New Focus

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

Braukšanas pieredze

"Focus" ir veidots tā, lai visos veidos uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi.
Šī nākamās paaudzes automašīna ir aprīkota ar tādām uzlabotām funkcijām kā "Ford Co-Pilot360", iespaidīgs "Driver Assist" tehnoloģiju komplekts, tostarp adaptīvā kruīza kontrole ar "Stop and Go" un joslas centrēšanu, un "Active Park Assist 2". Kopā šīs viedās tehnoloģijas var palīdzēt pārvaldīt paātrinājumu, bremzēšana un pat stūrēšana.
Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Jūsu personīgais braukšanas palīgs

"Ford Co-Pilot360" apvieno virkni tehnoloģiju, kas kopā strādā, lai padarītu Jūsu braukšanas pieredzi ērtāku un patīkamāku nekā jebkad agrāk. Piemēram, adaptīvā kruīza kontrole ar "Stop and Go" automātiski pielāgo Jūsu kruīza kontroles ātrumu, pamatojoties uz priekšā braucošo transportlīdzekli. Ja satiksme palēninās līdz apstājas, dzinējs automātiski apstāsies un tiks atsākts, kad ceļš ir atbrīvots. Sistēma var pat atpazīt ātruma zīmes un atbilstoši pielāgot Jūsu kruīza kontroles ātrumu. Joslu centrēšanas tehnoloģija var arī sniegt palīdzību stūrēšanai, sekojot ceļa marķējumam, lai palīdzētu Jums atrasties Jūsu joslas vidū.

Autostāvvieta un izbraukšana bez stresa

Jaunākās paaudzes "Active Park Assist 2" ne tikai novirza Jūs stāvvietās, bet arī kontrolē paātrinājumu, pārnesumu pārslēgšanu un bremzēšanu. Šī viedā tehnoloģija, kas pieejama "Focus" modeļos ar automātisko pārnesumkārbu, atvieglo novietošanu stāvvietā. Pēc aktivizēšanas Jūs vienkārši izvēlieties ceļa pusi un to, vai vēlaties novietot paralēli vai perpendikulāri. Pēc tam nospiediet pogu un ļaujiet automašīnai paveikt visu Jūsu vietā.

Priekšējie lukturi, kas palīdz redzēt līkumus

Adaptīvais apgaismojums ar "Ford Dynamic LED" priekšējiem lukturiem un dienas gaitas gaismām nodrošina precīzu un intensīvi spilgtu gaismas modeli, kas automātiski pielāgojas dažādiem ceļa un braukšanas apstākļiem. Turklāt tālās gaismas pielāgojas automātiski, lai izvairītos no citu vadītāju apžilbināšanas, un jaunā sistēma var pat nolasīt ceļa līkumu, lai apgaismotu līkumus un krustojumus pirms iebraukšanas tajos.

Jums pielāgota braukšanas dinamika

Personalizējiet savu braukšanas pieredzi, mainot "Focus" droseles reakciju, stūrēšanu un pat pārnesumu pārslēgšanas uzvedību atbilstoši Jūsu braukšanas stilam. Ir līdz pat septiņiem dažādiem režīmiem, tostarp "Normal", "ECO", "Sport", "Comfort", "Eco-Comfort", "Slippery" un "Trail".

Gudrs, ērts un vietu taupošs

Elektriskā stāvbremze ir vienkāršs papildinājums, kam ir dažas pārsteidzošas priekšrocības. Piemēram, tas dod Jums vairāk vietas salonā, to ir vieglāk pielietot, un Jums nebūs tik regulāri jākopj bremzes. Un, lai nospiestu bremzi, atliek tikai nospiest pogu viduskonsolē.

Svarīga informācija īsumā

"Head-up" displejs projicē Jūsu transportlīdzekļa paneļa informāciju Jūsu redzamības laukā, lai Jūs varētu būt informēts, neskatoties panelī. Krāsu displejā redzamo informāciju var arī pilnībā pielāgot atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Redz ceļa zīmes, kuras varētu palaist garām

Neatkarīgi no tā, vai zīmes atrodas ceļa malā vai virs tās, pastāvīgi vai īslaicīgi, ceļa zīmju atpazīšanas funkcija var tās identificēt. Ātruma ierobežojumu un apdzīšanas aizlieguma zīmju ikonas tiek parādītas mērinstrumentu panelī, brīdinot par izmaiņām un ierobežojumiem.

Palīdz ievērot ātruma ierobežojumu

Intelligent "Speed ​​Assist" ir izstrādāts, lai uzlabotu ātruma kontroli, ļaujot Jums koncentrēties uz ceļu. Pirmkārt, uz priekšu vērsta kamera automātiski nosaka pašreizējo ātruma ierobežojumu. Ja tas ir aktivizēts, sistēma pielāgo Jūsu maksimālā ātruma iestatījumu šim ierobežojumam.

Gudrāka kruīza kontrole

Šī sistēma pielāgo Jūsu kruīza kontroles ātrumu, pamatojoties uz priekšā braucošo transportlīdzekli. Ja satiksme palēninās līdz apstājas, šī viedā tehnoloģija var pilnībā apturēt Jūsu transportlīdzekli. Un, kad satiksme atbrīvojas, automašīna automātiski paātrinās, atpakaļ līdz iepriekš iestatītajam ātrumam. Pieejams ar automātisko pārnesumkārbu.

Atsaucīgāka stūrēšana ārkārtas situācijās

Izvairīšanās no stūres palīgsistēmas palīdz Jums apbraukt apturētus vai lēnākus transportlīdzekļus, lai izvairītos no sadursmēm. Sistēma izmanto radaru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošus un stāvošus transportlīdzekļus, un nodrošina stūrēšanas atbalstu, lai palīdzētu Jums izvairīties no transportlīdzekļa, ja ir nenovēršama sadursme. Tehnoloģija aktivizējas, ja nav pietiekami daudz vietas, lai izvairītos no sadursmes bremzējot.

Tehnoloģija, kas redz to, ko Jūs nevarat redzēt

Aklās zonas informācijas sistēma izmanto "RADAR" sensorus, lai redzētu transportlīdzekļus, kas var atrasties Jūsu aklajā zonā. Tie atrodas abās Jūsu "Focus" pusēs un brīdina Jūs ar oranžu gaismu, kas skaidri redzama sānu durvju spogulī.

Atzīmē transportlīdzekļus, kurus Jūs varētu palaist garām

Pārrobežu satiksmes brīdinājums ir daļa no Aklās zonas informācijas sistēmas. Kad braucat atpakaļgaitā ārpus vietas un Jums ir ierobežota satiksmes situācijas redzamība. "Cross Traffic Alert" var noteikt pretim braucošos transportlīdzekļus un atskaņot brīdinājuma signālu. Šī tehnoloģija arī vizualizē brīdinājumu sānu spoguļos.

Tehnoloģija, kas var novērst vairākas sadursmes

Bremzēšana pēc sadursmes palīdz samazināt sekundāras sadursmes iespējamību negadījumos. Ja sistēma konstatē negadījumu, tā automātiski iedarbina avārijas bremzes. Tas palīdz novērst automašīnas ripošanu pretim braucošajiem satiksmes dalībniekiem vai citiem šķēršļiem ceļā.

