Ford Mustang

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

"Ford Mustang"

Iekārojams, jaudīgs, dinamisks un unikāls. Jaunais "Ford Mustang" ir veiktspējas un izsmalcinātības iemiesojums. Beidzot tas ierodas arī Eiropā. Tas brīdis tuvojas, neskatoties uz to, vai sapņojat par Mustang ar slīpo jumtu vai kabrioleta modeli, 2,3 litru "EcoBoost" vai 5,0 litru V8 dzinēju.

Iepazīstiet "Ford Mustang" ar slīpo jumtu

"Mustang" modeļa slīpais Jumts, kas iemieso "Mustang" garu īpaši modernā veidolā, virzās uz leju, samazinot vilkmi un palīdzot automobilim viegli šķelt vēju. Priekšējie dalītāji palielina piespiedējspēku, ļaujot baudīt jaunā Mustang izcilo veiktspēju. Izteiksmīgais priekšējo un aizmugurējo lukturu dizains un citas modelim raksturīgās iezīmes ne mirkli neliek šaubīties par automobiļa identitāti. Turklāt tas ir aprīkots ar virkni jaunāko sistēmu, kas radītas, lai padarītu automobiļa vadīšanu pēc iespējas patīkamāku.

"Mustang" kabriolets: radīts atklātam ceļam

Jaunais "Mustang" kabriolets, ko "Ford" galvenais dizaineris Džoels Piasovskis apraksta kā "skaistu horizontālo lodi", pauž īstu braukšanas brīvību. Plūstošā apakšējā loga līnija ar ideālām proporcijām no jebkura leņķa ieskauj un ierobežo kabīnes atvērumu. Pilnīgi jauns salocīšanas mehānisms ļauj nolocīt jumtu dažu sekunžu laikā, ieslēpjot to dziļi virsbūvē un saglabājot automašīnas plūstošo formu un aerodinamiku. Smalks bagāžas nodalījuma papildinājums palīdz radīt piespiedējspēku, atdzīvinot automobiļa jaudu un griezes momentu, izmantojot tā aizmugurējo riteņu piedziņu. Jaunais "Mustang" noteikti atstās spēcīgu iespaidu gan ar paceltu, gan ar nolaistu jumtu, lai arī kurp Jūs ar to dotos.

Braukšanas režīmi, kas atbilst apkārtējiem apstākļiem un Jūsu vajadzībām

Sēžot pie "Mustang" stūres, Jūs pilnībā kontrolējat to, kā jūsu automobilis brauc un reaģē. Vien nospiežot pogu, Jūs varat ieslēgt kādu no četriem režīmiem: "Normal", "Sport Plus", "Track" un "Snow/Wet". Katrā režīmā tiek pielāgota droseles reakcija, pārnesumu pārslēgšanas punkti (automātiskās transmisijas modeļos), stūrēšanas spēks un stabilitātes kontroles uzstādījumi. Pielāgojot automobiļa darbību konkrētās situācijas vajadzībām, Jūs vienmēr varat braukt ar pārliecību.

Izbaudiet braucienu

Spēcīga virsbūves konstrukcija, apakšējais rāmis, rūpīgi noregulēta priekšējā piekare un aizmugurējā piekare ar daudzsviru savienojumu nodrošina precīzu riteņu kontroli, atsaucīgu vadāmību un izcilu braukšanas komfortu.

Izcila audiosistēma

390 vatu "Shaker Pro" audiosistēmā ietilpst DAB+ Radio AM/FM stereosistēma un CD/MP3 atskaņotājs. Divpadsmit skaļruņi, tostarp astoņu collu zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā, nodrošina kristāldzidru skanējumu jums vēlamajā skaļumā.*
* "Shaker Pro" audiosistēma ir pieejama papildaprīkojumā.

Jaunākā brīvroku tehnoloģija

Pateicoties papildaprīkojumā iekļautajam 8 collu krāsu skārienekrānam, "Ford SYNC 2" ar balss vadību un skārienekrānu paceļ informācijas un izklaides sistēmas jaunā līmenī. Augstās izšķirtspējas ekrāns ļauj pārvaldīt vairākas svarīgas funkcijas, piemēram, tālruni, audiosistēmu, klimata kontroli un papildaprīkojumā iekļauto navigācijas sistēmu, kas vadāma ar balsi vai skārienekrānā.

