Ford Galaxy

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

"Ford Galaxy"

- Mūsu lielākais pasažieru pārvadātājs ar septiņām sēdvietām, pietiekami daudz vietas atpūtai, pielāgojamu bagāžas nodalījumu un jaunākajām tehnoloģijām.

- "Ford Galaxy" automobilis sniedz vēl nebijušas braukšanas izjūtas, pateicoties pielāgojamajiem sēdekļiem līdz pat 7 pasažieriem.

- Jaunā "Easy Fold" sistēma ar "Power Rise" funkciju ļauj nolocīt un atlocīt sēdekļus, vienkārši nospiežot vienu pogu.

- Ērtajā un precīzi veidotajā salonā ir pietiekami daudz vietas, lai izstieptu kājas, tādējādi Jūs varēsiet izbaudīt katru brauciena kilometru.

- Ja Jūs novērtējat premium klases kvalitāti, elegantu, bet mūsdienīgu dizainu un jaunākās paaudzes tehnoloģijas, iegādājieties "Ford Galaxy" un esiet gatavi izbraucieniem pirmajā klasē.

Nav atslēgu - nav problēmu

"Ford" bezatslēgu sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automobili, pat neizņemot atslēgu no Jūsu kabatas vai somas. Šī funkcija aiztaupa nevajadzīgās problēmas, ja Jūsu rokas ir aizņemtas.

Iedarbininiet Jūsu automobili, vienkārši nospiežot pogu

Tagad Jums vairs nav jāizmanto atslēga. Lai iedarbinātu dzinēju, vienkārši nospiediet sajūga pedāli (vai bremzes pedāli, ja izvēlēta automātiskā transmisija) un "Ford Power" dzinēja iedarbināšanas pogu.

Ideālās temperatūras iestatīšana

Spēcīga ventilācijas un gaisa sistēma palīdzēs saglabāt Jums tīkamāko temperatūru. Dalītā klimata kontrole (standartaprīkojumā "Trend" un "Titanium" sērijās) ļauj atsevišķi pielāgot temperatūru autovadītāja salona daļā un blakussēdētāja salona daļā. Ar papildu ventilācijas un gaisa sistēmas aprīkojumu Jūs arī varēsit atsevišķi iestatīt vēlamo temperatūru trešajā sēdekļu rindā, kā arī otrajā.

Brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija

Brīžos, kad Jūsu rokas ir aizņemtas un Jūs atrodaties "Galaxy" tuvumā, tā sensors uztver jūsu atslēgu, un vienīgais, kas Jums jādara, lai atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījumu, jāpakustina kāja zem aizmugurējā bampera

"Quicklear" ātrai vējstikla notīrīšanai

Šī pārdomātā funkcija ir radīta, lai aukstos rītos ļautu Jums doties ceļā ātrāk. Nospiežot tikai vienu pogu, īpaši plānās šķiedras uzsilst, atkausējot vējstiklu un atbrīvojot to no kondensāta, kā arī paātrinot vējstikla tīrītāju atsaldēšanu. Tas viss notiek vien dažu sekunžu laikā pat tad, ja temperatūra ārā ir zem nulles.

"SYNC 3" sistēma bezvadu balss sakaru nodrošināšanai

Šobrīd "SYNC 3" ir mūsu progresīvākā sistēma. Tā darbojas daudz ātrāk, ir vienkāršāk lietojama, aprīkota ar uzlabotu balss komandu funkciju, kā arī virkni citu funkciju. Uz vadības paneļa esošo pogu izmērs ir palielināts, lai atvieglotu sistēmas izmantošanu. Sistēmas 8 collu skārienekrāns tagad reaģē uz skārieniem tāpat kā viedtālruņi un planšetdatori, kas nodrošina intuitīvāku navigāciju.

"SYNC 3" sistēma nodrošina piekļuvi arī lietotnēm "AppLink", "Apple CarPlay" un "Android Auto", kas ļauj attēlot Jūsu viedtālruņa datus skārienekrāna.

Piezīme. Pilnīga "SYNC 3" sistēmas sinhronizācija iespējama tikai jaunākajiem "Iphone" modeļiem, viedtālruņiem ar "Android 5.0" ("Lollipop") operētājsistēmu vai jaunākiem viedtālruņiem.