Papildu kontrole kalnā starta laikā

Starta kalnā palīgsistēma īslaicīgi aptur ripošanu atpakaļ vai uz priekšu, kad veicat startu kalnā. Sistēma darbojas, uzturot spiedienu uz bremžu sistēmu papildu 2-3 sekundes, dodot Jums vairāk laika un kontroles, pārvietojot kāju no bremžu pedāļa uz akseleratoru. Tas ir noderīgi arī tad, kad apstājas un startējat uz slidenas virsmas.

Maksimāla pagriezienu kontrole

"Torque Vectoring Control reaģē uz ceļa virsmu 100 reizes sekundē. (Tas ir 33 reizes ātrāk nekā acumirklis.) Izmantojot šo informāciju, tas līdzsvaro jaudas daudzumu, kas tiek piegādāts katram no diviem priekšējiem riteņiem. Tas palielina saķeri un uzlabo vadāmību līkumos un ceļa nelīdzenumos.

5 zvaigžņu "Euro NCAP" drošība

"Focus" ir aprīkots ar progresīvām drošības tehnoloģijām. Dažas sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu samazināt sadursmju smagumu, savukārt citas var palīdzēt tās novērst pavisam. Kā pierādījumu tam, ka tas spēj aizsargāt Jūs, Jūsu pasažierus un citus satiksmes dalībniekus. "Euro NCAP" ir piešķīris "Focus" maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu sakarā ar jauno stingro 2018. gada testu un novērtēšanas protokolu..

Tehnoloģija, kas palīdz redzēt ap stūriem

"Split-View Camera" tehnoloģija palīdz Jums redzēt satiksmi, kas nāk no aizmugures. Tas darbojas, parādot gandrīz 180 grādu attēlu no zonas aiz Jūsu transportlīdzekļa. Tas palīdz pamanīt šķēršļus, kas nav redzami pār plecu vai spoguļos, braucot atpakaļgaitā.

Tehnoloģija, kas paziņo, kad esat noguris

"Driver Alert" pastāvīgi monitorē Jūsu braukšanas uzvedību un ir paredzēts, lai noteiktu visas izmaiņas, ko varētu izraisīt nogurums. Ja sistēma konstatē, ka Jūs kļūstat mazāk modrs, displejā tiek parādīta brīdinājuma ikona, kas iesaka paņemt pārtraukumu. Ja Jūsu braukšanas modrība vēl vairāk samazinās, ziņojums tiek atkārtots un tiek apvienots ar zvana signālu.

Pārspēj satiksmi

"Live Traffic" piegādā jaunāko satiksmes informāciju tieši Jūsu navigācijas sistēmai "SYNC 3" ik pēc 30 sekundēm. Pēc tam tehnoloģija pielāgo ieteicamo maršrutu, pamatojoties uz satiksmes apstākļiem, palīdzot Jums ierasties brīvāk un laicīgāk.

Brīdināts – tādat bruņots

Automašīnas ar "FordPass Connect", tagad var brīdināt Jūs par vietējiem braukšanas apdraudējumiem, piemēram, ceļa darbiem vai priekšā esošu avarētu transportlīdzekli. Jūsu "Ford" saņem informāciju no visiem tuvumā esošajiem savienotajiem transportlīdzekļiem un publisko incidentu datubāzes. Ja Jūsu transportlīdzeklis ir informēts par apdraudējumu, instrumentu panelī tiks parādīts brīdinājums, norādot bīstamības veidu un attālumu no Jums. Tas ļauj labāk sagatavoties un, ja nepieciešams, atrast alternatīvu maršrutu.

Jūsu mīļākā mūzika, kā tā ir dzirdama

Lai kāda būtu Jūsu mūzikas gaume, tā ir pelnījusi skanēt tā, kā to iecerējis mākslinieks. Tas ir tieši tas, ko Jūs varat sagaidīt "Focus". Kāpēc? Jo tas ir pieejams kopā ar "B&O". Šī augstākās klases 675 vatu audio sistēma nodrošina bagātīgu, spēcīgu skaņu, izmantojot 10 skaļruņu, zemfrekvences skaļruņa un zemfrekvences skaļruņa iestatījumu. Šo tehnoloģiju ir izstrādājuši un precīzi noregulējuši "B&O" akustiķi. Tātad, pagrieziet to un izbaudiet savas iecienītākās grupas un dziesmas koncertzālē, kas ir Jūsu automašīnas salonā.

Ielaidiet nedaudz saules gaismu

"Focus" ir pieejams ar pilna garuma panorāmas jumtu, kas pilnībā aizstāj tērauda jumta paneli. Tas ļauj dabiskajam apgaismojumam ieplūst automašīnā, radot vieglu un gaisīgu interjeru. Priekšējā puse ir darbināma ar elektrisko piedziņu un to var noliekt vai pabīdīt tieši atpakaļ pilnā garumā. Izvelkamais saulessargs ļauj atvērt panorāmas jumtu, lai iegūtu svaigu gaisu, vienlaikus aizsargājot no saules.

Brīvroku bagāžas nodalījuma durvis bez piepūles atvēršanai un aizvēršanai

Ja Jums ir darba pilnas rokas un Jūsu "Focus" sajūt "KeyFree" atslēgas piekariņa tuvumu, Jums atliek tikai pamāt ar kāju zem aizmugurējā bufera, un bagāžas nodalījuma durvis tiks automātiski atvērtas vai aizvērtas.

Uzlāde ceļā

"Focus" interjers ir veidots tā, lai maksimāli palielinātu telpu un ērtības. Piemēram, lielā multivides tvertne pārnesumu sviras priekšā ir pietiekami liela pat lielākajiem viedtālruņiem. Bezvadu uzlāde ir pieejama arī saderīgiem viedtālruņiem, tāpēc nekad nav bijis tik vienkārši pārliecināties, vai ierīces vienmēr ir gatavas lietošanai.

Izmantojiet brīvroku režīmu, izmantojot "SYNC 3"

"Ford SYNC 3" palīdz Jums uzturēt sakarus. Varat kontrolēt savu tālruni, mūziku un navigāciju, izmantojot dabiskās balss komandas un pat nosūtīt galamērķus no viedtālruņa lietotnes "FordPass" tieši uz "SYNC 3" navigāciju. Sistēmai ir 8 collu krāsu skārienekrāns ar savilkšanas un vilkšanas žestiem intuitīvai vadībai. "SYNC 3" var arī izveidot savienojumu ar "Apple CarPlay" un "Android Auto". Izmantojot "AppLink", varat piekļūt dažām no savām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm.

18 virzienos regulējami sēdekļi

"Focus" 18 virzienos regulējamos sēdekļus var pielāgot atbilstoši Jūsu īpašajām prasībām. Tos var pārvietot uz augšu un uz leju, uz priekšu un atpakaļ, Jūs varat regulēt pamatnes spilvena slīpumu, pārvietot jostasvietas atbalstu un daudz ko citu. Lai cik garš būtu Jūsu ceļojums, Jūs noteikti jutīsities ērti visu laiku.

Iegūstiet pareizo siltumu

Apsildāmi priekšējie sēdekļi ir pieejami gan vadītājam, gan pasažierim. Un, lai nodrošinātu komfortu, katram sēdeklim varat izvēlēties kādu no trim dažādiem siltuma iestatījumiem. Apsildāmā stūre ir paredzēta arī tā, lai Jūsu rokas būtu siltas salnā rītā, vēsā dienā vai stindzinoši aukstā naktī. Izmantojot lietotni FordPass, Jūs varat sasildīt un sagatavot savu "Focus", pirms esat pat izgājis no mājas. Vienkārši iedarbiniet dzinēju un attālināti iestatiet salona temperatūru, lai pārliecinātos, ka vējstikls ir atsaldēts un gatavs darbam, kad esat gatavs.

