Ford New Kuga

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

Brīvība vienkārši braukt

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole ļauj Jums ceļot ar Jūsu izvēlēto ātrumu. Ja integrētais radara sensors uztver priekšā esošu transportlīdzekli, tas samazina Jūsu automobiļa ātrumu, lai saglabātu drošu attālumu. Ceļam atbrīvojoties, sistēma automātiski atjauno izvēlēto ātrumu. Kopā ar joslas saglabāšanas sistēmu, kas palīdz izvairīties no nejaušas novirzīšanās no braukšanas joslas, garie ceļojumi kļūst vēl baudāmā

Elastīgi sēdekļi, kas pielāgojas Jūsu vajadzībām

Pilnībā jaunais "Kuga" ir radīts, lai būtu gatavs jebkam. Jaunais, dinamiskais salona dizains sniedz Jums absolūtu brīvību un pielāgojas ikviena ceļojuma vajadzībām. Plānojat doties garā ceļojumā, kam būs nepieciešams vairāk vietas bagāžas nodalījumā? Vai tomēr vēlaties iegūt vairāk vietas kājām salona aizmugurē? Elastīgi regulējamus aizmugurējos sēdekļus varat pabīdīt gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai pielāgotu salonu savām vajadzībām un nodrošinātu pietiekami daudz vietas visai nepieciešamajai bagāžai.

Atklājiet saikni ar apkārtējo pasauli

Pilnībā jaunais "Kuga" tagad ir pieejams ar integrētu "FordPass Connect" modemu, nodrošinot Jūs ar plašu jaunu funkciju klāstu, kas pacels Jūsu ceļojumus jaunā līmenī. Pieslēdziet līdz pat desmit ierīcēm 4G LTE Wi-Fi tīklam, nosūtiet ceļojuma informāciju no sava tālruņa uz automobilī integrēto navigācijas sistēmu un saņemiet jaunāko informāciju par reāllaika satiksmi. Modernās tālvadības funkcijas ļauj Jums kontrolēt un uzraudzīt Jūsu pilnībā jauno "Kuga" no jebkuras Jūsu atrašanās vietas – izmantojiet savu tālruni, lai noteiktu sava automobiļa atrašanās vietu, atslēdziet un aizslēdziet durvis un pat attālināti iedarbiniet dzinēju, lai uzsildītu automobili aukstajās dienās.

Labāko divu dzinēju īpašību apvienošana

Pilnībā jaunais uzlādējamais "Kuga" hibrīds izmanto divus jaudas avotus, lai Jūs ikvienu savu galamērķi sasniegtu efektīvāk nekā jebkad iepriekš. Uzlabotā elektriskā spēka piedziņa nodrošina mazāku attālumu veikšanu ar nulles emisiju, savukārt automobiļa uzlādi var veikt jebkurā Jums pieejamajā uzlādes punktā. Dodoties garākā ceļojumā, 2,5 l "Duratec" benzīna dzinējs ļaus Jums pieveikt jebkādu attālumu un brauciena laikā palīdzēs uzlādēt akumulatoru. Šis uzlādējamais hibrīds pavisam noteikti ir bezkompromisa opcija, kas apvieno labākās abu dzinēju īpašības.

Esiet vienmēr savā joslā

"Lane Keeping System" (joslas saglabāšanas sistēma) izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai nejauši neizbraucat ārpus joslas. Joslas saglabāšanas palīgs nodrošina mierīgu stūres griešanas palīdzību, lai jūs atgrieztu atpakaļ joslā. Ja rats pieskaras marķējuma līnijai vai ceļa malai, joslas saglabāšanas trauksme rada vibrāciju stūrē un aktivizē vizuālu brīdinājumu. Tehnoloģija tiek automātiski deaktivizēta, ja ātrums ir zemāks par 64 km/h, un to var deaktivizēt arī manuāli.

Ļaujiet Kuga pašai sevi novietot

Automobiļa novietošana aktīvā ielā vai šaurā vietā var būt piņķerīga. Taču jaunā "Ford Kuga" ar "Enhanced Active Park Assist" (Uzlaboto aktīvās novietošanas palīgu) to ir padarījusi tik ērtu, kā vēl nekad. Modeļos ar automātisko pārnesumkārbu pieejamā sistēma spēj identificēt piemērotu vietu auto novietošanai un automātiski Jūsu vietā izpildīt visus novietošanas un izejas manevrus. Šo funkciju var aktivizēt, turot nospiestu pogu "Active Park Assist", tāpēc Jums nav nepieciešamības izmantot stūri vai pedāļus – auto par visu parūpēsies Jūsu vietā.

Pamaniet ceļazīmes, kuras varat neredzēt

Neatkarīgi no tā, vai apzīmējumi atrodas ceļa malā vai virs tā, vai tie ir pastāvīgi vai pagaidu risinājumi, "Traffic Sign Recognition" tos spēs identificēt. Ātruma ierobežojumu un apdzīšanas aizliegumu zīmju ikonas atrodas rīku kopā, brīdinot Jūs par ierobežojumu maiņu.

