija ir intuitīvs un ekonomisks veids, kā apkalpot Jūsu transportlīdzekli, kas paredzēts, lai palielinātu maksimālo laiku starp plānotajiem pakalpojumiem, uzraugot dažādus faktorus, tostarp individuālos brauciena laikus un attālumus, eļļas temperatūru, vidējo transportlīdzekļa ātrumu un degvielas patēriņu. Mainīgā apkope analizē šos datus, kā arī eļļas nodilumu un noārdīšanos, un nosaka nepieciešamos regulāros apkopes intervālus Jūsu automašīnai, pamatojoties uz Jūsu konkrētajiem braukšanas cikliem, kas nozīmē, ka Jūs varat gūt labumu ne vairāk kā ik pēc 2 gadiem vai 30 000 km, pirms ir nepieciešama apkope.

Jautri. Gaisma. Efektīvs.

"Ford Fiesta" tagad piedāvā septiņu pakāpju divu sajūgu automātisko pārnesumkārbu (DCT) savā uzlabotajā "EcoBoost Hybrid" variantā. Palīdz padarīt braukšanu efektīvāku un mazāk prasīgu pilsētas satiksmē. Septiņu pakāpju automātiskā DCT, kas ir pieejama kā papildaprīkojums 1,0 litra "EcoBoost Hybrid", palīdz samazināt CO2 emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tā elektriski uzlabotā hibrīda veiktspēja atjauno un pārdala neizmantoto enerģiju, izmantojot reģeneratīvo bremzēšanu. Lai gan vienmērīgā DCT pārslēgšanās uzlabo "Fiesta" jau tā patīkamo raksturu.

Lietojiet mazāk degvielas ar "Auto Start-Stop"

Kad Jūs apstājaties pie luksofora vai Jūsu "Fiesta" gaida rindā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju, vienlaikus turpinot darbināt svarīgākos elementus, piemēram, priekšējos lukturus, gaisa kondicionētāju un "Ford SYNC 3" sistēmu. Kad esat gatavs doties, vienkārši nospiediet sajūgu vai nospiediet akseleratoru, un sistēma tiks restartēta. "Auto Start-Stop" ir īpaši efektīva pilsētās, kur tā var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 10% (pilsētā).

Efektivitāte, nospiežot pogu

Atjautīgā "Ford Fiesta" iezīme ir "Eco" poga. Nospiediet, lai to ieslēgtu, un vairākas sistēmas un iestatījumi tiks pielāgoti, lai palīdzētu Jums ietaupīt degvielu. Piemēram, var samazināt paātrinājuma ātrumu, var samazināt tukšgaitas ātrumu un samazināt klimata kontroles ventilatora ātrumu. Šīs mazās lietas kopā var radīt lielas pārmaiņas. Ja vēlaties paveikt nedaudz vairāk, izmantojiet lietotni FordPass, lai skatītu braukšanas un degvielas atskaites. Viss ir izstrādāts, lai palīdzētu Jums ietaupīt degvielu, naudu un izmešus..

Komforts un ērtības

Kad viedās tehnoloģijas bez piepūles darbojas Jūsu mājās, tai vajadzētu rīkoties arī Jūsu automašīnā. Tāpēc "Fiesta" ir aprīkota ar "SYNC 3", lai atvieglotu dzīvi. "B&O", lai padarītu ceļošanu jautrāku atveramu. Panorāmas jumtu, lai padarītu katru braucienu patīkamāku. Sagatavojieties atklāt visu šo un daudz ko citu telpā, kas sniegs Jums komfortu un ērtības, par kādu Jūs jebkad varētu sapņot.

Brīvroku režīms ar "SYNC 3"

"Ford SYNC 3" palīdz Jums uzturēt sakarus. Kontrolējiet savu tālruni, mūziku un navigāciju ar dabiskām balss komandām. Izmantojiet lietotni "FordPass", lai nosūtītu galamērķus no saderīga viedtālruņa tieši uz automašīnas navigāciju. Izmantojot ētera karšu atjauninājumus un reāllaika satiksmes informāciju, Jūsu maršruts tiks automātiski pielāgots, pamatojoties uz priekšā esošo ceļu, palīdzot Jums ierasties brīvāk un laicīgāk. 8 collu skārienekrāns izmanto žestus intuitīvai vadībai un savienojamībai ar "Apple CarPlay" un "Android Auto". Turklāt, izmantojot AppLink, varat piekļūt savām iecienītākajām lietotnēm savā viedtālrunī.

Pielāgojiet savu skaņu celiņu

"Fiesta Custom Sound System" no B&O piedāvā izcilu dizainu un izcilu skaņas kvalitāti. Uzlaboto 10 skaļruņu, 575 W uzstādījumu "Fiesta" ir pielāgojuši audio eksperti B&O, lai Jūs varētu baudīt mūziku tā, kā to ir iecerējis mākslinieks. Varat pielāgot mūzikas skaņas atbilstoši savam īpašajam noskaņojumam, displeja ekrānā izvēloties kādu no četrām dažādām skaņas emocionālajām "telpām". Izvēlieties relaksētu, enerģisku, siltu vai spilgtu, lai tas atbilstu Jūsu noskaņojumam.