Bez atslēgas nozīmē bez problēmām

"Ford KeyFree" sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automašīnu, neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Varat arī atvērt durvis, ja atslēga atrodas automašīnā, vai izmantot lietotni "FordPass", lai droši aizslēgtu un atslēgtu no jebkuras vietas, bez atslēgas nepieciešamības.

Kopīgošana bez raizēm ar "MyKey"

"MyKey" ļauj iestatīt maksimālo ātruma ierobežojumu, drošības jostu atgādinājumu un pat audio sistēmas skaļumu, kā arī daudzus citus iestatījumus. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai sniegtu Jums sirdsmieru, ja aizdodat savu transportlīdzekli draugam vai ģimenes loceklim – ​​Jūs varat ieprogrammēt ierobežojumus, ko varat iestatīt šai atslēgai.

"Ford Easy-Fuel", drošai uzpildei

Šī noderīgā tehnoloģija padara gandrīz neiespējamu ieliet transportlīdzeklī nepareizu degvielu, jo nepareizā sprausla vienkārši nederēs. Vēl labāk, tā kā "Ford Easy-Fuel" ir sistēma bez vāciņa, Jums nekad vairs nebūs jārīkojas ar netīru degvielas vāciņu.

Novērš kaitinošus iespiedumus un skrāpējumus

Autostāvvietā ar ierobežotu vietu var viegli atsist durvis. Taču atveriet kādas no četrām "Focus" durvīm, un parādīsies aizsargbarjera, kas aizsargās Jūsu automašīnas krāsojumu un apkārtējos.

Stikla tīrītāji, kas automātiski pielāgojas lietum

Lietus sensori tīrītāji sāk darboties, kad tie jūt mitrumu uz Jūsu vējstikla, pēc tam pielāgo ātrumu, lai tiktu galā ar laikapstākļiem. Jūs pat varat izvēlēties kādu no vairākiem jutības līmeņiem, kas nosaka, cik daudz mitruma var uzkrāties, pirms tīrītāju aktivizēšanās.

Novatoriska viduskonsole, kas ļauj Jums kontrolēt

Uzlabotā, daudzfunkcionālā viduskonsole ļauj kontrolēt daudzas transportlīdzekļa sistēmas no vienas vietas. Ir arī noderīga uzglabāšanas kaste, bīdāms roku balsts, kā arī vāks virs glāzes turētāja (manuālajai pārnesumkārbai).

Spārnu spoguļi, kas var sevi pasargāt

Lai izvairītos no nejaušiem bojājumiem, elektriski nolokāmi un apsildāmi spoguļi nolokās, kad Jūs novietojat "Focus" stāvvietā.

"Focus Mild Hybrid" nodrošina jaudu un efektivitāti

"Focus" ir veidots tā, lai nodrošinātu precīzas vadāmības un ievērojamas degvielas ekonomijas sajaukumu. Lai palīdzētu samazināt emisijas, vienlaikus vēl vairāk uzlabojot jaudu un efektivitāti, tas ir pieejams ar uzlabotu "EcoBoost Hybrid" spēka piedziņu. "Focus Mild Hybrid" ir daļa no "Ford" solījuma līdz 2021. gada beigām piegādāt 16 elektrificētus transportlīdzekļus.

Veiktspēja un efektivitāte

Papildus jaudīgo un efektīvo benzīna un dīzeļdzinēju klāstam "Ford Focus" tagad ir pieejams arī ar "EcoBoost Hybrid". Šis hibrīda spēka agregāts palielina jaudu, palielina efektivitāti un samazina emisijas. Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Pieejams kā "Focus Mild Hybrid"

"Focus EcoBoost Hybrid" benzīna dzinēja atbalstam izmanto elektromotoru ar 48 voltu akumulatoru. Tā vietā, lai brauktu tikai ar elektrisko jaudu, elektromotors nodrošina griezes momenta palīdzību dzinējam, nodrošinot papildu jaudu, kas līdzvērtīga 16 ZS, un līdz pat 20% labāku paātrinājumu. Tajā tiek izmantota arī reģeneratīvās bremzēšanas tehnoloģija, kas uzlādē vieglā hibrīda akumulatoru, uztverot enerģiju, kas parasti tiek zaudēta, palēninot ātrumu. Tas palīdz palielināt degvielas ekonomiju un samazināt emisijas.

Būtiskā informācija par braucienu

Borta dators parāda svarīgākos faktus, piemēram, nobraukumu, degvielas patēriņu, ātrumu un āra gaisa temperatūru. Tas ietver arī aptuveno attālumu, cik tālu Jūs varat nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu. Tas ir īpaši noderīgi garos braucienos vai, ja zināt, ka brauksiet, kaut kur nomaļā vietā. Izmantojot viedtālrunī lietotni "FordPass", varat saņemt brīdinājumus par veselības stāvokli arī par konkrētām sava transportlīdzekļa daļām, piemēram, ja riepai kļūst zems gaisa līmenis vai jāmaina eļļa.

Izsmalcināta 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Ar uzlabotu paātrinājumu un īpaši vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu uzlabotā automātiskā pārnesumkārba ir izstrādāta no paša sākuma, lai uzlabotu braukšanas pieredzi un palielinātu veiktspēju. Tradicionālā pārnesumu svira tiek aizstāta ar konsolē uzstādītu rotējošu pārnesumu pārslēgšanas pogu. Tas piešķir interjeram tīrāku, modernāku izkārtojumu. Novietojot automašīnu stāvvietā, pārslēgs automātiski ieslēdzas parkošanās režīmā. Pieejams tikai automātiskajā režīmā.

Iegūstiet maksimālu labumu no sava dzinēja

Uzlabotais 1,0 litru "Ford EcoBoost 3" cilindru benzīna dzinējs ir izstrādāts tā, lai sniegtu Jums visu jaudu, ko Jūs sagaidāt no daudz lielāka dzinēja. "Ford EcoBoost" tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, atsaucīgu un atalgojošu veiktspēju. Dzinējs darbojas vēl efektīvāk, cilindru deaktivizēšana dēļ. Tas izslēdz cilindru, ja griezes momenta pieprasījums ir zems, piemēram, uz automaģistrāles, kad griezes moments palielinās, cilindrs atgriežas, lai sniegtu Jums nepieciešamo jaudu.

Jauns standarts dīzeļdzinējiem

1,5 un 2,0 litru "Ford EcoBlue" dīzeļdzinēji ir ļoti progresīvi, turbodzinēji, kas nodrošina ievērojami uzlabotu efektivitāti, veiktspēju un izsmalcinātību. Šie jaunie dzinēji var uzlabot degvielas efektivitāti, ir atsaucīgāki, un ir arī klusāki nekā jebkad agrāk. Tie būs pieejami arī ar "AdBlue" šķidrumu.

6 pakāpju manuālā pārnesumkārba

"Focus" 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir optimizēta, lai padarītu pārnesumu izvēli vieglāku, precīzāku un klusāku. Tas ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu braukšanas dinamiku un samazinātu degvielas patēriņu, palīdzot padarīt braukšanu aizraujošāku, vienlaikus samazinot braucienus uz degvielas uzpildes staciju.