Palīdzība līkumos

"Kuga" pašregulējošā priekšējo lukturu sistēma nodrošina teicamu redzamību jebkādos apstākļos. Uzkrītošie priekšējie LED lukturi izmanto kameras, lai pārraudzītu priekšā esošo ceļu un pielāgotu gaismas shēmas atbilstoši dažādām situācijām, tostarp ceļu līkumiem vai tuvumā esošiem apļveida krustojumiem. Neapžilbinošie augstie stari regulē priekšējā luktura leņķi, lai nodrošinātu maksimālu izgaismošanu, vienlaikus pēc iespējas samazinot apžilbināšanu, lai pasargātu pretimbraucošos transportlīdzekļus, kad tie tiek fiksēti.

Palīdzība līkumos

"Kuga Full LED Quad Projector" priekšējie lukturi nodrošina teicamu izgaismošanu dažādos apstākļos. Estētiskie LED lukturi pielieto kameras tehnoloģiju, lai uzraudzītu priekšā esošo ceļu un atbilstoši mainītu gaismas režīmu.
Prognozējošā pagriezienu gaisma izmanto joslas apzīmējumus, lai noteiktu un izgaismotu ceļa pagriezienus, pirms tos veicat. Zīmes nolasošā gaisma atpazīst tuvojošos apli vai apstāšanās zīmi un pielāgo priekšējo lukturu starojumu, lai tas atbilstu ceļa izkārtojumam. Pretapžilbinošais, augstais stars pielāgo priekšējā luktura leņķi, lai nodrošinātu maksimālu izgaismošanu. Vienlaikus priekšējā kamera ļauj sistēmai pasargāt citus vadītājus no apžilbināšanas.

Sensori, kuri atvieglo auto novietošanu

Novietošanas attāluma sensori palīdz novērtēt attālumu starp transportlīdzekli un ap to esošajiem šķēršļiem. Ja sensori fiksē objektu, tie aktivizē skaņas brīdinājumu, kurš kļūst skaļāks, tuvojoties objektam.

Vēl viens acu pāris

"Blind Spot Information System" izmanto priekšējos sensorus, lai atrastu transportlīdzekļus, kuri varētu būt paslēpušies Jūsu neredzamajā zonā. Ja tiek fiksēts cits transportlīdzeklis, sistēma aktivizē brīdinājumu, izmantojot diskrētas, abu logu spoguļos izvietotas gaismas. Satiksmes šķērsošanas trauksme izmanto aklās zonas informācijas sistēmu, lai Jūs informētu reizēs, kad atpakaļgaitā izgriežaties no kādas zonas un Jūsu redzes lauks ir ierobežots. Sistēma var fiksēt transportlīdzekļus, kuri tuvojas no sāniem, un ar skaņu brīdināt par to tuvošanos.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

"Hill Start Assist" uz neilgu laiku aptur ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, uzsākot braukšanu kalnā. Sistēma darbojas, bremzēšanas sistēmā uz papildu 2–3 sekundēm uzturot spiedienu, nodrošinot vairāk laika un kontroles, kad paceļat kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tā ir arī noderīga, ja apstājaties un uzsākat braukšanu uz slidenas virsmas.

Dodieties pareizajā virzienā!

"Wrong Way Alert" izmanto uz priekšpusi vērstu kameru un navigācijas sistēmas informāciju, lai noteiktu, vai nebraucat pretēji satiksmes virzienam. Ja braucat nepareizā virzienā, sistēma aktivizēs vizuālus un skaņas brīdinājumus, lai varat apstāties un atbilstoši rīkoties.

Atbrīvojiet rokas, izmantojot SYNC 3

"Ford SYNC 3" ir mūsdienīga sistēma, kura ļauj turpināt lietot tālruni, pārvaldīt mūziku un navigācijas sistēmu, izmantojot balss komandas. Jūs pat varat izsaukt tuvumā esošo restorānu sarakstu, vienkārši pasakot: "Man gribas ēst". Sistēma var arī skaļi nolasīt jūsu ienākošos ziņojumus. Skārienjutīgais krāsu ekrāns atpazīst piespiešanas un novilkšanas ("pinch-and-swipe") kustības, tādējādi nodrošinot intuitīvu pārvietošanos pa saskarni. "SYNC 3" arī var pieslēgties "Apple CarPlay" un "Android Auto". Izmantojot "AppLink", Jūs varat piekļūt biežāk lietotajām viedtālruņa lietotnēm.

Nokļūstiet savienojamības pasaulē

Jaunais "Kuga" tagad ir pieejams ar iebūvētu "FordPass Connect" modemu, kas nodrošina jaunu iespēju klāstu un Jūsu ceļojumos ienesīs jaunas vēsmas. Uzstādiet 4G LTE Wi-Fi līdz pat 10 ierīcēs, nosūtiet galamērķus tieši no tālruņa uz automobiļa navigāciju un pa ceļam reāllaikā saņemiet satiksmes informāciju. Modernās attālinātās iespējas ļaus jums vadīt un pārraudzīt savu jauno "Kuga" no jebkuras vietas. Jūs varēsit izmantot savu tālruni, lai noteiktu auto atrašanās vietu, bloķētu un atbloķētu durvis un pat attālināti iedarbinātu dzinēju, lai aukstās dienās laicīgi iesildītu jūsu automobili. Ja izvēlaties "Plug-In Hybrid", Jūs varēsit tālrunī pārbaudīt sava auto uzlādes statusu, saņemt ar auto saistītus paziņojumus un regulēt uzlādes iestatījumus.