Vieglāka manevrēšana un kruīza kontrole

Augstā veiktspēja ir apvienota ar īpaši atsaucīgu vadāmību un precīzu kontroli pār stūri. Viedā tehnoloģija uzlabo katru automobilī pavadīto mirkli. Elektriskais stūres pastiprinātājs EPAS pielāgojas automātiski un atvieglo stūrēšanu, novietojot automobili šaurās stāvvietās, kā arī pastiprina stūres vadību vieglākai kontrolei uz lielceļiem. Atšķirībā no parastajām stūres pastiprinātāju sistēmām, kas darbojas nepārtraukti un patērē enerģiju un degvielu, EPAS darbojas tikai tad, kad nepieciešams, tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju. Šī progresīvā sistēma kompensē sanesi, kas radusies slikta ceļa seguma vai sānvēja ietekmē, kā arī mazina riteņu nelīdzsvarotību, braucot ar lielu ātrumu.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu pret kalnu

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli.

Pārliecība sarežģītās situācijās

"AdvanceTrac" elektroniskajā trajektorijas stabilizācijas programmā. (ESP) ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESP sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekamas vai pārliekas stūres pagriešanas, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESP un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

Nav atslēgu – nav problēmu

"Ford" bezatslēgu sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automobili, pat neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Šī funkcija aiztaupa pūles, ja Jūsu rokas ir aizņemtas.

Pārliecība sarežģītās situācijās

"AdvanceTrac" elektroniskajā trajektorijas stabilizācijas programmā. (ESP) ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESP sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekamas vai pārliekas stūres pagriešanas, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESP un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

"Ford SYNC 3" ar avārijas palīgsistēmu

Būtisks "Ford SYNC 3" elements ir "Ford" avārijas palīgsistēma*. Šī dzīvībai svarīgā sistēma palīdz veikt ārkārtas zvanu un var sniegt avārijas dienestiem informāciju par automobiļa atrašanās vietu jūsu izvēlētajā valodā. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.
* "Ford" avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Tā darbojas apvienojumā ar savietojamu un pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni. Teksta funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama Albānijā, Baltkrievijā, Bosnijā un Hercegovinā, bijušajā Dienvidslāvijas Maķedonijas Republikā, Moldovā, Nīderlandē, Krievijā un Ukrainā.

Aizsardzība

Aizsardzība ir sevišķi svarīga, tāpēc "Mustang" ir aprīkots ar elektroniski nobloķējamu viduskonsoli, aktīvo pretaizdzīšanas signalizācijas sistēmu, elektronisko stūres statņa bloķēšanas sistēmu un disku skrūvēm. Jūs varat paļauties uz progresīvākajām drošības un aizsardzības sistēmām, kuru uzdevums ir aizsargāt Jūs un Jūsu automobili.

Brīdina, ja riepās zūd spiediens

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Tādēļ sensori nepārtraukti uzrauga katru riteni un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

Virspusīga aizsardzība

Rūpīgi izstrādātajā drošības sistēmā ietilpst divpakāpju gaisa drošības spilvens autovadītāja pusē, kas optimizēts krūškurvja aizsardzībai, divpakāpju gaisa drošības spilvens blakussēdētāja pusē un autovadītāja ceļu gaisa drošības spilvens. "Mustang" iekļauta arī aktīvā cimdu nodalījuma tehnoloģija – "Ford" inovācija. Šī tehnoloģija ļauj cimdu nodalījuma vākam pārveidoties par gaisa drošības spilvenu, kas pasargā blakussēdētāja kājas. "Mustang" virsbūve ir veidota tā, lai būtu pēc iespējas izturīgāka. Tā nodrošina īpaši precīzu šasijas vadību un sadursmes brīdī ir spējīga daudz efektīvāk absorbēt triecienu. Jumta sānu forma palielina izturību un uzlabo sānu aizsardzību sadursmes laikā. Visas sānu salaidumu vietas ir metinātas ar lāzera staru.

5,0 litru V8 dzinējs

Spēcīgais 5,0 litru V8 dzinējs nodrošina vēl lielāku jaudu: 418 ZS ar 524 Nm lielu griezes momentu. Uzņemot ātrumu, jūs izjutīsiet nepārtrauktu un šķietami neierobežotu jaudas padevi. Tajā pašā laikā jūs varēsiet izbaudīt šim ekskluzīvajam dzinējam tik raksturīgo rūkoņu.

Tūlītēja reakcija ar veiktspējas rīku track APPS

Attēlo interesantu un noderīgu veiktspējas informāciju priekšējā paneļa LCD displejā, lai palīdzētu iegūt no "Mustang" vairāk.