Atbloķējiet viedo pusi

Lietojumprogramma "FordPass" nemanāmi savieno Jūs ar jauno "Fiesta", palīdzot braukt inteliģentā un intuitīvā veidā. Iegūstiet attālinātu piekļuvi savam transportlīdzeklim, lai kur Jūs atrastos, izsekojiet tā atrašanās vietu un pat attālināti bloķējiet to, lai uzlabotu sirdsmieru. Reāllaika satiksmes atjauninājumi, kas tiek piegādāti Jūsu automašīnas navigācijas sistēmai, palīdzēs Jums izvairīties no aizkavēšanās. Ja transportlīdzekļa statusa paziņojumi tiek nosūtīti tieši uz Jūsu tālruni, Jūs uzreiz uzzināsiet par visām problēmām, lai varētu ātri veikt apkopi, izmantojot visu nepieciešamo informāciju.

Telpa, kur izstiept kājas

Gudri izmantojot vietu, "Fiesta" sniedz vairāk vietas kājām priekšā un aizmugurē nekā jebkad agrāk. Tā kā aizmugurējiem sēdekļiem ir veidotas smalkas atzveltnes, Jūsu pasažieri var sēdēt tālāk.

Iegūstiet pareizo siltumu

Apsildāmi priekšējie sēdekļi ir pieejami gan vadītājam, gan pasažierim. Jūsu komfortam katram sēdeklim varat izvēlēties kādu no trim dažādiem apsildes režīmiem. Apsildāmā stūre ir paredzēta arī tā, lai Jūsu rokas būtu siltas salnā rītā, aukstā pēcpusdienā vai salnā naktī. Izmantojot lietotni "FordPass", varat iesildīties un sagatavot savu "Fiesta", pirms pat izejat no mājas. Vienkārši iedarbiniet dzinēju (ar automātisko pārnesumkārbu) attālināti, lai pārliecinātos, ka vējstikls sasaldēts un gatavs darbam, kad to darāt.

Bez atslēgām, bez problēmām

"Ford KeyFree" sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automašīnu, neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Varat arī atslēgt durvis, ja atslēga atrodas automašīnā, vai izmantot lietotni FordPass, lai attālināti aizslēgtu un atslēgtu no jebkuras vietas.

Vieta visam

Kabīne ir veidota tā, lai pēc iespējas labāk izmantotu katru kvadrātmilimetru. Atkarībā no izvēlētā modeļa ir līdz 19 atsevišķām uzglabāšanas vietām. Ērtās funkcijas ietver "multivides paliktni" pārslēgšanas sviras priekšā, ko varat izmantot kā mājokli savām mobilajām ierīcēm. Tie neslīdēs, kad braucat ar automašīnu, jo paplātei ir gumijota apakšdaļa. Ir pat USB savienotājs, tāpēc Jums ir arī ērts uzlādes punkts.

Automašīnu koplietošana bez problēmām ar "MyKey"

Šī tehnoloģija ļauj iestatīt maksimālā ātruma ierobežojumu, iestatīt atgādinājumu par drošības jostu un pat kontrolēt audio sistēmas skaļumu, ja vēlaties. "MyKey" ir viegli lietojams, lai sniegtu Jums sirdsmieru, ja esat aizdevis savu automašīnu draugam vai ģimenes loceklim. Vienkārši ievietojiet atslēgu aizdedzē, iedarbiniet automašīnu un izpildiet vienkāršos norādījumus, lai ieprogrammētu šai atslēgai vajadzīgos ierobežojumus.

Iestatiet sev piemērotu temperatūru

Izmantojot elektronisko automātisko temperatūras kontroli, Jūs vienkārši izvēlieties precīzu salona temperatūru, kas Jums patīk, un sistēma to uztur, izmantojot uzlaboto gaisa kondicionētāju.

Sānu spoguļi, kas var sevi pasargāt

Sānu spoguļi tiek viegli sabojāti, iebraucot un izbraucot no šaurām vietām vai novietojot automašīnu uz šauras ielas. Elektriski nolokāmi spoguļi palīdz no tā izvairīties, salokot uz iekšu, nospiežot pogu. Tā kā tie ir apsildāmi, Jūs varat pārvietoties ātrāk un drošāk salnos rītos.

Atslēga uz savienotāku pasauli

"Fiesta" ir pieejams ar "FordPass Connect" modemu, kas uzstādīts standarta aprīkojumā. Sistēma nodrošina vairākas nenovērtējamas priekšrocības, tostarp 4G LTE WiFi līdz pat desmit ierīcēm un reāllaika satiksmes atjauninājumus, kas tiek piegādāti tieši uz automašīnas satelītu. Negadījuma gadījumā "FordPass Connect" pat nosūtīs e-zvanu neatliekamās palīdzības dienestiem, norādot Jūsu transportlīdzekļa atrašanās vietu.