Palīdzēs braukt efektīvāk

Nākamās paaudzes "Ford EcoMode" nepārtraukti uzrauga, kā Jūsu braukšanas uzvedība ietekmē degvielas patēriņu. Zilais gredzens uz digitālā instrumentu paneļa skaidri parāda, cik ekonomiski Jūs braucat. Sistēma var arī sniegt padomus pirms līkumiem, ātruma ierobežojuma izmaiņām un daudz ko citu, lai palīdzētu Jums izvairīties no pēkšņas un neefektīvas bremzēšanas. Pēc katra brauciena datu kopsavilkums parāda padomus efektīvākai braukšanai nākotnē un ļauj salīdzināt iepriekšējos braucienus. Papildu ērtībai varat arī skatīt braukšanas veiktspēju, izmantojot lietotnes FordPass Journey Insights. Tajā tiks parādīts - kā Jūs varētu braukt efektīvāk, izmantojot informāciju par bremzēšanu, paātrinājumu un pagriezieniem. Saņemiet arī ikmēneša pārskatu par degvielas patēriņu.

Labāka aerodinamika, lai uzlabotu ekonomiju

Lēnas braukšanas laikā, "Active Grille Shutter" sistēma tur režģa ventilāciju atvērtu, lai atdzesētu dzinēju, kad Jūs uzņemat ātrumu, tas automātiski aizvērsies, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu. Laika gaitā šī tehnoloģija var būtiski mainīt degvielas efektivitāti.

Ātri pārslēdziet pārnesumus ar pirkstu galiem

Parasti tikai augstākās klases sporta automobiļos ir pieejami ātrumu pārslēgšanas sviras. ​​Ar "Ford Focus", kad izvēlaties automātisko pārnesumkārbu, šī sacīkšu iedvesmotā tehnoloģija nodrošinās ātru un bez piepūles pārnesumu pārslēgšanu rokas stiepiena attālumā. Tā, kā sviras ​​ir uzstādīti uz stūres, Jūs varat efektīvāk pārslēgt pārnesumus līkumos

Sadaļa komforts un ērtība

Tīras līnijas, gluds izkārtojums un izsmalcināts izskats. "Focus" interjers ir ērtāks un plašāks nekā jebkad agrāk. Pateicoties "FordPass Connect" modemam, varat uzturēt savienojumu ar savu automašīnu un apkārtējo pasauli, lai kur Jūs dotos. Savienojiet savu "Focus" ar lietotni "FordPass" un sāciet gudri pārvietoties ar tālvadības pultīm, piemēram, bloķēšanu un atbloķēšanu, transportlīdzekļa veselības brīdinājumiem, kas atvieglo apkopi, un daudzām citām savienotām funkcijām, lai atjauninātu katru braucienu.
Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Drošība un aizsardzība

Viedo tehnoloģiju sērija ir izstrādāta, lai aizsargātu Jūs, Jūsu ģimeni un citus satiksmes dalībniekus. Piemēram, aktīvā bremzēšana un pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas sistēmu var brīdināt par iespējamu sadursmi un pat automātiski iedarbināt bremzes, ja Jūs laicīgi nereaģēsiet.
Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Aizsargājiet un pasargājiet savu "Focus" no zagļiem

Thatcham 1. kategorijas signalizācija ir sarežģīta sistēma, kas automātiski aktivizējas. Tas atskanēs ar spēcīgu trauksmes signālu, ja "Focus" darbinās, pacels vai ja kustības sensori uztver kādu kustību iekšpusē. Šī tehnoloģija ir arī izstrādāta, lai palīdzētu novērst nevēlamu Jūsu transportlīdzekļa vilkšanu. Izmantojot lietotni "FordPass", Jūs varat saņemt paziņojumu, ja Jūsu automašīnas signalizācija ir aktivizēta neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas. SecuriAlert nosūtīs paziņojumu uz Jūsu viedtālruni, ja konstatēs nesankcionētus piekļuves mēģinājumus – pat ar nozagtu vai dublētu atslēgu.

Sistēma, kas var palīdzēt aizsargāt gājējus

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanas funkciju izmanto kameras tehnoloģiju, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tiek atklāts sadursmes risks ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu, tas sniegs Jums brīdinājumu. Ja Jūs laikus nereaģējat, sistēma var automātiski pielietot līdz pat pilnam bremzēšanas spēkam, lai palīdzētu samazināt vai pat novērst dažas frontālās sadursmes.

Palīdz bremzēt lielā ātrumā

Aktīvā bremzēšana ir novatoriska drošības tehnoloģija, kas izmanto priekšējo kameru, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tā konstatē, ka ir iespējama sadursme (neatkarīgi no Jūsu braukšanas ātruma), sistēma Jūs brīdinās un, ja Jūs nereaģēsiet, iedarbosies bremzes, lai palīdzētu palēnināt Jūsu ātrumu.

Gaisa spilveni, lai pasargātu Jūs no visiem leņķiem

Papildus vadītāja un pasažiera priekšējiem drošības spilveniem, sānu drošības spilveni nodrošina krūškurvja aizsardzību un ir paredzēti, lai virzītu pasažierus prom no trieciena zonas. Aizkaru drošības spilveni nodrošina maksimālu pārklājumu, un galvas balsti nodrošinās aizsardzību pret sitieniem. Ir arī priekšējie un aizmugurējie drošības jostu spriegotāji un slodzes ierobežotāji, drošības jostu atgādinājumi visiem sēdekļiem un displejs, kas parāda, kurās sēdvietās nav piesprādzētas drošības jostas..

Pievienots sirdsmiers

eCall ir transportlīdzeklī iebūvēta sistēma, kas nekavējoties brīdina neatliekamās palīdzības dienestus par sadursmi. Pēc automašīnas gaisa spilvena sensoru aktivizēšanas tas pārraidīs precīzu negadījuma vietu un pasažieru skaitu automašīnā. Šī tehnoloģija nodrošina arī balss saziņu ar drošības operatoru. Mazākiem negadījumiem, piemēram, riepu bojājumiem, "FordPass" lietotnes palīdzības uz ceļa funkcija ļauj izsaukt palīdzību tikai ar dažiem pieskārieniem.

Saglabājiet kontroli neatkarīgi no apstākļiem

Elektroniskā stabilitātes kontrole pastāvīgi uzrauga Jūsu automašīnas progresu. Tas uztver, kad transportlīdzeklis zaudē saķeri, un automātiski iedarbina bremzēšanas impulsu atsevišķiem riteņiem, lai palīdzētu to stabilizēt.

Brīdinājums, ja riepa bojāta

Ja standarta riepu spiediena kontroles sistēma konstatē, ka kāda no riepām brauciena laikā sāk zaudēt spiedienu, sistēma brīdina Jūs, instrumentu panelī iedegot ikonu. Varat arī saņemt brīdinājumus, kas tiek piegādāta tieši uz Jūsu tālruni, izmantojot lietotni "FordPass", uzraugot riepu spiedienu, mazgāšanas šķidrumu un daudz ko citu.

Palīdz nodrošināt bērnu drošību

"Ford Focus" ir izstrādāts, lai palīdzētu nodrošināt mazu bērnu drošību katrā ceļojumā. Tas ir aprīkots ar aizmugurējiem ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājuma punktiem, lai Jūs varētu ērti ievietot divus bērnu sēdekļus.