Viedtālruņa piekļuve uzlādes stacijām

Ja izvēlaties "Plug-in Hybrid", Jūsu jaunā Kuga uzlāde būs kļuvusi vēl vienkāršāka. "Ford" ir uzsākuši sadarbību ar "NewMotion" – Eiropā lielāko publisko uzlādes staciju tīklu. Šī sadarbība Jums ļaus ar viedtālruni piekļūt virknei papildu uzlādes risinājumu.
Jūs varat noteikt tuvāko publisko uzlādes punktu atrašanās vietu un norādes uz to un lietotnē veikt pat norēķinus.

Jūsu "Kuga" uzlāde

"Kuga Plug-In Hybrid" uzlāde mājas apstākļos ir vienkārša. Izmantojot Wall Box, auto var uzlādēt nieka 3,5 stundu laikā. Jūs varat arī izmantot āra kontaktligzdu un vadu, kas ir iekļauts automobiļa komplektācijā. Pilna uzlāde šādā gadījumā ilgs 6 stundas.

Vairs nekādas atslēgu žvadzināšanas

Brīvroku aizmugure ļauj viegli piekļūt "Kuga" bagāžas nodalījumam pat tad, ja Jūsu rokas ir aizņemtas. Ielieciet kabatā vai somā "KeyFree" atslēgu un ar vieglu kājas kustību zem apakšējā bampera atveriet bagāžas nodalījumu bez liekas piepūles. To var arī atvērt un aizvērt, kamēr sēžat automobilī.

Atveras pasaule

Izbaudiet vairāk no ārpasaules, sēžot savā "Ford Kuga"! Elektriski darbināmais divu paneļu jumts ar panorāmas skatu ļaus jums patiesi iegrimt apkārtnes ainavā. Jumts atrodas virs pirmās un otrās sēdekļu rindas, piepildot automobiļa salonu ar dabisko apgaismojumu un atvērtā stāvoklī ienesot daudz svaiga gaisa. Turklāt slīdstiklam ir saules gaismu atstarojošs pārklājums, kas aizvērtā stāvoklī automobiļa salonā nodrošina vēsumu. Iekšējais ekrāns vajadzības gadījumā nodrošina papildu ēnu.

Uzlāde brauciena laikā

"Kuga" salons ir iekārtots tā, lai optimāli tiktu apvienota telpa un ērtības. Piemēram, centra konsoles lielākais rīku statnis ir pietiekami liels, lai tajā varētu ievietot pat vislielāko viedtālruni. Turklāt bezvadu uzlāde, kas ir pieejama saderīgiem tālruņiem, ļauj pavisam vienkārši nodrošināt to, ka jūsu ierīces vienmēr būs gatavībā.

Papildu komforts

Vadītāja un priekšējam pasažiera sēdeklim ir pieejama apsilde. Lai nodrošinātu papildu komfortu, arī "Kuga" stūre ir apsildāma, uzturot jūsu plaukstas siltas aukstajos ziemas rītos.

Mūzika, kas skan tā, kā tai būtu jāskan

Neatkarīgi no tā, kādu mūziku klausāties, tai jāskan tā, kā to iecerējuši mākslinieki. Īpaši darinātā audiosistēma no "B&O" nodrošinās, ka Jūsu jaunā "Kuga" mūzika skanēs tieši tā. Īpašo 10 skaļruņu, 575 vatu komplektu speciāli Kuga automobiļiem ir izstrādājuši labākie "B&O" skaņu inženieri. Tāpēc pagrieziet skaļāk un baudiet savas iemīļotākās grupas un skaņdarbus savā privātajā koncertzālē!

Vējstikla ātra tīrīšana ar "Quickclear"

Šī viedā funkcija ir paredzēta, lai aukstos rītos Jūs varētu ātri vien doties ceļā. Atliek tikai pieskarties pogai, un īpaši plānās šķiedras uzkarsīs tā, lai Jūsu vējstikls atbrīvotos no ledus, apsarmojuma un miglas, kā arī tiktu atkausēti stikla tīrītāji. Sistēma iedarbojas dažu sekunžu laikā pat tad, ja āra temperatūra ir zem nulles.

Viedi, ērti un kompakti

Elektriskās novietošanas bremzes ir vienkāršs papildinājums ar pārsteidzošām priekšrocībām. Piemēram, tās nodrošina vairāk vietas salonā, ir viegli lietojamas un to apkope ir jāveic retāk. Lai iedarbinātu bremzes, atliek centrālajā konsolē nospiest pogu.