Vairāku "SYNC 3" funkciju izmantošanai nepieciešami mobilie dati, kas var radīt papildu izdevumus par mobilo sakaru pakalpojumiem. Lai noskaidrotu, vai Jums ir pieejami lietotnes "Apple CarPlay" un "Android Auto" pakalpojumi un iegūtu par tām sīkāku informāciju, apmeklējiet to oficiālās tīmekļa vietnes.

"Ford Easy-Fuel" sistēma ar īpaši drošu uzpildes funkciju

Tā neļauj iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāsasmērē rokas, pieskaroties netīram degvielas tvertnes vāciņam

Koordinētas drošības sistēmas, kas aktivizējas vienā acumirklī

Uzlabotā inteliģentā aizsardzības sistēma koordinē dažāda drošības aprīkojuma funkcijas, nodrošinot maksimālu autovadītāja un pasažieru aizsardzību. "Galaxy" ir izturīgs, triecienu absorbējošs korpuss un progresīva sēdekļu un drošības jostu tehnoloģija, kas, notiekot sadursmei, samazina savainojumu risku.

Pārliecība sarežģītos apstākļos

Viedā visu riteņu piedziņas sistēma nosaka, cik liela saķere nepieciešama, lai nodrošinātu līdzsvaru un atsaucīgu vadāmību uz slapja, sausa, apledojuša vai cita veida ceļa seguma. Šī ir viedā tehnoloģija, tāpēc, ja nepieciešams, tā var pārsūtīt piedziņu no priekšējās ass uz aizmugurējo asi. Sistēma var nodrošināt griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams, tādējādi uzlabojot vadāmību un efektivitāti.

Pārredzamība visos virzienos

Izmantojot mazu un nemanāmu kameru automobiļa priekšpusē, 8 collu lielajā skārienekrānā atsevišķos logos redzami automobiļi, velosipēdi vai gājēji, kas tuvojas automobilim no visiem virzieniem. Šī papildaprīkojumā iekļautā tehnoloģija lieliski noder, ja vēlaties izbraukt no šauras stāvvietas, vai uz noslogotiem ceļiem, kur ir traucēta pārredzamība.

* Lai izmantotu šo tehnoloģiju, nepieciešama papildaprīkojumā pieejamā Sony navigācijas sistēma.

Pārdomātas tehnoloģijas, uz kurām var paļauties

"Galaxy" ir veidots tā, lai jebkuru Jūsu braucienu padarītu par bezrūpīgu pieredzi. Automobilis palīdzēs pārvarēt sarežģītus ceļa apstākļus un uzlabos Jūsu braucienu kopumā.

Mierpilna automobiļa novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās

Aktīvā parkošanās palīgsistēma, kurā apkopotas dažādas tehnoloģijas, ne tikai iestūrē automobili stāvvietās paralēli brauktuvei, bet arī palīdz izkļūt no tām. Perpendikulārās parkošanās palīgsistēma uztver brīvas stāvvietas, kurās automobilis var iebraukt, un iestūrē tajās. Ja ceļā ir kādi šķēršļi, par to brīdina parkošanās sānu palīgsistēma.

Papildu kontrole uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz gāzes pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Progresīva piekare nodrošina ideālu braucienu un nepārspējamu vadāmību

Jaunā aizmugurējā piekare ar daudzsviru savienojumu un priekšējā piekare ar "MacPherson" balstu garantē izcilu riteņu vadāmību un braukšanas kvalitāti. Pateicoties konkrētajai piekares sistēmai, iespējams izbaudīt lielisku vadāmību jebkurā situācijā.

Kruīza kontrole, kas spēj automātiski pielāgoties

Ar adaptīvo kruīza kontroli Jūs varat izvēlēties braukšanas ātrumu, un sistēma pati to uzturēs. Iebūvētais sensors uztver priekšā esošus transportlīdzekļus un nepieciešamības gadījumā samazina braukšanas ātrumu, lai ievērotu iestatīto attālumu. Kad ceļš atkal ir brīvs, sistēma palielina braukšanas ātrumu līdz Jūsu izvēlētajam.