Braukšanas pieredze

"Focus" ir veidots tā, lai visos veidos uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi.
Šī nākamās paaudzes automašīna ir aprīkota ar tādām uzlabotām funkcijām kā "Ford Co-Pilot360", iespaidīgs "Driver Assist" tehnoloģiju komplekts, tostarp adaptīvā kruīza kontrole ar "Stop and Go" un joslas centrēšanu, un "Active Park Assist 2". Kopā šīs viedās tehnoloģijas var palīdzēt pārvaldīt paātrinājumu, bremzēšana un pat stūrēšana.
Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Jūsu personīgais braukšanas palīgs

"Ford Co-Pilot360" apvieno virkni tehnoloģiju, kas kopā strādā, lai padarītu Jūsu braukšanas pieredzi ērtāku un patīkamāku nekā jebkad agrāk. Piemēram, adaptīvā kruīza kontrole ar "Stop and Go" automātiski pielāgo Jūsu kruīza kontroles ātrumu, pamatojoties uz priekšā braucošo transportlīdzekli. Ja satiksme palēninās līdz apstājas, dzinējs automātiski apstāsies un tiks atsākts, kad ceļš ir atbrīvots. Sistēma var pat atpazīt ātruma zīmes un atbilstoši pielāgot Jūsu kruīza kontroles ātrumu. Joslu centrēšanas tehnoloģija var arī sniegt palīdzību stūrēšanai, sekojot ceļa marķējumam, lai palīdzētu Jums atrasties Jūsu joslas vidū.

Autostāvvieta un izbraukšana bez stresa

Jaunākās paaudzes "Active Park Assist 2" ne tikai novirza Jūs stāvvietās, bet arī kontrolē paātrinājumu, pārnesumu pārslēgšanu un bremzēšanu. Šī viedā tehnoloģija, kas pieejama "Focus" modeļos ar automātisko pārnesumkārbu, atvieglo novietošanu stāvvietā. Pēc aktivizēšanas Jūs vienkārši izvēlieties ceļa pusi un to, vai vēlaties novietot paralēli vai perpendikulāri. Pēc tam nospiediet pogu un ļaujiet automašīnai paveikt visu Jūsu vietā.

Priekšējie lukturi, kas palīdz redzēt līkumus

Adaptīvais apgaismojums ar "Ford Dynamic LED" priekšējiem lukturiem un dienas gaitas gaismām nodrošina precīzu un intensīvi spilgtu gaismas modeli, kas automātiski pielāgojas dažādiem ceļa un braukšanas apstākļiem. Turklāt tālās gaismas pielāgojas automātiski, lai izvairītos no citu vadītāju apžilbināšanas, un jaunā sistēma var pat nolasīt ceļa līkumu, lai apgaismotu līkumus un krustojumus pirms iebraukšanas tajos.

Jums pielāgota braukšanas dinamika

Personalizējiet savu braukšanas pieredzi, mainot "Focus" droseles reakciju, stūrēšanu un pat pārnesumu pārslēgšanas uzvedību atbilstoši Jūsu braukšanas stilam. Ir līdz pat septiņiem dažādiem režīmiem, tostarp "Normal", "ECO", "Sport", "Comfort", "Eco-Comfort", "Slippery" un "Trail".

Gudrs, ērts un vietu taupošs

Elektriskā stāvbremze ir vienkāršs papildinājums, kam ir dažas pārsteidzošas priekšrocības. Piemēram, tas dod Jums vairāk vietas salonā, to ir vieglāk pielietot, un Jums nebūs tik regulāri jākopj bremzes. Un, lai nospiestu bremzi, atliek tikai nospiest pogu viduskonsolē.

Svarīga informācija īsumā

"Head-up" displejs projicē Jūsu transportlīdzekļa paneļa informāciju Jūsu redzamības laukā, lai Jūs varētu būt informēts, neskatoties panelī. Krāsu displejā redzamo informāciju var arī pilnībā pielāgot atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Redz ceļa zīmes, kuras varētu palaist garām

Neatkarīgi no tā, vai zīmes atrodas ceļa malā vai virs tās, pastāvīgi vai īslaicīgi, ceļa zīmju atpazīšanas funkcija var tās identificēt. Ātruma ierobežojumu un apdzīšanas aizlieguma zīmju ikonas tiek parādītas mērinstrumentu panelī, brīdinot par izmaiņām un ierobežojumiem.

Palīdz ievērot ātruma ierobežojumu

Intelligent "Speed ​​Assist" ir izstrādāts, lai uzlabotu ātruma kontroli, ļaujot Jums koncentrēties uz ceļu. Pirmkārt, uz priekšu vērsta kamera automātiski nosaka pašreizējo ātruma ierobežojumu. Ja tas ir aktivizēts, sistēma pielāgo Jūsu maksimālā ātruma iestatījumu šim ierobežojumam.

Gudrāka kruīza kontrole

Šī sistēma pielāgo Jūsu kruīza kontroles ātrumu, pamatojoties uz priekšā braucošo transportlīdzekli. Ja satiksme palēninās līdz apstājas, šī viedā tehnoloģija var pilnībā apturēt Jūsu transportlīdzekli. Un, kad satiksme atbrīvojas, automašīna automātiski paātrinās, atpakaļ līdz iepriekš iestatītajam ātrumam. Pieejams ar automātisko pārnesumkārbu.

Atsaucīgāka stūrēšana ārkārtas situācijās

Izvairīšanās no stūres palīgsistēmas palīdz Jums apbraukt apturētus vai lēnākus transportlīdzekļus, lai izvairītos no sadursmēm. Sistēma izmanto radaru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošus un stāvošus transportlīdzekļus, un nodrošina stūrēšanas atbalstu, lai palīdzētu Jums izvairīties no transportlīdzekļa, ja ir nenovēršama sadursme. Tehnoloģija aktivizējas, ja nav pietiekami daudz vietas, lai izvairītos no sadursmes bremzējot.

Tehnoloģija, kas redz to, ko Jūs nevarat redzēt

Aklās zonas informācijas sistēma izmanto "RADAR" sensorus, lai redzētu transportlīdzekļus, kas var atrasties Jūsu aklajā zonā. Tie atrodas abās Jūsu "Focus" pusēs un brīdina Jūs ar oranžu gaismu, kas skaidri redzama sānu durvju spogulī.

Atzīmē transportlīdzekļus, kurus Jūs varētu palaist garām

Pārrobežu satiksmes brīdinājums ir daļa no Aklās zonas informācijas sistēmas. Kad braucat atpakaļgaitā ārpus vietas un Jums ir ierobežota satiksmes situācijas redzamība. "Cross Traffic Alert" var noteikt pretim braucošos transportlīdzekļus un atskaņot brīdinājuma signālu. Šī tehnoloģija arī vizualizē brīdinājumu sānu spoguļos.

Tehnoloģija, kas var novērst vairākas sadursmes

Bremzēšana pēc sadursmes palīdz samazināt sekundāras sadursmes iespējamību negadījumos. Ja sistēma konstatē negadījumu, tā automātiski iedarbina avārijas bremzes. Tas palīdz novērst automašīnas ripošanu pretim braucošajiem satiksmes dalībniekiem vai citiem šķēršļiem ceļā.

Papildu kontrole kalnā starta laikā

Starta kalnā palīgsistēma īslaicīgi aptur ripošanu atpakaļ vai uz priekšu, kad veicat startu kalnā. Sistēma darbojas, uzturot spiedienu uz bremžu sistēmu papildu 2-3 sekundes, dodot Jums vairāk laika un kontroles, pārvietojot kāju no bremžu pedāļa uz akseleratoru. Tas ir noderīgi arī tad, kad apstājas un startējat uz slidenas virsmas.