Drošība un aizsardzība

Ford Fiesta piedāvā virkni progresīvu tehnoloģiju, kas izstrādātas, lai aizsargātu Jūs, Jūsu pasažierus un Jūsu transportlīdzekli avārijas gadījumā. Galvenās funkcijas ietver sadursmes palīgsistēmu, brīdinājumu par briesmām, avārijas bremzēšanu un piekabes šūpošanās kontroli. Ir arī daudzas citas sistēmas, kas pastāv galvenokārt nelaimes gadījumu novēršanai.

Sistēma, kas var palīdzēt aizsargāt gājējus

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanas funkciju nosaka transportlīdzekļus un gājējus līdz 130 metriem uz priekšu vai tos, kuri varētu šķērsot transportlīdzekļa ceļu, un brīdina par viņu klātbūtni. Ja nenoreaģēsiet, sistēma automātiski iedarbina bremzes. Šī jaunā tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt negadījumu smagumu vai vispār no tiem izvairīties.

Gaisa spilveni pasargā Jūs no visām pusēm

Papildus vadītāja un pasažiera priekšējiem drošības spilveniem, sānu drošības spilveni, nodrošina krūškurvja aizsardzību un ir paredzēti, lai virzītu pasažierus prom no trieciena zonas. Tie var arī pacelt pasažiera roku, nodrošinot labāku aizsardzību. Aizkaru drošības spilveni nodrošina maksimālu pārklājumu. Galvas balsti nodrošina aizsardzību pret sitieniem. Ar priekšējiem un aizmugurējiem drošības jostu spriegotājiem un slodzes ierobežotājiem, kā arī drošības jostu monitoriem Fiesta palīdz Jūsu drošību likt pirmajā vietā.

Aizsardzība un drošība Jūsu "Fiesta"

Thatcham 1. kategorijas signalizācija ir izsmalcināta sistēma, kas automātiski aktivizējas, kad divreiz aizslēdzat savu "Fiesta". Tas atskaņo spēcīgu trauksmes signālu, ja tiks aktivizēta ielaušanās, automašīna tiek pacelta vai ja kustības sensori uztver jebkādu kustību iekšpusē. Turklāt šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai novērstu nevēlamu Jūsu "Fiesta" vilkšanu. Izmantojot lietotni "FordPass", Jūs varat saņemt paziņojumu, kad Jūsu automašīnas signalizācija ir aktivizēta neatkarīgi no tā, kur atrodaties. SecuriAlert brīdina Jūs viedtālrunī par nesankcionētas piekļuves mēģinājumiem – pat ja Jums ir nozagta vai dublēta atslēga.

Uzlabotas sistēmas kontrolētākai bremzēšanai

Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS) un elektroniskais bremžu spēka sadalījums nodrošina kontrolētāku bremzēšanu. Avārijas bremzēšanas asistents palīdz arī efektīvāk bremzēt Jūsu automašīnu avārijas gadījumā. Tas tiek darīts, nosakot, cik lielu spiedienu esat piespiedis uz bremzēm un automātiski palielinot to, ja nepieciešams.

Saglabājiet savu piekabi drošībā

Piekabes šūpošanās kontrole nosaka piekabes šūpošanos un palēnina Jūsu transportlīdzekli, lai palīdzētu atrisināt problēmu, padarot vilkšanu vieglāk pārvaldāmu. Sistēma palēnina transportlīdzekļa ātrumu, samazinot dzinēja griezes momentu un pakāpeniski palielinot bremžu spiedienu uz visiem riteņiem.

Aizmugurējais brīdinājums par spēcīgu bremzēšanu

Ja ārkārtas situācijā ir nepieciešams spēcīgi bremzēt, avārijas gaismas ieslēgsies automātiski, lai brīdinātu citus vadītājus. Bremžu lukturi arī mirgo, lai savlaicīgi brīdinātu sekojošos transportlīdzekļus par potenciāli bīstamu situāciju.

Piecu zvaigžņu drošība Jūsu aizsardzībai

"Euro NCAP" ir vadošā neatkarīgā Eiropas drošības organizācija. Tas novērtē jebkura jauna transportlīdzekļa drošību, izmantojot virkni stingru pasākumu. Un tas liecina par "Ford" apņemšanos nodrošināt drošību, ka "Fiesta" ir saņēmusi augstāko novērtējumu: piecas zvaigznes.

Saglabājiet kontroli jebkuros apstākļos

Elektroniskā stabilitātes kontrole pastāvīgi uzrauga Jūsu "Fiesta" kustību. Tas nosaka, kad automašīna zaudē saķeri, un automātiski iedarbina bremzēšanas impulsu atsevišķiem riteņiem, stabilizējot to. Izmantojot uzlabotus bremžu pretbloķēšanas un vilces kontroles sensorus, tas uzrauga transportlīdzekļa uzvedību.

Papildu jauda avārijas bremzēšanai

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma (EBA) palīdz Jūsu automašīnai sasniegt maksimālu bremzēšanas veiktspēju avārijas situācijā. Tas tiek vadīts automātiski, izmantojot ESC sistēmu, kas nosaka, cik lielu spēku esat pielicis bremzēm, un vajadzības gadījumā to automātiski palielina.