Elastīgi, regulējami aizmugurējie sēdekļi

Jaunā "Ford Kuga" dinamiskais interjera dizains ļaus jums veikt pielāgojumus ikkatra brauciena laikā. Nepieciešams vairāk vietas bagāžniekā, lai dotos garākā izbraucienā? Vai arī jūs dodat priekšroku luksusam, ko aizmugures rindā sniedz papildu vieta kājām? Elastīgie aizmugures sēdekļi ir bīdāmi uz priekšu un atpakaļ atbilstoši jūsu vajadzībām, palielinot aizmugurējo glabāšanas vietu par 67 litriem (jeb kopumā līdz 645 litriem), ja sēdekļus pabīda uz priekšu. Tādējādi Jūs bez problēmām varēsit salikt visu sev nepieciešamo.

Jumta reliņi

Gaumīgie satīna alumīnija vai melnās apdares jumta reliņi stiprina Jūsu jaunā "Ford Kuga" visurgājēja raksturu, vienlaikus veidojot pamatni, pie kuras stiprināt dažādus uz jumta pārvadājamus piederumus.

Noderīgi glabāšanas punkti visā automobilī

Vienkāršais, nesarežģītais "Kuga" interjera dizains rada daudz noderīgas glabātuves telpas visā salonā. Lielā mediju tvertne centra konsolē ir pietiekami plaša, lai tajā varētu ievietot pat vislielākos viedtālruņus. Kā vadītājam, tā arī pasažierim ir pieejami lieli glāžu turētāji, un pat durvis ir veidotas tā, lai taupītu vietu.

Plaša un praktiska

Atvieglojiet iepirkšanos un braucienus uz skolu. Vai varbūt iemetiet aizmugurē pāris velosipēdus un dodieties piedzīvojumā? "Kuga" elastīgie aizmugures sēdekļi un līdz pat 1530 litru ietilpīgā glabāšanas telpa nodrošinās to, ka Jums vienmēr visam pietiks vietas.

Nopietna vilktspēja

No mazākas piekabes līdz burulaivai vai lielam treilerim – jaunā "Ford Kuga" iespaidīgā līdz pat 2,100 kg vilktspēja ir vairāk nekā pietiekama, lai nodrošinātu Jūsu nogales vajadzības.
Pēc izvēles pieejamo, elektriski darbināmo, atvelkamo sakabes āķi, kad tam nav pielietojuma, var manuāli uzglabāt nemanāmā vietā. Atbrīvojiet to ar vienu pogas pieskārienu un ātri un viegli ievelciet iekšā. Pēc izvēles ir pieejams arī pilnībā noņemams sakabes āķis.

Pieczvaigžņu drošība

Apliecinot "Kuga" izcilo spēju aizsargāt vadītāju un pasažierus, šis automobilis ir ieguvis piecu zvaigžņu novērtējumu no "Euro NCAP" – Eiropā vadošās neatkarīgās drošības organizācijas. Arī "Euro NCAP" jaunajos asistētās vadīšanas testos, kuri ilga divas nedēļas, "Kuga" izcēlās ar labu vērtējumu, uzrādot augstu sniegumu visās jomās un labu līdzsvaru starp vadītāja iesaisti un transportlīdzekļa atbalstu apvienojumā ar stabilu drošības rezervi.

Sistēma gājēju drošībai

Sadursmes novēršanas palīgs ar gājēju detektoru izmanto kameras tehnoloģiju, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tiek fiksēts sadursmes ar citu transportlīdzekli, gājēju vai riteņbraucēju risks, šī tehnoloģija jūs brīdinās. Ja nereaģēsit savlaicīgi, sistēma var automātiski veikt pat pilno bremzēšanu, lai noteiktos gadījumos mazinātu vai pat pilnībā novērstu frontālu sadursmi.

Maksimāla bremzēšana ārkārtas situācijā

"Emergency Brake Assist" tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai tā atpazītu ārkārtas situāciju, kurā nepieciešama bremzēšana, un optimizētu bremžu sistēmas spiedienu, nodrošinot maksimālu aptures jaudu.

Saglabājiet kontroli

"Electronic Stability Control" sistēma nepārtraukti uzrauga Jūsu transportlīdzekļa darbību. Izmantojot modernus sensorus no bremžu atbloķēšanas un vilces kontroles sistēmām, šī tehnoloģija var noteikt, ja transportlīdzeklis zaudē saķeri, un automātiski piemērot bremzēšanas spiedienu, lai palīdzētu atsevišķiem ratiem automobili nostabilizēt.

Bērni vienmēr drošībā

"Kuga" ir izstrādāta tā, lai Jūsu bērnu drošība būtu nemainīga katra brauciena laikā. Automobilī ir aizmugurējie ISOFIX bērnu sēdekļu pieslēgpunkti, kuriem var viegli piestiprināt divus bērnu sēdeklīšus.

Savlaicīgs brīdinājums, ja riepa izlaiž gaisu

Ja "Tyre Pressure Monitoring" sistēma fiksē, ka kādā no riepām brauciena laikā krītas spiediens, Jums tiek padots brīdinājums, rīku panelī iedegoties ikonai.