Sagatavojies braucienam

"Track Apps" rīkā izvēlieties braukšanas uzsākšanas funkciju "Launch Control", pielāgojiet tukšgaitas ātrumu no 3 000 līdz 4 000 apgriezieniem minūtē, un "Mustang" nodrošinās pietiekami daudz vilkmes kustības uzsākšanai: ideālā gadījumā griezes momentam būtu jābūt līdz 530 Nm (tikai ar 5,0 litru V8 dzinēju ar manuālo pārnesumkārbu).

Manuālā vai automātiskā transmisija - kurai Jūs dodat priekšroku?

Precīzā, īsā transmisijas svira ir aprīkota ar atdurpunktiem vienmērīgai braukšanai. Izvēlieties 6-pakāpju "SelectShift" transmisiju, un varēsiet baudīt automātiskas transmisijas priekšrocības, kā arī manuālas kontroles ātrumu un efektivitāti, izmantojot pārnesumu lāpstiņas uz stūres.

Pārnesuma pārslēgi pie stūres: ātra pārnesuma maiņa ar automātisko transmisiju

Pārnesumu pārslēgi ir pieejami komplektācijā ar "SelectShift" transmisiju. No sacīkšu automobiļiem aizgūtā tehnoloģija ļauj pārslēgt pārnesumus ar pirkstiem ātri un gludi. Tā kā pārnesumu pārslēgi ir pie stūres, pārnesumus daudz efektīvāk iespējams pārslēgt arī līkumos.

Iespaidīga bremzēšanas jauda

Īpaši izstrādāta augstas veiktspējas bremžu sistēma apvieno 4 virzuļu bremžu uzlikas, ventilētus diskus, bremžu pretbloķēšanas sistēmu ABS, avārijas bremzēšanas palīgsistēmu EBA un elektronisko bremžu spiediena atjaunošanas sistēmu.
GT veiktspējas komplektā iekļauta iespaidīga bremzēšanas jauda: 6 virzuļu Brembo™ priekšējo bremžu uzlikas un 380 mm ventilētie diski.

"Ford" easy-fuel sistēma ar īpaši drošu uzpildes funkciju

Tā vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā sistēma ir bez vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā, ja redzat, kas notiek aizmugurē

Ceļa stabi, margas, zemas sienas… Visu, kas ir aiz muguras, atpakaļskata kamera attēlo daudzfunkcionālajā displejā. Sistēma automātiski ieslēdzas, tiklīdz tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums. Izmantojot virtuālas robežlīnijas, sistēma var palīdzēt novietot automobili ierobežotā platībā.
Sensori, kas atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā. Papildaprīkojumā pieejamie parkošanās sensori palīdz novērtēt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem aiz muguras. Kad sensori konstatē kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

Ideāla temperatūras iestatīšana

Spēcīgā dalītā klimata kontrole ļauj iestatīt ideālo temperatūru abās salona pusēs. Ideāli izvietotās gaisa ieplūdes atveres nodrošina efektīvāku gaisa plūsmu un ir vieglāk regulējamas. Turklāt iestatījumus var regulēt ar vadības pogām viduskonsolē, 8 collu skārienekrānā vai ar balsi.

Salona apgaismojums, kas pieskaņojas Jūsu stilam

Fona apgaismojuma funkcija ļauj ieslēgt paneļa mērinstrumentu, durvju sliekšņu uzliku, durvju karšu kabatu, viduskonsoles glāžu turētāju un priekšējo kāju nodalījumu apgaismojumu vienā no septiņām krāsām. Ar "MyColour" funkciju jums pat ir iespēja tās jaukt, izveidojot un saglabājot piecus savus apgaismojuma variantus.

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laikapstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Ir iespējams izvēlēties dažādus uztveršanas līmeņus, no kā atkarīgs tas, cik daudz šķidruma uzkrājas uz vējstikla, pirms tas tiek notīrīts.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

"Ford Mustang" ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu. Piemēram, iebraucot tunelī, ieslēdzas automātiskās priekšējās gaismas.

Uzlabotā 2,3 litru ecoboost dzinēja tehnoloģija

2,3 litru "EcoBoost" dzinēja revolucionārā tehnoloģija apvieno tiešo iesmidzināšanas sistēmu, vārstu pacēluma laika regulēšanu un turbokompresoru. Rezultāts: 314 ZS jauda, 434 Nm griezes moments, pārsteidzoša degvielas ekonomija un CO2 izmešu līmenis – vien 179 g/km.