Sēdekļi ar vēl labāku atbalstu

Autovadītājam un blakus sēdētājam tagad pieejami jaunie konturētie sēdekļi, kas izstrādāti, lai būtu pilnībā pielāgojami. Tādējādi tie var nodrošināt papildu atbalstu tieši tur, kur nepieciešams, un pat izmasēt Jūsu muguru, uzlabojot pašsajūtu arī garos pārbraucienos. Konturēto sēdekļu papildaprīkojumā pieejama arī klimata kontrole, kas ļauj iestatīt Jums tīkamāko temperatūru.

Papildu palīdzība, pārvietojoties atpakaļgaitā

Automobilim izbraucot no stāvvietas, jaunā tehnoloģija pamana tuvojošos transportlīdzekļus un atskaņo brīdinājuma signālu, kā arī izgaismo lampiņu, kas iebūvēta attiecīgā spārna spogulī.

Priekšējie lukturi, kas uzlabo līkumu pārredzamību

"Ford" dinamiskie LED priekšējie lukturi ar adaptīvo priekšējā apgaismojuma sistēmu automātiski pielāgo priekšējo lukturu spīdēšanas leņķi un intensitāti atkarībā no braukšanas apstākļiem. Aprīkojumā iekļautas arī dienas braukšanas gaismas un LED pagriezienu rādītāji, kas aizstāj tradicionālos rādītājus un tiek izgaismoti secīgi, kas uzlabotu to pārredzamību. Neapžilbinošās tālās gaismas automātiski pielāgojas, lai neapžilbinātu automobiļa vadītāju vai citus vadītājus, kā arī izgaismotu ceļu. Šie lukturi uzlabo pārredzamību līkumos.

Papildu jauda ārkārtas bremzēšanas situācijās

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. To automātiski kontrolē elektroniskā trajektorijas stabilizācijas programma, kas uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina.

Progresīva gaisa drošības spilvenu sistēma

Autovadītāja gaisa drošības spilvens ir optimizēts, lai aizsargātu krūškurvi, bet ceļgalu gaisa drošības spilvens palīdz aizsargāt kājas. Priekšējā sēdekļa sānu gaisa drošības spilveni krūškurvja un iegurņa aizsardzībai izstrādāti, lai sniegtu vēl lielāku aizsardzību, tostarp visās trijās rindās uzstādīti arī aizkarveida gaisa drošības spilveni. Jaunie krūškurvja un iegurņa gaisa drošības spilveni pieejami uzstādīšanai arī otrajā rindā. Arī sēdekļos iebūvētie drošības jostu spriegotāji un slodzes ierobežotāji uzlabo pasažieru aizsardzību frontālas sadursmes gadījumā. Turklāt standartaprīkojumā iekļautie drošības jostu atgādinātāji parūpēsies par to, lai visi automobilī sēdošie ir droši piesprādzējušies.

Spoguļi, kas redz to, ko neredzat Jūs

Pateicoties "RADAR" sensoriem, kas uzrauga aklo zonu abās automobiļa pusēs, aklās zonas informācijas sistēma ļauj mainīt braukšanas joslas daudz drošāk. Ja sensori uztver transportlīdzekli, kuru autovadītājs neredz, attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī iedegas oranža brīdinājuma lampiņa. Aklās zonas brīdinājuma sistēmā tagad iekļauta sānu zonas uzraudzības sistēma.

Gādā par bērnu drošību

ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājumi uzstādīti otrajā sēdekļu rindā.

Aizsardzība, ko nodrošina brīdinājuma signāls

"Thatcham 1". kategorijas signalizācija ir augsta līmeņa signalizācija, kas tiek aktivizēta, kad transportlīdzeklis tiek divreiz aizslēgts, un izdod spēcīgu skaņas signālu, kad kāds mēģina transportlīdzeklī iekļūt ar varu, kad tas tiek pacelts, vai kad sensori uztver kustību salonā.

"Ford SYNC 2" ar avārijas palīgsistēmu

Būtisks "Ford SYNC 2" elements ir "Ford" avārijas palīgsistēma*. Šī dzīvībai svarīgā sistēma palīdzēs veikt ārkārtas zvanu un avārijas dienestiem var sniegt informāciju par automobiļa atrašanās vietu jūsu izvēlētajā valodā. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātes, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.

* "Ford" avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Šī funkcija sāk darboties apvienojumā ar pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni. Teksta ziņojumu nolasīšanas funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama visās Eiropas valodās.