Pasargājiet savu "Kuga" no garnadžiem

"Thatcham 1". kategorijas trauksme ir izsmalcināta sistēma, kura automātiski apbruņojas, kad esat divkārši bloķējuši savu "Kuga" automobili. Ja notiek mēģinājums automobilī iekļūt ar varu, automobili pacelt vai ja kustību sensori tās iekšpusē fiksē kādu kustību, tiek aktivizēta jaudīga skaņas trauksme. Turklāt šī tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai novērstu nevēlamu jūsu automobiļa aizvilkšanu. Sistēmu ir iespējams aprīkot dažādos veidos, kas nozīmē, ka varat izvēlēties uzraudzīt durvis, motora pārsegu un bagāžnieku.

Tīra. Klusa. Spējīga.

Piemērota kā noslogotām lielpilsētu ielām, tā arī mežonīgiem lauku ceļiem. "Ford Kuga" modernā "Plug-In Hybrid" tehnoloģija apvieno ar akumulatoru darbināmu elektromotoru ar 2,5 litru Duratec benzīna motoru, kopumā nodrošinot 225 zirgspēku lielu izejas jaudu, apvienojumā ar izcilu degvielas patēriņu un CO2 izmešu rādītājiem, kuri sasniedz vien 32g CO2/km (WLTP).
Četru elektroautomobiļa (EV) režīmu izvēlne nozīmē, ka varat izvēlēties, vai darbināt automobili ar elektrisko motoru (EV Now), benzīna dzinēju (EV Later), apvienojot abus (EV Auto), vai izmantot dzinēju, lai braukšanas laikā uzlādētu Hybrid akumulatoru (EV Charge). Tāpēc varat viegli īstenot jebkuru braucienu, vienlaikus nodrošinot, ka tas ir tīrs, kluss un izsmalcināts.

Papildu atbalsts dzinējam

"Kuga EcoBlue Hybrid" dīzeļdegvielas opcija ietver nelielu elektromotoru ar 48 voltu akumulatoru, kas uzlabo dzinēja efektivitāti. Elektromotors uzlabo dzinēja veiktspēju, palīdzot samazināt degvielas patēriņu un samazinot izmešu daudzumu. 48 voltu akumulators braukšanas laikā veic uzlādi, tāpēc nav nepieciešams ārējs strāvas avots.

Viedāka dīzeļdegvielas dzinēja opcija

Vai dodat priekšroku dīzelim? "Ford Kuga" piedāvā izvēlēties starp 1,5 un 2,0 litru "EcoBlue" dzinējiem – ir ieviesta jaunākā dīzeļdegvielas dzinēja tehnoloģija, kas uzlabo jaudu, griezes momentu un ekonomiju, vienlaikus samazinot izmešu daudzumu. Atkarībā no tā, kuru dzinēju izvēlēsities, jums tiks nodrošināta attiecīgi 120 vai 190 zirgspēku jauda.

Vienmēr teicama darbība

"Ford EcoBoost" 1,5 litru benzīna dzinējs apvieno tiešo degvielas ievadi un turbouzlādi, kā arī cilindra deaktivizācijas tehnoloģiju, nodrošinot teicamu jaudu un nepārspējamu efektivitāti. Ir pieejamas 150 zirgspēku opcija, ļaujot baudīt visparastākā 1,5 litru dzinēja jaudu, taču ar labāku degvielas taupību un zemākiem CO2 izmešiem.

Papildu atbalsts dzinējam

Jaunā "Kuga EcoBlue Hybrid" dīzeļdegvielas opcija ietver nelielu elektromotoru ar 48 voltu akumulatoru, kas uzlabo dzinēja efektivitāti.
Šī ir "Mild-Hybrid"piedziņa, kuru nav iespējams darbināt tikai ar elektrisko strāvu. Tā vietā elektromotors vajadzības gadījumā nodrošina papildu jaudu iekšdedzes dzinējam, tādējādi gan paaugstinot transportlīdzekļa veiktspēju, samazinot radīto izmešu apjomu.
Automobilis nav jāpieslēdz ārējam strāvas avotam, jo braukšanas laikā tiek uzlādēts atsevišķs 48 voltu akumulatora komplekts.

Vienkārša uzlāde

"Kuga Plug-in Hybrid" komplektācijā ir iekļauts strāvas adapters gan kā standarta, gan papildu adapters, kuru lietot publiskajās uzlādes stacijās.
Vai vēlaties pēc iespējas ātrāk uzlādēt "Plug-in Hybrid" mājās? Varat mājās kā neobligātu piederumu uzstādīt "Ford Wall-Box". "Ford Wall-Box" ātrāk nekā 3,5 stundās var uzlādēt jūsu Kuga no 0–100%, nodrošinot daudz ātrāku uzlādes laiku, nekā izmantojot standarta kontaktligzdu.
Vadot automobili, akumulatoru uzlādē reģeneratīvās bremzēšanas un no dzinēja iegūtā strāva. Ja vēlaties uzlādēt akumulatoru, atrodoties ceļā, varat arī vienkārši izmantot kādu no aizvien vairāk pieejamajām publiskajām uzlādes stacijām.

Mazāks degvielas patēriņš, izmantojot "Auto-Start-Stop"

Apstājoties pie gājēju pārejas vai, ja jūsu automobilis ir palaists tukšgaitā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju, vienlaikus joprojām nodrošinot strāvas padevi būtiskām funkcijām. Kad būsit gatavi atsākt braukšanu, vienkārši atlaidiet sajūgu un, kā parasti, atlasiet pirmo pārnesumu vai nospiediet automātiskā automobiļa paātrinātāju, un sistēma nemanot atsāks darbību. "Auto-Start-Stop" tehnoloģija ir jo īpaši efektīva pilsētu ielās, kurās tā var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 10% (urbānais cikls).