Agrīna brīdināšana riepas plīsuma gadījumā

Ja standarta riepu spiediena uzraudzības sistēma konstatē, ka kāda no riepām brauciena laikā iztukšojas, sistēma Jūs brīdinās ar ikonu uz paneļa. Varat arī saņemt brīdinājumus tieši savā tālrunī, izmantojot lietotni "FordPass", kontrolēt riepu spiedienu, mazgāšanas šķidrumu un daudz ko citu.

Brauciena pieredze

Tehnoloģijai vienmēr ir jābūt mērķim. Un, iedarbinot savu "Ford Fiesta", Jūs iedarbināt virkni viedu funkciju un sistēmu. Piemēram, aktīvā parkošanās palīgsistēma, adaptīvā kruīzkontrole, joslas ieturēšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma… Sagatavojieties pieredzēt tehnoloģijas, kas ir tik gudras un noderīgas, ka brīnīsities, kā bez tās iztikāt.

Tehnoloģija, kas redz to, ko Jūs nevarat

Aklās zonas informācijas sistēma izmanto RADAR sensorus, lai skenētu aklās zonas abās Jūsu "Fiesta" pusēs. Un, ja viņi atklās transportlīdzekli, kuru Jūs neredzat, iedegsies oranža gaisma, kas ir skaidri redzama attiecīgajā sānu spogulī, lai Jūs brīdinātu. Ja braucat atpakaļgaitā un Jums ir ierobežota satiksmes situācijas redzamība, "Cross Traffic Alert" var noteikt pretim braucošos transportlīdzekļus un atskaņot trauksmi. Tehnoloģija ietver arī sānu atpakaļskata spoguļa apgaismojumu: pa kreisi vai pa labi, atkarībā no pretimbraucošās satiksmes virziena.

Uzlabota sistēma, lai palīdzētu Jums palikt savā joslā

Joslu saglabāšanas sistēma izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu, vai Jūs netīši atstājat savu joslu. Pēc tam joslas saglabāšanas brīdinājums brīdina Jūs, vibrējot stūri un parādot vizuālu brīdinājumu. Ja esat lēns vai nereaģējat, "Lane Keeping Aid" var nodrošināt stūrēšanas palīdzību, lai palīdzētu Jums droši atgriezties pareizajā joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta vairāku joslu ceļiem (piemēram, automaģistrālēm), tāpēc tā automātiski izslēgsies, ja ātrums ir mazāks par 65 km/h, vai arī to var izslēgt manuāli.

Redz ceļa zīmes, kuras varētu palaist garām

Neatkarīgi no tā, vai zīmes atrodas ceļmalā vai virs tās, pastāvīgi vai īslaicīgi, ceļa zīmju atpazīšanas funkcija var tās identificēt. Šīs ātruma vai apdzīšanas aizlieguma zīmes ikona parādās instrumentu panelī un mainās katru reizi, kad ievadāt jaunu ierobežojumu.

Viegls reverss

Stabi, velosipēdi, zemas sienas... Atpakaļskata kamera ekrānā parāda visu, kas aiz muguras. Sistēma aktivizējas automātiski, kad izvēlaties atpakaļgaitas pārnesumu, un virtuālo ceļvežu izmantošana palīdzēs Jums novietot automašīnu mazākajā vietā.

Kruīza kontrole, kas var automātiski pielāgoties

Adaptīvā kruīza kontrole ar "Stop & Go" ļauj Jums izvēlēties ātrumu, ar kādu vēlaties braukt, un uzturēt to Jūsu vietā. Ja iebūvētais RADAR sensors konstatē priekšā braucošu transportlīdzekli, tas palēninās Jūsu transportlīdzekli, lai saglabātu iestatīto distanci un vajadzības gadījumā pilnībā apturētu automašīnu. Tiklīdz ceļš priekšā ir brīvs, sistēma paātrinās līdz Jūsu izvēlētajam ātrumam.

Autostāvvieta un izrakstīšanās bez stresa

Autostāvvieta var būt reāla problēma, bet ne Jūsu jaunajā "Fiesta". "Active Park Assist" izmanto dažādu tehnoloģiju kombināciju, lai paveiktu vairāk nekā tikai novirzītu Jūs līdz stāvvietai. No tām izkļūt palīdzēs arī pārkošanas palīdzības sistēma. Paralēlā un perpendikulārā pārkošanas sistēma var noteikt un novietot Jūs atpakaļgaitā. Sānu pārkošanas palīgsistēma arī brīdina par jebkādiem sānu šķēršļiem.

Individuāla braukšanas dinamika

Jūs varat vēl vairāk personalizēt savu braukšanas pieredzi, mainot droseles reakciju, stūrēšanu un pat pārslēgšanas uzvedību atbilstoši savam braukšanas stilam vai ceļa apstākļiem. Izvēles braukšanas režīmi ietver "Norma"l, "Eco" un "Sport", kā arī "Trail" un "Slippery" uz "Fiesta Active".

LED dienas gaitas gaismas stilam un redzamībai

Šīs ļoti energoefektīvās uzlabotās dienas gaitas gaismas palīdz Jums izcelties dienas laikā un skaidri redzēt naktī.