"Ford Galaxy"

- Mūsu lielākais pasažieru pārvadātājs ar septiņām sēdvietām, pietiekami daudz vietas atpūtai, pielāgojamu bagāžas nodalījumu un jaunākajām tehnoloģijām.

- "Ford Galaxy" automobilis sniedz vēl nebijušas braukšanas izjūtas, pateicoties pielāgojamajiem sēdekļiem līdz pat 7 pasažieriem.

- Jaunā "Easy Fold" sistēma ar "Power Rise" funkciju ļauj nolocīt un atlocīt sēdekļus, vienkārši nospiežot vienu pogu.

- Ērtajā un precīzi veidotajā salonā ir pietiekami daudz vietas, lai izstieptu kājas, tādējādi Jūs varēsiet izbaudīt katru brauciena kilometru.

- Ja Jūs novērtējat premium klases kvalitāti, elegantu, bet mūsdienīgu dizainu un jaunākās paaudzes tehnoloģijas, iegādājieties "Ford Galaxy" un esiet gatavi izbraucieniem pirmajā klasē.

Nav atslēgu - nav problēmu

"Ford" bezatslēgu sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automobili, pat neizņemot atslēgu no Jūsu kabatas vai somas. Šī funkcija aiztaupa nevajadzīgās problēmas, ja Jūsu rokas ir aizņemtas.

Iedarbininiet Jūsu automobili, vienkārši nospiežot pogu

Tagad Jums vairs nav jāizmanto atslēga. Lai iedarbinātu dzinēju, vienkārši nospiediet sajūga pedāli (vai bremzes pedāli, ja izvēlēta automātiskā transmisija) un "Ford Power" dzinēja iedarbināšanas pogu.

Ideālās temperatūras iestatīšana

Spēcīga ventilācijas un gaisa sistēma palīdzēs saglabāt Jums tīkamāko temperatūru. Dalītā klimata kontrole (standartaprīkojumā "Trend" un "Titanium" sērijās) ļauj atsevišķi pielāgot temperatūru autovadītāja salona daļā un blakussēdētāja salona daļā. Ar papildu ventilācijas un gaisa sistēmas aprīkojumu Jūs arī varēsit atsevišķi iestatīt vēlamo temperatūru trešajā sēdekļu rindā, kā arī otrajā.

Brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija

Brīžos, kad Jūsu rokas ir aizņemtas un Jūs atrodaties "Galaxy" tuvumā, tā sensors uztver jūsu atslēgu, un vienīgais, kas Jums jādara, lai atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījumu, jāpakustina kāja zem aizmugurējā bampera

"Quicklear" ātrai vējstikla notīrīšanai

Šī pārdomātā funkcija ir radīta, lai aukstos rītos ļautu Jums doties ceļā ātrāk. Nospiežot tikai vienu pogu, īpaši plānās šķiedras uzsilst, atkausējot vējstiklu un atbrīvojot to no kondensāta, kā arī paātrinot vējstikla tīrītāju atsaldēšanu. Tas viss notiek vien dažu sekunžu laikā pat tad, ja temperatūra ārā ir zem nulles.

"SYNC 3" sistēma bezvadu balss sakaru nodrošināšanai

Šobrīd "SYNC 3" ir mūsu progresīvākā sistēma. Tā darbojas daudz ātrāk, ir vienkāršāk lietojama, aprīkota ar uzlabotu balss komandu funkciju, kā arī virkni citu funkciju. Uz vadības paneļa esošo pogu izmērs ir palielināts, lai atvieglotu sistēmas izmantošanu. Sistēmas 8 collu skārienekrāns tagad reaģē uz skārieniem tāpat kā viedtālruņi un planšetdatori, kas nodrošina intuitīvāku navigāciju.

"SYNC 3" sistēma nodrošina piekļuvi arī lietotnēm "AppLink", "Apple CarPlay" un "Android Auto", kas ļauj attēlot Jūsu viedtālruņa datus skārienekrāna.

Piezīme. Pilnīga "SYNC 3" sistēmas sinhronizācija iespējama tikai jaunākajiem "Iphone" modeļiem, viedtālruņiem ar "Android 5.0" ("Lollipop") operētājsistēmu vai jaunākiem viedtālruņiem.