Ātra manuālā pārnesuma pārslēgšana

"Kuga" 6 ātrumu manuālajai pārnesumkārbai ir augsts griezes moments, un tā nodrošina strauju un precīzu pārnesuma maiņu. Lai optimizētu degvielas efektīvu patēriņu, pārejas indikatora gaisma rīku panelī ziņo par pārnesuma maiņu.

Brīvība vienkārši braukt

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole ļauj Jums ceļot ar Jūsu izvēlēto ātrumu. Ja integrētais radara sensors uztver priekšā esošu transportlīdzekli, tas samazina Jūsu automobiļa ātrumu, lai saglabātu drošu attālumu. Ceļam atbrīvojoties, sistēma automātiski atjauno izvēlēto ātrumu. Kopā ar joslas saglabāšanas sistēmu, kas palīdz izvairīties no nejaušas novirzīšanās no braukšanas joslas, garie ceļojumi kļūst vēl baudāmā

Elastīgi sēdekļi, kas pielāgojas Jūsu vajadzībām

Pilnībā jaunais "Kuga" ir radīts, lai būtu gatavs jebkam. Jaunais, dinamiskais salona dizains sniedz Jums absolūtu brīvību un pielāgojas ikviena ceļojuma vajadzībām. Plānojat doties garā ceļojumā, kam būs nepieciešams vairāk vietas bagāžas nodalījumā? Vai tomēr vēlaties iegūt vairāk vietas kājām salona aizmugurē? Elastīgi regulējamus aizmugurējos sēdekļus varat pabīdīt gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai pielāgotu salonu savām vajadzībām un nodrošinātu pietiekami daudz vietas visai nepieciešamajai bagāžai.

Atklājiet saikni ar apkārtējo pasauli

Pilnībā jaunais "Kuga" tagad ir pieejams ar integrētu "FordPass Connect" modemu, nodrošinot Jūs ar plašu jaunu funkciju klāstu, kas pacels Jūsu ceļojumus jaunā līmenī. Pieslēdziet līdz pat desmit ierīcēm 4G LTE Wi-Fi tīklam, nosūtiet ceļojuma informāciju no sava tālruņa uz automobilī integrēto navigācijas sistēmu un saņemiet jaunāko informāciju par reāllaika satiksmi. Modernās tālvadības funkcijas ļauj Jums kontrolēt un uzraudzīt Jūsu pilnībā jauno "Kuga" no jebkuras Jūsu atrašanās vietas – izmantojiet savu tālruni, lai noteiktu sava automobiļa atrašanās vietu, atslēdziet un aizslēdziet durvis un pat attālināti iedarbiniet dzinēju, lai uzsildītu automobili aukstajās dienās.

Labāko divu dzinēju īpašību apvienošana

Pilnībā jaunais uzlādējamais "Kuga" hibrīds izmanto divus jaudas avotus, lai Jūs ikvienu savu galamērķi sasniegtu efektīvāk nekā jebkad iepriekš. Uzlabotā elektriskā spēka piedziņa nodrošina mazāku attālumu veikšanu ar nulles emisiju, savukārt automobiļa uzlādi var veikt jebkurā Jums pieejamajā uzlādes punktā. Dodoties garākā ceļojumā, 2,5 l "Duratec" benzīna dzinējs ļaus Jums pieveikt jebkādu attālumu un brauciena laikā palīdzēs uzlādēt akumulatoru. Šis uzlādējamais hibrīds pavisam noteikti ir bezkompromisa opcija, kas apvieno labākās abu dzinēju īpašības.

Esiet vienmēr savā joslā

"Lane Keeping System" (joslas saglabāšanas sistēma) izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai nejauši neizbraucat ārpus joslas. Joslas saglabāšanas palīgs nodrošina mierīgu stūres griešanas palīdzību, lai jūs atgrieztu atpakaļ joslā. Ja rats pieskaras marķējuma līnijai vai ceļa malai, joslas saglabāšanas trauksme rada vibrāciju stūrē un aktivizē vizuālu brīdinājumu. Tehnoloģija tiek automātiski deaktivizēta, ja ātrums ir zemāks par 64 km/h, un to var deaktivizēt arī manuāli.

Ļaujiet Kuga pašai sevi novietot

Automobiļa novietošana aktīvā ielā vai šaurā vietā var būt piņķerīga. Taču jaunā "Ford Kuga" ar "Enhanced Active Park Assist" (Uzlaboto aktīvās novietošanas palīgu) to ir padarījusi tik ērtu, kā vēl nekad. Modeļos ar automātisko pārnesumkārbu pieejamā sistēma spēj identificēt piemērotu vietu auto novietošanai un automātiski Jūsu vietā izpildīt visus novietošanas un izejas manevrus. Šo funkciju var aktivizēt, turot nospiestu pogu "Active Park Assist", tāpēc Jums nav nepieciešamības izmantot stūri vai pedāļus – auto par visu parūpēsies Jūsu vietā.