Maksimāla pagriezienu kontrole

"Torque Vectoring Control reaģē uz ceļa virsmu 100 reizes sekundē. (Tas ir 33 reizes ātrāk nekā acumirklis.) Izmantojot šo informāciju, tas līdzsvaro jaudas daudzumu, kas tiek piegādāts katram no diviem priekšējiem riteņiem. Tas palielina saķeri un uzlabo vadāmību līkumos un ceļa nelīdzenumos.

5 zvaigžņu "Euro NCAP" drošība

"Focus" ir aprīkots ar progresīvām drošības tehnoloģijām. Dažas sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu samazināt sadursmju smagumu, savukārt citas var palīdzēt tās novērst pavisam. Kā pierādījumu tam, ka tas spēj aizsargāt Jūs, Jūsu pasažierus un citus satiksmes dalībniekus. "Euro NCAP" ir piešķīris "Focus" maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu sakarā ar jauno stingro 2018. gada testu un novērtēšanas protokolu..

Tehnoloģija, kas palīdz redzēt ap stūriem

"Split-View Camera" tehnoloģija palīdz Jums redzēt satiksmi, kas nāk no aizmugures. Tas darbojas, parādot gandrīz 180 grādu attēlu no zonas aiz Jūsu transportlīdzekļa. Tas palīdz pamanīt šķēršļus, kas nav redzami pār plecu vai spoguļos, braucot atpakaļgaitā.

Tehnoloģija, kas paziņo, kad esat noguris

"Driver Alert" pastāvīgi monitorē Jūsu braukšanas uzvedību un ir paredzēts, lai noteiktu visas izmaiņas, ko varētu izraisīt nogurums. Ja sistēma konstatē, ka Jūs kļūstat mazāk modrs, displejā tiek parādīta brīdinājuma ikona, kas iesaka paņemt pārtraukumu. Ja Jūsu braukšanas modrība vēl vairāk samazinās, ziņojums tiek atkārtots un tiek apvienots ar zvana signālu.

Pārspēj satiksmi

"Live Traffic" piegādā jaunāko satiksmes informāciju tieši Jūsu navigācijas sistēmai "SYNC 3" ik pēc 30 sekundēm. Pēc tam tehnoloģija pielāgo ieteicamo maršrutu, pamatojoties uz satiksmes apstākļiem, palīdzot Jums ierasties brīvāk un laicīgāk.

Brīdināts – tādat bruņots

Automašīnas ar "FordPass Connect", tagad var brīdināt Jūs par vietējiem braukšanas apdraudējumiem, piemēram, ceļa darbiem vai priekšā esošu avarētu transportlīdzekli. Jūsu "Ford" saņem informāciju no visiem tuvumā esošajiem savienotajiem transportlīdzekļiem un publisko incidentu datubāzes. Ja Jūsu transportlīdzeklis ir informēts par apdraudējumu, instrumentu panelī tiks parādīts brīdinājums, norādot bīstamības veidu un attālumu no Jums. Tas ļauj labāk sagatavoties un, ja nepieciešams, atrast alternatīvu maršrutu.

Jūsu mīļākā mūzika, kā tā ir dzirdama

Lai kāda būtu Jūsu mūzikas gaume, tā ir pelnījusi skanēt tā, kā to iecerējis mākslinieks. Tas ir tieši tas, ko Jūs varat sagaidīt "Focus". Kāpēc? Jo tas ir pieejams kopā ar "B&O". Šī augstākās klases 675 vatu audio sistēma nodrošina bagātīgu, spēcīgu skaņu, izmantojot 10 skaļruņu, zemfrekvences skaļruņa un zemfrekvences skaļruņa iestatījumu. Šo tehnoloģiju ir izstrādājuši un precīzi noregulējuši "B&O" akustiķi. Tātad, pagrieziet to un izbaudiet savas iecienītākās grupas un dziesmas koncertzālē, kas ir Jūsu automašīnas salonā.

Ielaidiet nedaudz saules gaismu

"Focus" ir pieejams ar pilna garuma panorāmas jumtu, kas pilnībā aizstāj tērauda jumta paneli. Tas ļauj dabiskajam apgaismojumam ieplūst automašīnā, radot vieglu un gaisīgu interjeru. Priekšējā puse ir darbināma ar elektrisko piedziņu un to var noliekt vai pabīdīt tieši atpakaļ pilnā garumā. Izvelkamais saulessargs ļauj atvērt panorāmas jumtu, lai iegūtu svaigu gaisu, vienlaikus aizsargājot no saules.

Brīvroku bagāžas nodalījuma durvis bez piepūles atvēršanai un aizvēršanai

Ja Jums ir darba pilnas rokas un Jūsu "Focus" sajūt "KeyFree" atslēgas piekariņa tuvumu, Jums atliek tikai pamāt ar kāju zem aizmugurējā bufera, un bagāžas nodalījuma durvis tiks automātiski atvērtas vai aizvērtas.

Uzlāde ceļā

"Focus" interjers ir veidots tā, lai maksimāli palielinātu telpu un ērtības. Piemēram, lielā multivides tvertne pārnesumu sviras priekšā ir pietiekami liela pat lielākajiem viedtālruņiem. Bezvadu uzlāde ir pieejama arī saderīgiem viedtālruņiem, tāpēc nekad nav bijis tik vienkārši pārliecināties, vai ierīces vienmēr ir gatavas lietošanai.

Izmantojiet brīvroku režīmu, izmantojot "SYNC 3"

"Ford SYNC 3" palīdz Jums uzturēt sakarus. Varat kontrolēt savu tālruni, mūziku un navigāciju, izmantojot dabiskās balss komandas un pat nosūtīt galamērķus no viedtālruņa lietotnes "FordPass" tieši uz "SYNC 3" navigāciju. Sistēmai ir 8 collu krāsu skārienekrāns ar savilkšanas un vilkšanas žestiem intuitīvai vadībai. "SYNC 3" var arī izveidot savienojumu ar "Apple CarPlay" un "Android Auto". Izmantojot "AppLink", varat piekļūt dažām no savām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm.

18 virzienos regulējami sēdekļi

"Focus" 18 virzienos regulējamos sēdekļus var pielāgot atbilstoši Jūsu īpašajām prasībām. Tos var pārvietot uz augšu un uz leju, uz priekšu un atpakaļ, Jūs varat regulēt pamatnes spilvena slīpumu, pārvietot jostasvietas atbalstu un daudz ko citu. Lai cik garš būtu Jūsu ceļojums, Jūs noteikti jutīsities ērti visu laiku.

Iegūstiet pareizo siltumu

Apsildāmi priekšējie sēdekļi ir pieejami gan vadītājam, gan pasažierim. Un, lai nodrošinātu komfortu, katram sēdeklim varat izvēlēties kādu no trim dažādiem siltuma iestatījumiem. Apsildāmā stūre ir paredzēta arī tā, lai Jūsu rokas būtu siltas salnā rītā, vēsā dienā vai stindzinoši aukstā naktī. Izmantojot lietotni FordPass, Jūs varat sasildīt un sagatavot savu "Focus", pirms esat pat izgājis no mājas. Vienkārši iedarbiniet dzinēju un attālināti iestatiet salona temperatūru, lai pārliecinātos, ka vējstikls ir atsaldēts un gatavs darbam, kad esat gatavs.