Vairāku "SYNC 3" funkciju izmantošanai nepieciešami mobilie dati, kas var radīt papildu izdevumus par mobilo sakaru pakalpojumiem. Lai noskaidrotu, vai Jums ir pieejami lietotnes "Apple CarPlay" un "Android Auto" pakalpojumi un iegūtu par tām sīkāku informāciju, apmeklējiet to oficiālās tīmekļa vietnes.

"Ford Easy-Fuel" sistēma ar īpaši drošu uzpildes funkciju

Tā neļauj iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāsasmērē rokas, pieskaroties netīram degvielas tvertnes vāciņam

Koordinētas drošības sistēmas, kas aktivizējas vienā acumirklī

Uzlabotā inteliģentā aizsardzības sistēma koordinē dažāda drošības aprīkojuma funkcijas, nodrošinot maksimālu autovadītāja un pasažieru aizsardzību. "Galaxy" ir izturīgs, triecienu absorbējošs korpuss un progresīva sēdekļu un drošības jostu tehnoloģija, kas, notiekot sadursmei, samazina savainojumu risku.

Pārliecība sarežģītos apstākļos

Viedā visu riteņu piedziņas sistēma nosaka, cik liela saķere nepieciešama, lai nodrošinātu līdzsvaru un atsaucīgu vadāmību uz slapja, sausa, apledojuša vai cita veida ceļa seguma. Šī ir viedā tehnoloģija, tāpēc, ja nepieciešams, tā var pārsūtīt piedziņu no priekšējās ass uz aizmugurējo asi. Sistēma var nodrošināt griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams, tādējādi uzlabojot vadāmību un efektivitāti.

Pārredzamība visos virzienos

Izmantojot mazu un nemanāmu kameru automobiļa priekšpusē, 8 collu lielajā skārienekrānā atsevišķos logos redzami automobiļi, velosipēdi vai gājēji, kas tuvojas automobilim no visiem virzieniem. Šī papildaprīkojumā iekļautā tehnoloģija lieliski noder, ja vēlaties izbraukt no šauras stāvvietas, vai uz noslogotiem ceļiem, kur ir traucēta pārredzamība.

* Lai izmantotu šo tehnoloģiju, nepieciešama papildaprīkojumā pieejamā Sony navigācijas sistēma.

Pārdomātas tehnoloģijas, uz kurām var paļauties

"Galaxy" ir veidots tā, lai jebkuru Jūsu braucienu padarītu par bezrūpīgu pieredzi. Automobilis palīdzēs pārvarēt sarežģītus ceļa apstākļus un uzlabos Jūsu braucienu kopumā.

Mierpilna automobiļa novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās

Aktīvā parkošanās palīgsistēma, kurā apkopotas dažādas tehnoloģijas, ne tikai iestūrē automobili stāvvietās paralēli brauktuvei, bet arī palīdz izkļūt no tām. Perpendikulārās parkošanās palīgsistēma uztver brīvas stāvvietas, kurās automobilis var iebraukt, un iestūrē tajās. Ja ceļā ir kādi šķēršļi, par to brīdina parkošanās sānu palīgsistēma.

Papildu kontrole uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz gāzes pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Progresīva piekare nodrošina ideālu braucienu un nepārspējamu vadāmību

Jaunā aizmugurējā piekare ar daudzsviru savienojumu un priekšējā piekare ar "MacPherson" balstu garantē izcilu riteņu vadāmību un braukšanas kvalitāti. Pateicoties konkrētajai piekares sistēmai, iespējams izbaudīt lielisku vadāmību jebkurā situācijā.

Kruīza kontrole, kas spēj automātiski pielāgoties

Ar adaptīvo kruīza kontroli Jūs varat izvēlēties braukšanas ātrumu, un sistēma pati to uzturēs. Iebūvētais sensors uztver priekšā esošus transportlīdzekļus un nepieciešamības gadījumā samazina braukšanas ātrumu, lai ievērotu iestatīto attālumu. Kad ceļš atkal ir brīvs, sistēma palielina braukšanas ātrumu līdz Jūsu izvēlētajam.