Stūres pastiprinātājs, kas reaģē uz jebkuru situāciju

Elektriskais stūres pastiprinātājs (EPAS) automātiski pielāgojas Jūsu ātrumam un apstākļiem. Mazā ātrumā sistēma atvieglo riteņu pagriešanos, uzlabojot veiklību. Lielā ātrumā, kad nepieciešama lielāka kontrole, stūre kļūst stingrāka. Tagad ar sānslīdes kontroli EPAS ņem vērā arī sānvēju un citus braukšanas apstākļus. Aktīvā kontrole samazina jebkādu nevēlamu vibrāciju stūrē.

Palīdz redzēt, neapžilbinot citus

Noderīgs palīgs braucot naktī. Automātiskās tālās gaismas uz laiku izslēdz priekšējos lukturus, kad tās konstatē pretim braucošu satiksmi vai priekšā braucošu transportlīdzekli, neļaujot Jums apžilbināt citus vadītājus. Pēc tam tas automātiski atgriežas tālajā gaismā, lai nodrošinātu maksimālu redzamību.

"Ford" SYNC ar ārkārtas palīdzību: Jūs varat izsaukt palīdzību pat tad, ja nevarat

Svarīga un potenciāli dzīvības glābšanas sastāvdaļa ir ārkārtas palīdzība. Maz ticamā negadījuma gadījumā, kad tiek atvērts drošības spilvens vai izslēdzas degvielas sūknis, tehnoloģija var izmantot "Bluetooth", lai izveidotu savienojumu ar mobilo tālruni, lai veiktu automātiskus, tiešus ārkārtas zvanus. Ja nepieciešams, varat beigt zvanu. Ir svarīgi ņemt vērā, ka sistēma sniegs svarīgu informāciju, piemēram, Jūsu GPS koordinātas, pat ja esat bezsamaņā.

Palīdz saglabāt distanci

Kad priekšā atrodas transportlīdzeklis, klasterī redzamā grafika var norādīt attālumu līdz tai. Ir trīs indikācijas līmeņi: pelēks nozīmē garāko attālumu un sarkans nozīmē īsāko attālumu. Jūs varat pielāgot attāluma indikācijas jutību atbilstoši dažādiem līmeņiem, un šī uzlabotā brīdinājuma sistēma ļauj Jums reaģēt uz visu, kas notiek Jūsu priekšā.

"Driver Alert" brīdina, kad konstatē, ka esat noguris

"Driver Alert" pastāvīgi uzrauga Jūsu braukšanas uzvedību. Paredzēts, lai noteiktu jebkādas izmaiņas, ko var izraisīt nogurums. Ja sistēma konstatē, ka esat noguris, displejā tiek parādīta brīdinājuma ikona, kas aicina ieturēt pārtraukumu. Ja Jūsu nogurums braukšanas laikā turpina samazināties, ziņojums tiek atkārtots un tiek atskaņots skaņas signāls.

Papildu kontrole kalnā starta laikā

Starta palīgs kalnā uz laiku aptur Jūsu kustību atpakaļgaitā (vai uz priekšu), uzsākot kalnup. Sistēma darbojas, uzturot bremžu spiedienu papildu 2,5 sekundes, dodot Jums vairāk laika un kontroles, kad pārvietojat kāju no bremzes uz akseleratoru. Tas ir noderīgi arī apstājoties un startējot uz slidenas virsmas.

Mazāk nogurdinoši, ekonomiskāki braucieni

"Fiesta" kruīza kontrole ietver regulējamu ātruma ierobežotāju ar inteliģentu ātruma pārsniegšanas palīdzību. Tas palīdz uzturēt transportlīdzekli izvēlētajā ātruma ierobežojumā un var pat atpazīt ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un atbilstoši pielāgot ātrumu. Sistēma var ietaupīt degvielu, samazināt ātruma pārsniegšanas iespēju un, tāpat kā visas kruīza kontroles sistēmas, ļauj saglabāt ātrumu, neturot kāju uz akseleratora pedāļa.

Specifikācijas un efektivitāte

Kāpēc izvēlēties starp jaudu un efektivitāti? Ar "Ford Fiesta" Jūs varat iegūt abus. Godalgotais 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējs nodrošina perfektu jaudas un degvielas ekonomijas kombināciju. Savukārt jaunajs "EcoBoost Hybrid" ir aprīkots ar elektromotoru, kas nodrošina lielāku jaudu ar minimālām emisijām un ar izsmalcinātu braukšanas dinamiku šis auto piedāvā bezkompromisu braukšanas prieku.

Ceļojumu informācija

Ceļojuma informācija ir intuitīvs un ekonomisks veids, kā apkalpot Jūsu transportlīdzekli, kas paredzēts, lai palielinātu maksimālo laiku starp plānotajiem pakalpojumiem, uzraugot dažādus faktorus, tostarp individuālos brauciena laikus un attālumus, eļļas temperatūru, vidējo transportlīdzekļa ātrumu un degvielas patēriņu. Mainīgā apkope analizē šos datus, kā arī eļļas nodilumu un noārdīšanos, un nosaka nepieciešamos regulāros apkopes intervālus Jūsu automašīnai, pamatojoties uz Jūsu konkrētajiem braukšanas cikliem, kas nozīmē, ka Jūs varat gūt labumu ne vairāk kā ik pēc 2 gadiem vai 30 000 km, pirms ir nepieciešama apkope.