"Ford Mustang"

Iekārojams, jaudīgs, dinamisks un unikāls. Jaunais "Ford Mustang" ir veiktspējas un izsmalcinātības iemiesojums. Beidzot tas ierodas arī Eiropā. Tas brīdis tuvojas, neskatoties uz to, vai sapņojat par Mustang ar slīpo jumtu vai kabrioleta modeli, 2,3 litru "EcoBoost" vai 5,0 litru V8 dzinēju.

Iepazīstiet "Ford Mustang" ar slīpo jumtu

"Mustang" modeļa slīpais Jumts, kas iemieso "Mustang" garu īpaši modernā veidolā, virzās uz leju, samazinot vilkmi un palīdzot automobilim viegli šķelt vēju. Priekšējie dalītāji palielina piespiedējspēku, ļaujot baudīt jaunā Mustang izcilo veiktspēju. Izteiksmīgais priekšējo un aizmugurējo lukturu dizains un citas modelim raksturīgās iezīmes ne mirkli neliek šaubīties par automobiļa identitāti. Turklāt tas ir aprīkots ar virkni jaunāko sistēmu, kas radītas, lai padarītu automobiļa vadīšanu pēc iespējas patīkamāku.

"Mustang" kabriolets: radīts atklātam ceļam

Jaunais "Mustang" kabriolets, ko "Ford" galvenais dizaineris Džoels Piasovskis apraksta kā "skaistu horizontālo lodi", pauž īstu braukšanas brīvību. Plūstošā apakšējā loga līnija ar ideālām proporcijām no jebkura leņķa ieskauj un ierobežo kabīnes atvērumu. Pilnīgi jauns salocīšanas mehānisms ļauj nolocīt jumtu dažu sekunžu laikā, ieslēpjot to dziļi virsbūvē un saglabājot automašīnas plūstošo formu un aerodinamiku. Smalks bagāžas nodalījuma papildinājums palīdz radīt piespiedējspēku, atdzīvinot automobiļa jaudu un griezes momentu, izmantojot tā aizmugurējo riteņu piedziņu. Jaunais "Mustang" noteikti atstās spēcīgu iespaidu gan ar paceltu, gan ar nolaistu jumtu, lai arī kurp Jūs ar to dotos.

Braukšanas režīmi, kas atbilst apkārtējiem apstākļiem un Jūsu vajadzībām

Sēžot pie "Mustang" stūres, Jūs pilnībā kontrolējat to, kā jūsu automobilis brauc un reaģē. Vien nospiežot pogu, Jūs varat ieslēgt kādu no četriem režīmiem: "Normal", "Sport Plus", "Track" un "Snow/Wet". Katrā režīmā tiek pielāgota droseles reakcija, pārnesumu pārslēgšanas punkti (automātiskās transmisijas modeļos), stūrēšanas spēks un stabilitātes kontroles uzstādījumi. Pielāgojot automobiļa darbību konkrētās situācijas vajadzībām, Jūs vienmēr varat braukt ar pārliecību.

Izbaudiet braucienu

Spēcīga virsbūves konstrukcija, apakšējais rāmis, rūpīgi noregulēta priekšējā piekare un aizmugurējā piekare ar daudzsviru savienojumu nodrošina precīzu riteņu kontroli, atsaucīgu vadāmību un izcilu braukšanas komfortu.

Izcila audiosistēma

390 vatu "Shaker Pro" audiosistēmā ietilpst DAB+ Radio AM/FM stereosistēma un CD/MP3 atskaņotājs. Divpadsmit skaļruņi, tostarp astoņu collu zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā, nodrošina kristāldzidru skanējumu jums vēlamajā skaļumā.*
* "Shaker Pro" audiosistēma ir pieejama papildaprīkojumā.

Jaunākā brīvroku tehnoloģija

Pateicoties papildaprīkojumā iekļautajam 8 collu krāsu skārienekrānam, "Ford SYNC 2" ar balss vadību un skārienekrānu paceļ informācijas un izklaides sistēmas jaunā līmenī. Augstās izšķirtspējas ekrāns ļauj pārvaldīt vairākas svarīgas funkcijas, piemēram, tālruni, audiosistēmu, klimata kontroli un papildaprīkojumā iekļauto navigācijas sistēmu, kas vadāma ar balsi vai skārienekrānā.