Sēdekļi ar vēl labāku atbalstu

Autovadītājam un blakus sēdētājam tagad pieejami jaunie konturētie sēdekļi, kas izstrādāti, lai būtu pilnībā pielāgojami. Tādējādi tie var nodrošināt papildu atbalstu tieši tur, kur nepieciešams, un pat izmasēt Jūsu muguru, uzlabojot pašsajūtu arī garos pārbraucienos. Konturēto sēdekļu papildaprīkojumā pieejama arī klimata kontrole, kas ļauj iestatīt Jums tīkamāko temperatūru.

Papildu palīdzība, pārvietojoties atpakaļgaitā

Automobilim izbraucot no stāvvietas, jaunā tehnoloģija pamana tuvojošos transportlīdzekļus un atskaņo brīdinājuma signālu, kā arī izgaismo lampiņu, kas iebūvēta attiecīgā spārna spogulī.

Priekšējie lukturi, kas uzlabo līkumu pārredzamību

"Ford" dinamiskie LED priekšējie lukturi ar adaptīvo priekšējā apgaismojuma sistēmu automātiski pielāgo priekšējo lukturu spīdēšanas leņķi un intensitāti atkarībā no braukšanas apstākļiem. Aprīkojumā iekļautas arī dienas braukšanas gaismas un LED pagriezienu rādītāji, kas aizstāj tradicionālos rādītājus un tiek izgaismoti secīgi, kas uzlabotu to pārredzamību. Neapžilbinošās tālās gaismas automātiski pielāgojas, lai neapžilbinātu automobiļa vadītāju vai citus vadītājus, kā arī izgaismotu ceļu. Šie lukturi uzlabo pārredzamību līkumos.

Papildu jauda ārkārtas bremzēšanas situācijās

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. To automātiski kontrolē elektroniskā trajektorijas stabilizācijas programma, kas uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina.

Progresīva gaisa drošības spilvenu sistēma

Autovadītāja gaisa drošības spilvens ir optimizēts, lai aizsargātu krūškurvi, bet ceļgalu gaisa drošības spilvens palīdz aizsargāt kājas. Priekšējā sēdekļa sānu gaisa drošības spilveni krūškurvja un iegurņa aizsardzībai izstrādāti, lai sniegtu vēl lielāku aizsardzību, tostarp visās trijās rindās uzstādīti arī aizkarveida gaisa drošības spilveni. Jaunie krūškurvja un iegurņa gaisa drošības spilveni pieejami uzstādīšanai arī otrajā rindā. Arī sēdekļos iebūvētie drošības jostu spriegotāji un slodzes ierobežotāji uzlabo pasažieru aizsardzību frontālas sadursmes gadījumā. Turklāt standartaprīkojumā iekļautie drošības jostu atgādinātāji parūpēsies par to, lai visi automobilī sēdošie ir droši piesprādzējušies.

Spoguļi, kas redz to, ko neredzat Jūs

Pateicoties "RADAR" sensoriem, kas uzrauga aklo zonu abās automobiļa pusēs, aklās zonas informācijas sistēma ļauj mainīt braukšanas joslas daudz drošāk. Ja sensori uztver transportlīdzekli, kuru autovadītājs neredz, attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī iedegas oranža brīdinājuma lampiņa. Aklās zonas brīdinājuma sistēmā tagad iekļauta sānu zonas uzraudzības sistēma.

Gādā par bērnu drošību

ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājumi uzstādīti otrajā sēdekļu rindā.

Aizsardzība, ko nodrošina brīdinājuma signāls

"Thatcham 1". kategorijas signalizācija ir augsta līmeņa signalizācija, kas tiek aktivizēta, kad transportlīdzeklis tiek divreiz aizslēgts, un izdod spēcīgu skaņas signālu, kad kāds mēģina transportlīdzeklī iekļūt ar varu, kad tas tiek pacelts, vai kad sensori uztver kustību salonā.

"Ford SYNC 2" ar avārijas palīgsistēmu

Būtisks "Ford SYNC 2" elements ir "Ford" avārijas palīgsistēma*. Šī dzīvībai svarīgā sistēma palīdzēs veikt ārkārtas zvanu un avārijas dienestiem var sniegt informāciju par automobiļa atrašanās vietu jūsu izvēlētajā valodā. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātes, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.

* "Ford" avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Šī funkcija sāk darboties apvienojumā ar pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni. Teksta ziņojumu nolasīšanas funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama visās Eiropas valodās.