Jautri. Gaisma. Efektīvs.

"Ford Fiesta" tagad piedāvā septiņu pakāpju divu sajūgu automātisko pārnesumkārbu (DCT) savā uzlabotajā "EcoBoost Hybrid" variantā. Palīdz padarīt braukšanu efektīvāku un mazāk prasīgu pilsētas satiksmē. Septiņu pakāpju automātiskā DCT, kas ir pieejama kā papildaprīkojums 1,0 litra "EcoBoost Hybrid", palīdz samazināt CO2 emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tā elektriski uzlabotā hibrīda veiktspēja atjauno un pārdala neizmantoto enerģiju, izmantojot reģeneratīvo bremzēšanu. Lai gan vienmērīgā DCT pārslēgšanās uzlabo "Fiesta" jau tā patīkamo raksturu.

Lietojiet mazāk degvielas ar "Auto Start-Stop"

Kad Jūs apstājaties pie luksofora vai Jūsu "Fiesta" gaida rindā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju, vienlaikus turpinot darbināt svarīgākos elementus, piemēram, priekšējos lukturus, gaisa kondicionētāju un "Ford SYNC 3" sistēmu. Kad esat gatavs doties, vienkārši nospiediet sajūgu vai nospiediet akseleratoru, un sistēma tiks restartēta. "Auto Start-Stop" ir īpaši efektīva pilsētās, kur tā var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 10% (pilsētā).

Efektivitāte, nospiežot pogu

Atjautīgā "Ford Fiesta" iezīme ir "Eco" poga. Nospiediet, lai to ieslēgtu, un vairākas sistēmas un iestatījumi tiks pielāgoti, lai palīdzētu Jums ietaupīt degvielu. Piemēram, var samazināt paātrinājuma ātrumu, var samazināt tukšgaitas ātrumu un samazināt klimata kontroles ventilatora ātrumu. Šīs mazās lietas kopā var radīt lielas pārmaiņas. Ja vēlaties paveikt nedaudz vairāk, izmantojiet lietotni FordPass, lai skatītu braukšanas un degvielas atskaites. Viss ir izstrādāts, lai palīdzētu Jums ietaupīt degvielu, naudu un izmešus..

Komforts un ērtības

Kad viedās tehnoloģijas bez piepūles darbojas Jūsu mājās, tai vajadzētu rīkoties arī Jūsu automašīnā. Tāpēc "Fiesta" ir aprīkota ar "SYNC 3", lai atvieglotu dzīvi. "B&O", lai padarītu ceļošanu jautrāku atveramu. Panorāmas jumtu, lai padarītu katru braucienu patīkamāku. Sagatavojieties atklāt visu šo un daudz ko citu telpā, kas sniegs Jums komfortu un ērtības, par kādu Jūs jebkad varētu sapņot.

Brīvroku režīms ar "SYNC 3"

"Ford SYNC 3" palīdz Jums uzturēt sakarus. Kontrolējiet savu tālruni, mūziku un navigāciju ar dabiskām balss komandām. Izmantojiet lietotni "FordPass", lai nosūtītu galamērķus no saderīga viedtālruņa tieši uz automašīnas navigāciju. Izmantojot ētera karšu atjauninājumus un reāllaika satiksmes informāciju, Jūsu maršruts tiks automātiski pielāgots, pamatojoties uz priekšā esošo ceļu, palīdzot Jums ierasties brīvāk un laicīgāk. 8 collu skārienekrāns izmanto žestus intuitīvai vadībai un savienojamībai ar "Apple CarPlay" un "Android Auto". Turklāt, izmantojot AppLink, varat piekļūt savām iecienītākajām lietotnēm savā viedtālrunī.

Pielāgojiet savu skaņu celiņu

"Fiesta Custom Sound System" no B&O piedāvā izcilu dizainu un izcilu skaņas kvalitāti. Uzlaboto 10 skaļruņu, 575 W uzstādījumu "Fiesta" ir pielāgojuši audio eksperti B&O, lai Jūs varētu baudīt mūziku tā, kā to ir iecerējis mākslinieks. Varat pielāgot mūzikas skaņas atbilstoši savam īpašajam noskaņojumam, displeja ekrānā izvēloties kādu no četrām dažādām skaņas emocionālajām "telpām". Izvēlieties relaksētu, enerģisku, siltu vai spilgtu, lai tas atbilstu Jūsu noskaņojumam.