Bez atslēgas nozīmē bez problēmām

"Ford KeyFree" sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automašīnu, neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Varat arī atvērt durvis, ja atslēga atrodas automašīnā, vai izmantot lietotni "FordPass", lai droši aizslēgtu un atslēgtu no jebkuras vietas, bez atslēgas nepieciešamības.

Kopīgošana bez raizēm ar "MyKey"

"MyKey" ļauj iestatīt maksimālo ātruma ierobežojumu, drošības jostu atgādinājumu un pat audio sistēmas skaļumu, kā arī daudzus citus iestatījumus. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai sniegtu Jums sirdsmieru, ja aizdodat savu transportlīdzekli draugam vai ģimenes loceklim – ​​Jūs varat ieprogrammēt ierobežojumus, ko varat iestatīt šai atslēgai.

"Ford Easy-Fuel", drošai uzpildei

Šī noderīgā tehnoloģija padara gandrīz neiespējamu ieliet transportlīdzeklī nepareizu degvielu, jo nepareizā sprausla vienkārši nederēs. Vēl labāk, tā kā "Ford Easy-Fuel" ir sistēma bez vāciņa, Jums nekad vairs nebūs jārīkojas ar netīru degvielas vāciņu.

Novērš kaitinošus iespiedumus un skrāpējumus

Autostāvvietā ar ierobežotu vietu var viegli atsist durvis. Taču atveriet kādas no četrām "Focus" durvīm, un parādīsies aizsargbarjera, kas aizsargās Jūsu automašīnas krāsojumu un apkārtējos.

Stikla tīrītāji, kas automātiski pielāgojas lietum

Lietus sensori tīrītāji sāk darboties, kad tie jūt mitrumu uz Jūsu vējstikla, pēc tam pielāgo ātrumu, lai tiktu galā ar laikapstākļiem. Jūs pat varat izvēlēties kādu no vairākiem jutības līmeņiem, kas nosaka, cik daudz mitruma var uzkrāties, pirms tīrītāju aktivizēšanās.

Novatoriska viduskonsole, kas ļauj Jums kontrolēt

Uzlabotā, daudzfunkcionālā viduskonsole ļauj kontrolēt daudzas transportlīdzekļa sistēmas no vienas vietas. Ir arī noderīga uzglabāšanas kaste, bīdāms roku balsts, kā arī vāks virs glāzes turētāja (manuālajai pārnesumkārbai).

Spārnu spoguļi, kas var sevi pasargāt

Lai izvairītos no nejaušiem bojājumiem, elektriski nolokāmi un apsildāmi spoguļi nolokās, kad Jūs novietojat "Focus" stāvvietā.

"Focus Mild Hybrid" nodrošina jaudu un efektivitāti

"Focus" ir veidots tā, lai nodrošinātu precīzas vadāmības un ievērojamas degvielas ekonomijas sajaukumu. Lai palīdzētu samazināt emisijas, vienlaikus vēl vairāk uzlabojot jaudu un efektivitāti, tas ir pieejams ar uzlabotu "EcoBoost Hybrid" spēka piedziņu. "Focus Mild Hybrid" ir daļa no "Ford" solījuma līdz 2021. gada beigām piegādāt 16 elektrificētus transportlīdzekļus.

Veiktspēja un efektivitāte

Papildus jaudīgo un efektīvo benzīna un dīzeļdzinēju klāstam "Ford Focus" tagad ir pieejams arī ar "EcoBoost Hybrid". Šis hibrīda spēka agregāts palielina jaudu, palielina efektivitāti un samazina emisijas. Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Pieejams kā "Focus Mild Hybrid"

"Focus EcoBoost Hybrid" benzīna dzinēja atbalstam izmanto elektromotoru ar 48 voltu akumulatoru. Tā vietā, lai brauktu tikai ar elektrisko jaudu, elektromotors nodrošina griezes momenta palīdzību dzinējam, nodrošinot papildu jaudu, kas līdzvērtīga 16 ZS, un līdz pat 20% labāku paātrinājumu. Tajā tiek izmantota arī reģeneratīvās bremzēšanas tehnoloģija, kas uzlādē vieglā hibrīda akumulatoru, uztverot enerģiju, kas parasti tiek zaudēta, palēninot ātrumu. Tas palīdz palielināt degvielas ekonomiju un samazināt emisijas.

Būtiskā informācija par braucienu

Borta dators parāda svarīgākos faktus, piemēram, nobraukumu, degvielas patēriņu, ātrumu un āra gaisa temperatūru. Tas ietver arī aptuveno attālumu, cik tālu Jūs varat nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu. Tas ir īpaši noderīgi garos braucienos vai, ja zināt, ka brauksiet, kaut kur nomaļā vietā. Izmantojot viedtālrunī lietotni "FordPass", varat saņemt brīdinājumus par veselības stāvokli arī par konkrētām sava transportlīdzekļa daļām, piemēram, ja riepai kļūst zems gaisa līmenis vai jāmaina eļļa.

Izsmalcināta 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Ar uzlabotu paātrinājumu un īpaši vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu uzlabotā automātiskā pārnesumkārba ir izstrādāta no paša sākuma, lai uzlabotu braukšanas pieredzi un palielinātu veiktspēju. Tradicionālā pārnesumu svira tiek aizstāta ar konsolē uzstādītu rotējošu pārnesumu pārslēgšanas pogu. Tas piešķir interjeram tīrāku, modernāku izkārtojumu. Novietojot automašīnu stāvvietā, pārslēgs automātiski ieslēdzas parkošanās režīmā. Pieejams tikai automātiskajā režīmā.

Iegūstiet maksimālu labumu no sava dzinēja

Uzlabotais 1,0 litru "Ford EcoBoost 3" cilindru benzīna dzinējs ir izstrādāts tā, lai sniegtu Jums visu jaudu, ko Jūs sagaidāt no daudz lielāka dzinēja. "Ford EcoBoost" tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, atsaucīgu un atalgojošu veiktspēju. Dzinējs darbojas vēl efektīvāk, cilindru deaktivizēšana dēļ. Tas izslēdz cilindru, ja griezes momenta pieprasījums ir zems, piemēram, uz automaģistrāles, kad griezes moments palielinās, cilindrs atgriežas, lai sniegtu Jums nepieciešamo jaudu.

Jauns standarts dīzeļdzinējiem

1,5 un 2,0 litru "Ford EcoBlue" dīzeļdzinēji ir ļoti progresīvi, turbodzinēji, kas nodrošina ievērojami uzlabotu efektivitāti, veiktspēju un izsmalcinātību. Šie jaunie dzinēji var uzlabot degvielas efektivitāti, ir atsaucīgāki, un ir arī klusāki nekā jebkad agrāk. Tie būs pieejami arī ar "AdBlue" šķidrumu.

6 pakāpju manuālā pārnesumkārba

"Focus" 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir optimizēta, lai padarītu pārnesumu izvēli vieglāku, precīzāku un klusāku. Tas ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu braukšanas dinamiku un samazinātu degvielas patēriņu, palīdzot padarīt braukšanu aizraujošāku, vienlaikus samazinot braucienus uz degvielas uzpildes staciju.