Vieglāka manevrēšana un kruīza kontrole

Augstā veiktspēja ir apvienota ar īpaši atsaucīgu vadāmību un precīzu kontroli pār stūri. Viedā tehnoloģija uzlabo katru automobilī pavadīto mirkli. Elektriskais stūres pastiprinātājs EPAS pielāgojas automātiski un atvieglo stūrēšanu, novietojot automobili šaurās stāvvietās, kā arī pastiprina stūres vadību vieglākai kontrolei uz lielceļiem. Atšķirībā no parastajām stūres pastiprinātāju sistēmām, kas darbojas nepārtraukti un patērē enerģiju un degvielu, EPAS darbojas tikai tad, kad nepieciešams, tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju. Šī progresīvā sistēma kompensē sanesi, kas radusies slikta ceļa seguma vai sānvēja ietekmē, kā arī mazina riteņu nelīdzsvarotību, braucot ar lielu ātrumu.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu pret kalnu

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli.

Pārliecība sarežģītās situācijās

"AdvanceTrac" elektroniskajā trajektorijas stabilizācijas programmā. (ESP) ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESP sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekamas vai pārliekas stūres pagriešanas, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESP un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

Nav atslēgu – nav problēmu

"Ford" bezatslēgu sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automobili, pat neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Šī funkcija aiztaupa pūles, ja Jūsu rokas ir aizņemtas.

Pārliecība sarežģītās situācijās

"AdvanceTrac" elektroniskajā trajektorijas stabilizācijas programmā. (ESP) ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESP sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekamas vai pārliekas stūres pagriešanas, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESP un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

"Ford SYNC 3" ar avārijas palīgsistēmu

Būtisks "Ford SYNC 3" elements ir "Ford" avārijas palīgsistēma*. Šī dzīvībai svarīgā sistēma palīdz veikt ārkārtas zvanu un var sniegt avārijas dienestiem informāciju par automobiļa atrašanās vietu jūsu izvēlētajā valodā. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.
* "Ford" avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Tā darbojas apvienojumā ar savietojamu un pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni. Teksta funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama Albānijā, Baltkrievijā, Bosnijā un Hercegovinā, bijušajā Dienvidslāvijas Maķedonijas Republikā, Moldovā, Nīderlandē, Krievijā un Ukrainā.

Aizsardzība

Aizsardzība ir sevišķi svarīga, tāpēc "Mustang" ir aprīkots ar elektroniski nobloķējamu viduskonsoli, aktīvo pretaizdzīšanas signalizācijas sistēmu, elektronisko stūres statņa bloķēšanas sistēmu un disku skrūvēm. Jūs varat paļauties uz progresīvākajām drošības un aizsardzības sistēmām, kuru uzdevums ir aizsargāt Jūs un Jūsu automobili.

Brīdina, ja riepās zūd spiediens

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Tādēļ sensori nepārtraukti uzrauga katru riteni un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

Virspusīga aizsardzība

Rūpīgi izstrādātajā drošības sistēmā ietilpst divpakāpju gaisa drošības spilvens autovadītāja pusē, kas optimizēts krūškurvja aizsardzībai, divpakāpju gaisa drošības spilvens blakussēdētāja pusē un autovadītāja ceļu gaisa drošības spilvens. "Mustang" iekļauta arī aktīvā cimdu nodalījuma tehnoloģija – "Ford" inovācija. Šī tehnoloģija ļauj cimdu nodalījuma vākam pārveidoties par gaisa drošības spilvenu, kas pasargā blakussēdētāja kājas. "Mustang" virsbūve ir veidota tā, lai būtu pēc iespējas izturīgāka. Tā nodrošina īpaši precīzu šasijas vadību un sadursmes brīdī ir spējīga daudz efektīvāk absorbēt triecienu. Jumta sānu forma palielina izturību un uzlabo sānu aizsardzību sadursmes laikā. Visas sānu salaidumu vietas ir metinātas ar lāzera staru.

5,0 litru V8 dzinējs

Spēcīgais 5,0 litru V8 dzinējs nodrošina vēl lielāku jaudu: 418 ZS ar 524 Nm lielu griezes momentu. Uzņemot ātrumu, jūs izjutīsiet nepārtrauktu un šķietami neierobežotu jaudas padevi. Tajā pašā laikā jūs varēsiet izbaudīt šim ekskluzīvajam dzinējam tik raksturīgo rūkoņu.

Tūlītēja reakcija ar veiktspējas rīku track APPS

Attēlo interesantu un noderīgu veiktspējas informāciju priekšējā paneļa LCD displejā, lai palīdzētu iegūt no "Mustang" vairāk.