Atbloķējiet viedo pusi

Lietojumprogramma "FordPass" nemanāmi savieno Jūs ar jauno "Fiesta", palīdzot braukt inteliģentā un intuitīvā veidā. Iegūstiet attālinātu piekļuvi savam transportlīdzeklim, lai kur Jūs atrastos, izsekojiet tā atrašanās vietu un pat attālināti bloķējiet to, lai uzlabotu sirdsmieru. Reāllaika satiksmes atjauninājumi, kas tiek piegādāti Jūsu automašīnas navigācijas sistēmai, palīdzēs Jums izvairīties no aizkavēšanās. Ja transportlīdzekļa statusa paziņojumi tiek nosūtīti tieši uz Jūsu tālruni, Jūs uzreiz uzzināsiet par visām problēmām, lai varētu ātri veikt apkopi, izmantojot visu nepieciešamo informāciju.

Telpa, kur izstiept kājas

Gudri izmantojot vietu, "Fiesta" sniedz vairāk vietas kājām priekšā un aizmugurē nekā jebkad agrāk. Tā kā aizmugurējiem sēdekļiem ir veidotas smalkas atzveltnes, Jūsu pasažieri var sēdēt tālāk.

Iegūstiet pareizo siltumu

Apsildāmi priekšējie sēdekļi ir pieejami gan vadītājam, gan pasažierim. Jūsu komfortam katram sēdeklim varat izvēlēties kādu no trim dažādiem apsildes režīmiem. Apsildāmā stūre ir paredzēta arī tā, lai Jūsu rokas būtu siltas salnā rītā, aukstā pēcpusdienā vai salnā naktī. Izmantojot lietotni "FordPass", varat iesildīties un sagatavot savu "Fiesta", pirms pat izejat no mājas. Vienkārši iedarbiniet dzinēju (ar automātisko pārnesumkārbu) attālināti, lai pārliecinātos, ka vējstikls sasaldēts un gatavs darbam, kad to darāt.

Bez atslēgām, bez problēmām

"Ford KeyFree" sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automašīnu, neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Varat arī atslēgt durvis, ja atslēga atrodas automašīnā, vai izmantot lietotni FordPass, lai attālināti aizslēgtu un atslēgtu no jebkuras vietas.

Vieta visam

Kabīne ir veidota tā, lai pēc iespējas labāk izmantotu katru kvadrātmilimetru. Atkarībā no izvēlētā modeļa ir līdz 19 atsevišķām uzglabāšanas vietām. Ērtās funkcijas ietver "multivides paliktni" pārslēgšanas sviras priekšā, ko varat izmantot kā mājokli savām mobilajām ierīcēm. Tie neslīdēs, kad braucat ar automašīnu, jo paplātei ir gumijota apakšdaļa. Ir pat USB savienotājs, tāpēc Jums ir arī ērts uzlādes punkts.

Automašīnu koplietošana bez problēmām ar "MyKey"

Šī tehnoloģija ļauj iestatīt maksimālā ātruma ierobežojumu, iestatīt atgādinājumu par drošības jostu un pat kontrolēt audio sistēmas skaļumu, ja vēlaties. "MyKey" ir viegli lietojams, lai sniegtu Jums sirdsmieru, ja esat aizdevis savu automašīnu draugam vai ģimenes loceklim. Vienkārši ievietojiet atslēgu aizdedzē, iedarbiniet automašīnu un izpildiet vienkāršos norādījumus, lai ieprogrammētu šai atslēgai vajadzīgos ierobežojumus.

Iestatiet sev piemērotu temperatūru

Izmantojot elektronisko automātisko temperatūras kontroli, Jūs vienkārši izvēlieties precīzu salona temperatūru, kas Jums patīk, un sistēma to uztur, izmantojot uzlaboto gaisa kondicionētāju.

Sānu spoguļi, kas var sevi pasargāt

Sānu spoguļi tiek viegli sabojāti, iebraucot un izbraucot no šaurām vietām vai novietojot automašīnu uz šauras ielas. Elektriski nolokāmi spoguļi palīdz no tā izvairīties, salokot uz iekšu, nospiežot pogu. Tā kā tie ir apsildāmi, Jūs varat pārvietoties ātrāk un drošāk salnos rītos.

Atslēga uz savienotāku pasauli

"Fiesta" ir pieejams ar "FordPass Connect" modemu, kas uzstādīts standarta aprīkojumā. Sistēma nodrošina vairākas nenovērtējamas priekšrocības, tostarp 4G LTE WiFi līdz pat desmit ierīcēm un reāllaika satiksmes atjauninājumus, kas tiek piegādāti tieši uz automašīnas satelītu. Negadījuma gadījumā "FordPass Connect" pat nosūtīs e-zvanu neatliekamās palīdzības dienestiem, norādot Jūsu transportlīdzekļa atrašanās vietu.

Drošība un aizsardzība

Ford Fiesta piedāvā virkni progresīvu tehnoloģiju, kas izstrādātas, lai aizsargātu Jūs, Jūsu pasažierus un Jūsu transportlīdzekli avārijas gadījumā. Galvenās funkcijas ietver sadursmes palīgsistēmu, brīdinājumu par briesmām, avārijas bremzēšanu un piekabes šūpošanās kontroli. Ir arī daudzas citas sistēmas, kas pastāv galvenokārt nelaimes gadījumu novēršanai.