Pamaniet ceļazīmes, kuras varat neredzēt

Neatkarīgi no tā, vai apzīmējumi atrodas ceļa malā vai virs tā, vai tie ir pastāvīgi vai pagaidu risinājumi, "Traffic Sign Recognition" tos spēs identificēt. Ātruma ierobežojumu un apdzīšanas aizliegumu zīmju ikonas atrodas rīku kopā, brīdinot Jūs par ierobežojumu maiņu.

Palīdzība līkumos

"Kuga" pašregulējošā priekšējo lukturu sistēma nodrošina teicamu redzamību jebkādos apstākļos. Uzkrītošie priekšējie LED lukturi izmanto kameras, lai pārraudzītu priekšā esošo ceļu un pielāgotu gaismas shēmas atbilstoši dažādām situācijām, tostarp ceļu līkumiem vai tuvumā esošiem apļveida krustojumiem. Neapžilbinošie augstie stari regulē priekšējā luktura leņķi, lai nodrošinātu maksimālu izgaismošanu, vienlaikus pēc iespējas samazinot apžilbināšanu, lai pasargātu pretimbraucošos transportlīdzekļus, kad tie tiek fiksēti.

Palīdzība līkumos

"Kuga Full LED Quad Projector" priekšējie lukturi nodrošina teicamu izgaismošanu dažādos apstākļos. Estētiskie LED lukturi pielieto kameras tehnoloģiju, lai uzraudzītu priekšā esošo ceļu un atbilstoši mainītu gaismas režīmu.
Prognozējošā pagriezienu gaisma izmanto joslas apzīmējumus, lai noteiktu un izgaismotu ceļa pagriezienus, pirms tos veicat. Zīmes nolasošā gaisma atpazīst tuvojošos apli vai apstāšanās zīmi un pielāgo priekšējo lukturu starojumu, lai tas atbilstu ceļa izkārtojumam. Pretapžilbinošais, augstais stars pielāgo priekšējā luktura leņķi, lai nodrošinātu maksimālu izgaismošanu. Vienlaikus priekšējā kamera ļauj sistēmai pasargāt citus vadītājus no apžilbināšanas.

Sensori, kuri atvieglo auto novietošanu

Novietošanas attāluma sensori palīdz novērtēt attālumu starp transportlīdzekli un ap to esošajiem šķēršļiem. Ja sensori fiksē objektu, tie aktivizē skaņas brīdinājumu, kurš kļūst skaļāks, tuvojoties objektam.

Vēl viens acu pāris

"Blind Spot Information System" izmanto priekšējos sensorus, lai atrastu transportlīdzekļus, kuri varētu būt paslēpušies Jūsu neredzamajā zonā. Ja tiek fiksēts cits transportlīdzeklis, sistēma aktivizē brīdinājumu, izmantojot diskrētas, abu logu spoguļos izvietotas gaismas. Satiksmes šķērsošanas trauksme izmanto aklās zonas informācijas sistēmu, lai Jūs informētu reizēs, kad atpakaļgaitā izgriežaties no kādas zonas un Jūsu redzes lauks ir ierobežots. Sistēma var fiksēt transportlīdzekļus, kuri tuvojas no sāniem, un ar skaņu brīdināt par to tuvošanos.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

"Hill Start Assist" uz neilgu laiku aptur ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, uzsākot braukšanu kalnā. Sistēma darbojas, bremzēšanas sistēmā uz papildu 2–3 sekundēm uzturot spiedienu, nodrošinot vairāk laika un kontroles, kad paceļat kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tā ir arī noderīga, ja apstājaties un uzsākat braukšanu uz slidenas virsmas.

Dodieties pareizajā virzienā!

"Wrong Way Alert" izmanto uz priekšpusi vērstu kameru un navigācijas sistēmas informāciju, lai noteiktu, vai nebraucat pretēji satiksmes virzienam. Ja braucat nepareizā virzienā, sistēma aktivizēs vizuālus un skaņas brīdinājumus, lai varat apstāties un atbilstoši rīkoties.

Atbrīvojiet rokas, izmantojot SYNC 3

"Ford SYNC 3" ir mūsdienīga sistēma, kura ļauj turpināt lietot tālruni, pārvaldīt mūziku un navigācijas sistēmu, izmantojot balss komandas. Jūs pat varat izsaukt tuvumā esošo restorānu sarakstu, vienkārši pasakot: "Man gribas ēst". Sistēma var arī skaļi nolasīt jūsu ienākošos ziņojumus. Skārienjutīgais krāsu ekrāns atpazīst piespiešanas un novilkšanas ("pinch-and-swipe") kustības, tādējādi nodrošinot intuitīvu pārvietošanos pa saskarni. "SYNC 3" arī var pieslēgties "Apple CarPlay" un "Android Auto". Izmantojot "AppLink", Jūs varat piekļūt biežāk lietotajām viedtālruņa lietotnēm.