Sagatavojies braucienam

"Track Apps" rīkā izvēlieties braukšanas uzsākšanas funkciju "Launch Control", pielāgojiet tukšgaitas ātrumu no 3 000 līdz 4 000 apgriezieniem minūtē, un "Mustang" nodrošinās pietiekami daudz vilkmes kustības uzsākšanai: ideālā gadījumā griezes momentam būtu jābūt līdz 530 Nm (tikai ar 5,0 litru V8 dzinēju ar manuālo pārnesumkārbu).

Manuālā vai automātiskā transmisija - kurai Jūs dodat priekšroku?

Precīzā, īsā transmisijas svira ir aprīkota ar atdurpunktiem vienmērīgai braukšanai. Izvēlieties 6-pakāpju "SelectShift" transmisiju, un varēsiet baudīt automātiskas transmisijas priekšrocības, kā arī manuālas kontroles ātrumu un efektivitāti, izmantojot pārnesumu lāpstiņas uz stūres.

Pārnesuma pārslēgi pie stūres: ātra pārnesuma maiņa ar automātisko transmisiju

Pārnesumu pārslēgi ir pieejami komplektācijā ar "SelectShift" transmisiju. No sacīkšu automobiļiem aizgūtā tehnoloģija ļauj pārslēgt pārnesumus ar pirkstiem ātri un gludi. Tā kā pārnesumu pārslēgi ir pie stūres, pārnesumus daudz efektīvāk iespējams pārslēgt arī līkumos.

Iespaidīga bremzēšanas jauda

Īpaši izstrādāta augstas veiktspējas bremžu sistēma apvieno 4 virzuļu bremžu uzlikas, ventilētus diskus, bremžu pretbloķēšanas sistēmu ABS, avārijas bremzēšanas palīgsistēmu EBA un elektronisko bremžu spiediena atjaunošanas sistēmu.
GT veiktspējas komplektā iekļauta iespaidīga bremzēšanas jauda: 6 virzuļu Brembo™ priekšējo bremžu uzlikas un 380 mm ventilētie diski.

"Ford" easy-fuel sistēma ar īpaši drošu uzpildes funkciju

Tā vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā sistēma ir bez vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā, ja redzat, kas notiek aizmugurē

Ceļa stabi, margas, zemas sienas… Visu, kas ir aiz muguras, atpakaļskata kamera attēlo daudzfunkcionālajā displejā. Sistēma automātiski ieslēdzas, tiklīdz tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums. Izmantojot virtuālas robežlīnijas, sistēma var palīdzēt novietot automobili ierobežotā platībā.
Sensori, kas atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā. Papildaprīkojumā pieejamie parkošanās sensori palīdz novērtēt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem aiz muguras. Kad sensori konstatē kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

Ideāla temperatūras iestatīšana

Spēcīgā dalītā klimata kontrole ļauj iestatīt ideālo temperatūru abās salona pusēs. Ideāli izvietotās gaisa ieplūdes atveres nodrošina efektīvāku gaisa plūsmu un ir vieglāk regulējamas. Turklāt iestatījumus var regulēt ar vadības pogām viduskonsolē, 8 collu skārienekrānā vai ar balsi.

Salona apgaismojums, kas pieskaņojas Jūsu stilam

Fona apgaismojuma funkcija ļauj ieslēgt paneļa mērinstrumentu, durvju sliekšņu uzliku, durvju karšu kabatu, viduskonsoles glāžu turētāju un priekšējo kāju nodalījumu apgaismojumu vienā no septiņām krāsām. Ar "MyColour" funkciju jums pat ir iespēja tās jaukt, izveidojot un saglabājot piecus savus apgaismojuma variantus.

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laikapstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Ir iespējams izvēlēties dažādus uztveršanas līmeņus, no kā atkarīgs tas, cik daudz šķidruma uzkrājas uz vējstikla, pirms tas tiek notīrīts.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

"Ford Mustang" ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu. Piemēram, iebraucot tunelī, ieslēdzas automātiskās priekšējās gaismas.

Uzlabotā 2,3 litru ecoboost dzinēja tehnoloģija

2,3 litru "EcoBoost" dzinēja revolucionārā tehnoloģija apvieno tiešo iesmidzināšanas sistēmu, vārstu pacēluma laika regulēšanu un turbokompresoru. Rezultāts: 314 ZS jauda, 434 Nm griezes moments, pārsteidzoša degvielas ekonomija un CO2 izmešu līmenis – vien 179 g/km.