Sistēma, kas var palīdzēt aizsargāt gājējus

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanas funkciju nosaka transportlīdzekļus un gājējus līdz 130 metriem uz priekšu vai tos, kuri varētu šķērsot transportlīdzekļa ceļu, un brīdina par viņu klātbūtni. Ja nenoreaģēsiet, sistēma automātiski iedarbina bremzes. Šī jaunā tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt negadījumu smagumu vai vispār no tiem izvairīties.

Gaisa spilveni pasargā Jūs no visām pusēm

Papildus vadītāja un pasažiera priekšējiem drošības spilveniem, sānu drošības spilveni, nodrošina krūškurvja aizsardzību un ir paredzēti, lai virzītu pasažierus prom no trieciena zonas. Tie var arī pacelt pasažiera roku, nodrošinot labāku aizsardzību. Aizkaru drošības spilveni nodrošina maksimālu pārklājumu. Galvas balsti nodrošina aizsardzību pret sitieniem. Ar priekšējiem un aizmugurējiem drošības jostu spriegotājiem un slodzes ierobežotājiem, kā arī drošības jostu monitoriem Fiesta palīdz Jūsu drošību likt pirmajā vietā.

Aizsardzība un drošība Jūsu "Fiesta"

Thatcham 1. kategorijas signalizācija ir izsmalcināta sistēma, kas automātiski aktivizējas, kad divreiz aizslēdzat savu "Fiesta". Tas atskaņo spēcīgu trauksmes signālu, ja tiks aktivizēta ielaušanās, automašīna tiek pacelta vai ja kustības sensori uztver jebkādu kustību iekšpusē. Turklāt šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai novērstu nevēlamu Jūsu "Fiesta" vilkšanu. Izmantojot lietotni "FordPass", Jūs varat saņemt paziņojumu, kad Jūsu automašīnas signalizācija ir aktivizēta neatkarīgi no tā, kur atrodaties. SecuriAlert brīdina Jūs viedtālrunī par nesankcionētas piekļuves mēģinājumiem – pat ja Jums ir nozagta vai dublēta atslēga.

Uzlabotas sistēmas kontrolētākai bremzēšanai

Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS) un elektroniskais bremžu spēka sadalījums nodrošina kontrolētāku bremzēšanu. Avārijas bremzēšanas asistents palīdz arī efektīvāk bremzēt Jūsu automašīnu avārijas gadījumā. Tas tiek darīts, nosakot, cik lielu spiedienu esat piespiedis uz bremzēm un automātiski palielinot to, ja nepieciešams.

Saglabājiet savu piekabi drošībā

Piekabes šūpošanās kontrole nosaka piekabes šūpošanos un palēnina Jūsu transportlīdzekli, lai palīdzētu atrisināt problēmu, padarot vilkšanu vieglāk pārvaldāmu. Sistēma palēnina transportlīdzekļa ātrumu, samazinot dzinēja griezes momentu un pakāpeniski palielinot bremžu spiedienu uz visiem riteņiem.

Aizmugurējais brīdinājums par spēcīgu bremzēšanu

Ja ārkārtas situācijā ir nepieciešams spēcīgi bremzēt, avārijas gaismas ieslēgsies automātiski, lai brīdinātu citus vadītājus. Bremžu lukturi arī mirgo, lai savlaicīgi brīdinātu sekojošos transportlīdzekļus par potenciāli bīstamu situāciju.

Piecu zvaigžņu drošība Jūsu aizsardzībai

"Euro NCAP" ir vadošā neatkarīgā Eiropas drošības organizācija. Tas novērtē jebkura jauna transportlīdzekļa drošību, izmantojot virkni stingru pasākumu. Un tas liecina par "Ford" apņemšanos nodrošināt drošību, ka "Fiesta" ir saņēmusi augstāko novērtējumu: piecas zvaigznes.

Saglabājiet kontroli jebkuros apstākļos

Elektroniskā stabilitātes kontrole pastāvīgi uzrauga Jūsu "Fiesta" kustību. Tas nosaka, kad automašīna zaudē saķeri, un automātiski iedarbina bremzēšanas impulsu atsevišķiem riteņiem, stabilizējot to. Izmantojot uzlabotus bremžu pretbloķēšanas un vilces kontroles sensorus, tas uzrauga transportlīdzekļa uzvedību.

Papildu jauda avārijas bremzēšanai

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma (EBA) palīdz Jūsu automašīnai sasniegt maksimālu bremzēšanas veiktspēju avārijas situācijā. Tas tiek vadīts automātiski, izmantojot ESC sistēmu, kas nosaka, cik lielu spēku esat pielicis bremzēm, un vajadzības gadījumā to automātiski palielina.

Agrīna brīdināšana riepas plīsuma gadījumā

Ja standarta riepu spiediena uzraudzības sistēma konstatē, ka kāda no riepām brauciena laikā iztukšojas, sistēma Jūs brīdinās ar ikonu uz paneļa. Varat arī saņemt brīdinājumus tieši savā tālrunī, izmantojot lietotni "FordPass", kontrolēt riepu spiedienu, mazgāšanas šķidrumu un daudz ko citu.