Palīdzēs braukt efektīvāk

Nākamās paaudzes "Ford EcoMode" nepārtraukti uzrauga, kā Jūsu braukšanas uzvedība ietekmē degvielas patēriņu. Zilais gredzens uz digitālā instrumentu paneļa skaidri parāda, cik ekonomiski Jūs braucat. Sistēma var arī sniegt padomus pirms līkumiem, ātruma ierobežojuma izmaiņām un daudz ko citu, lai palīdzētu Jums izvairīties no pēkšņas un neefektīvas bremzēšanas. Pēc katra brauciena datu kopsavilkums parāda padomus efektīvākai braukšanai nākotnē un ļauj salīdzināt iepriekšējos braucienus. Papildu ērtībai varat arī skatīt braukšanas veiktspēju, izmantojot lietotnes FordPass Journey Insights. Tajā tiks parādīts - kā Jūs varētu braukt efektīvāk, izmantojot informāciju par bremzēšanu, paātrinājumu un pagriezieniem. Saņemiet arī ikmēneša pārskatu par degvielas patēriņu.

Labāka aerodinamika, lai uzlabotu ekonomiju

Lēnas braukšanas laikā, "Active Grille Shutter" sistēma tur režģa ventilāciju atvērtu, lai atdzesētu dzinēju, kad Jūs uzņemat ātrumu, tas automātiski aizvērsies, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu. Laika gaitā šī tehnoloģija var būtiski mainīt degvielas efektivitāti.

Ātri pārslēdziet pārnesumus ar pirkstu galiem

Parasti tikai augstākās klases sporta automobiļos ir pieejami ātrumu pārslēgšanas sviras. ​​Ar "Ford Focus", kad izvēlaties automātisko pārnesumkārbu, šī sacīkšu iedvesmotā tehnoloģija nodrošinās ātru un bez piepūles pārnesumu pārslēgšanu rokas stiepiena attālumā. Tā, kā sviras ​​ir uzstādīti uz stūres, Jūs varat efektīvāk pārslēgt pārnesumus līkumos

Sadaļa komforts un ērtība

Tīras līnijas, gluds izkārtojums un izsmalcināts izskats. "Focus" interjers ir ērtāks un plašāks nekā jebkad agrāk. Pateicoties "FordPass Connect" modemam, varat uzturēt savienojumu ar savu automašīnu un apkārtējo pasauli, lai kur Jūs dotos. Savienojiet savu "Focus" ar lietotni "FordPass" un sāciet gudri pārvietoties ar tālvadības pultīm, piemēram, bloķēšanu un atbloķēšanu, transportlīdzekļa veselības brīdinājumiem, kas atvieglo apkopi, un daudzām citām savienotām funkcijām, lai atjauninātu katru braucienu.
Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Drošība un aizsardzība

Viedo tehnoloģiju sērija ir izstrādāta, lai aizsargātu Jūs, Jūsu ģimeni un citus satiksmes dalībniekus. Piemēram, aktīvā bremzēšana un pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas sistēmu var brīdināt par iespējamu sadursmi un pat automātiski iedarbināt bremzes, ja Jūs laicīgi nereaģēsiet.
Tā ir tehnoloģija, kas ir tik vienkārša un noderīga, ka Jūs brīnīsities, kā Jūs kādreiz esat iztikuši bez tās.

Aizsargājiet un pasargājiet savu "Focus" no zagļiem

Thatcham 1. kategorijas signalizācija ir sarežģīta sistēma, kas automātiski aktivizējas. Tas atskanēs ar spēcīgu trauksmes signālu, ja "Focus" darbinās, pacels vai ja kustības sensori uztver kādu kustību iekšpusē. Šī tehnoloģija ir arī izstrādāta, lai palīdzētu novērst nevēlamu Jūsu transportlīdzekļa vilkšanu. Izmantojot lietotni "FordPass", Jūs varat saņemt paziņojumu, ja Jūsu automašīnas signalizācija ir aktivizēta neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas. SecuriAlert nosūtīs paziņojumu uz Jūsu viedtālruni, ja konstatēs nesankcionētus piekļuves mēģinājumus – pat ar nozagtu vai dublētu atslēgu.

Sistēma, kas var palīdzēt aizsargāt gājējus

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanas funkciju izmanto kameras tehnoloģiju, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tiek atklāts sadursmes risks ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu, tas sniegs Jums brīdinājumu. Ja Jūs laikus nereaģējat, sistēma var automātiski pielietot līdz pat pilnam bremzēšanas spēkam, lai palīdzētu samazināt vai pat novērst dažas frontālās sadursmes.

Palīdz bremzēt lielā ātrumā

Aktīvā bremzēšana ir novatoriska drošības tehnoloģija, kas izmanto priekšējo kameru, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tā konstatē, ka ir iespējama sadursme (neatkarīgi no Jūsu braukšanas ātruma), sistēma Jūs brīdinās un, ja Jūs nereaģēsiet, iedarbosies bremzes, lai palīdzētu palēnināt Jūsu ātrumu.

Gaisa spilveni, lai pasargātu Jūs no visiem leņķiem

Papildus vadītāja un pasažiera priekšējiem drošības spilveniem, sānu drošības spilveni nodrošina krūškurvja aizsardzību un ir paredzēti, lai virzītu pasažierus prom no trieciena zonas. Aizkaru drošības spilveni nodrošina maksimālu pārklājumu, un galvas balsti nodrošinās aizsardzību pret sitieniem. Ir arī priekšējie un aizmugurējie drošības jostu spriegotāji un slodzes ierobežotāji, drošības jostu atgādinājumi visiem sēdekļiem un displejs, kas parāda, kurās sēdvietās nav piesprādzētas drošības jostas..

Pievienots sirdsmiers

eCall ir transportlīdzeklī iebūvēta sistēma, kas nekavējoties brīdina neatliekamās palīdzības dienestus par sadursmi. Pēc automašīnas gaisa spilvena sensoru aktivizēšanas tas pārraidīs precīzu negadījuma vietu un pasažieru skaitu automašīnā. Šī tehnoloģija nodrošina arī balss saziņu ar drošības operatoru. Mazākiem negadījumiem, piemēram, riepu bojājumiem, "FordPass" lietotnes palīdzības uz ceļa funkcija ļauj izsaukt palīdzību tikai ar dažiem pieskārieniem.

Saglabājiet kontroli neatkarīgi no apstākļiem

Elektroniskā stabilitātes kontrole pastāvīgi uzrauga Jūsu automašīnas progresu. Tas uztver, kad transportlīdzeklis zaudē saķeri, un automātiski iedarbina bremzēšanas impulsu atsevišķiem riteņiem, lai palīdzētu to stabilizēt.

Brīdinājums, ja riepa bojāta

Ja standarta riepu spiediena kontroles sistēma konstatē, ka kāda no riepām brauciena laikā sāk zaudēt spiedienu, sistēma brīdina Jūs, instrumentu panelī iedegot ikonu. Varat arī saņemt brīdinājumus, kas tiek piegādāta tieši uz Jūsu tālruni, izmantojot lietotni "FordPass", uzraugot riepu spiedienu, mazgāšanas šķidrumu un daudz ko citu.

Palīdz nodrošināt bērnu drošību

"Ford Focus" ir izstrādāts, lai palīdzētu nodrošināt mazu bērnu drošību katrā ceļojumā. Tas ir aprīkots ar aizmugurējiem ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājuma punktiem, lai Jūs varētu ērti ievietot divus bērnu sēdekļus.