Nokļūstiet savienojamības pasaulē

Jaunais "Kuga" tagad ir pieejams ar iebūvētu "FordPass Connect" modemu, kas nodrošina jaunu iespēju klāstu un Jūsu ceļojumos ienesīs jaunas vēsmas. Uzstādiet 4G LTE Wi-Fi līdz pat 10 ierīcēs, nosūtiet galamērķus tieši no tālruņa uz automobiļa navigāciju un pa ceļam reāllaikā saņemiet satiksmes informāciju. Modernās attālinātās iespējas ļaus jums vadīt un pārraudzīt savu jauno "Kuga" no jebkuras vietas. Jūs varēsit izmantot savu tālruni, lai noteiktu auto atrašanās vietu, bloķētu un atbloķētu durvis un pat attālināti iedarbinātu dzinēju, lai aukstās dienās laicīgi iesildītu jūsu automobili. Ja izvēlaties "Plug-In Hybrid", Jūs varēsit tālrunī pārbaudīt sava auto uzlādes statusu, saņemt ar auto saistītus paziņojumus un regulēt uzlādes iestatījumus.

Viedtālruņa piekļuve uzlādes stacijām

Ja izvēlaties "Plug-in Hybrid", Jūsu jaunā Kuga uzlāde būs kļuvusi vēl vienkāršāka. "Ford" ir uzsākuši sadarbību ar "NewMotion" – Eiropā lielāko publisko uzlādes staciju tīklu. Šī sadarbība Jums ļaus ar viedtālruni piekļūt virknei papildu uzlādes risinājumu.
Jūs varat noteikt tuvāko publisko uzlādes punktu atrašanās vietu un norādes uz to un lietotnē veikt pat norēķinus.

Jūsu "Kuga" uzlāde

"Kuga Plug-In Hybrid" uzlāde mājas apstākļos ir vienkārša. Izmantojot Wall Box, auto var uzlādēt nieka 3,5 stundu laikā. Jūs varat arī izmantot āra kontaktligzdu un vadu, kas ir iekļauts automobiļa komplektācijā. Pilna uzlāde šādā gadījumā ilgs 6 stundas.

Vairs nekādas atslēgu žvadzināšanas

Brīvroku aizmugure ļauj viegli piekļūt "Kuga" bagāžas nodalījumam pat tad, ja Jūsu rokas ir aizņemtas. Ielieciet kabatā vai somā "KeyFree" atslēgu un ar vieglu kājas kustību zem apakšējā bampera atveriet bagāžas nodalījumu bez liekas piepūles. To var arī atvērt un aizvērt, kamēr sēžat automobilī.

Atveras pasaule

Izbaudiet vairāk no ārpasaules, sēžot savā "Ford Kuga"! Elektriski darbināmais divu paneļu jumts ar panorāmas skatu ļaus jums patiesi iegrimt apkārtnes ainavā. Jumts atrodas virs pirmās un otrās sēdekļu rindas, piepildot automobiļa salonu ar dabisko apgaismojumu un atvērtā stāvoklī ienesot daudz svaiga gaisa. Turklāt slīdstiklam ir saules gaismu atstarojošs pārklājums, kas aizvērtā stāvoklī automobiļa salonā nodrošina vēsumu. Iekšējais ekrāns vajadzības gadījumā nodrošina papildu ēnu.

Uzlāde brauciena laikā

"Kuga" salons ir iekārtots tā, lai optimāli tiktu apvienota telpa un ērtības. Piemēram, centra konsoles lielākais rīku statnis ir pietiekami liels, lai tajā varētu ievietot pat vislielāko viedtālruni. Turklāt bezvadu uzlāde, kas ir pieejama saderīgiem tālruņiem, ļauj pavisam vienkārši nodrošināt to, ka jūsu ierīces vienmēr būs gatavībā.

Papildu komforts

Vadītāja un priekšējam pasažiera sēdeklim ir pieejama apsilde. Lai nodrošinātu papildu komfortu, arī "Kuga" stūre ir apsildāma, uzturot jūsu plaukstas siltas aukstajos ziemas rītos.

Mūzika, kas skan tā, kā tai būtu jāskan

Neatkarīgi no tā, kādu mūziku klausāties, tai jāskan tā, kā to iecerējuši mākslinieki. Īpaši darinātā audiosistēma no "B&O" nodrošinās, ka Jūsu jaunā "Kuga" mūzika skanēs tieši tā. Īpašo 10 skaļruņu, 575 vatu komplektu speciāli Kuga automobiļiem ir izstrādājuši labākie "B&O" skaņu inženieri. Tāpēc pagrieziet skaļāk un baudiet savas iemīļotākās grupas un skaņdarbus savā privātajā koncertzālē!

Vējstikla ātra tīrīšana ar "Quickclear"

Šī viedā funkcija ir paredzēta, lai aukstos rītos Jūs varētu ātri vien doties ceļā. Atliek tikai pieskarties pogai, un īpaši plānās šķiedras uzkarsīs tā, lai Jūsu vējstikls atbrīvotos no ledus, apsarmojuma un miglas, kā arī tiktu atkausēti stikla tīrītāji. Sistēma iedarbojas dažu sekunžu laikā pat tad, ja āra temperatūra ir zem nulles.

Viedi, ērti un kompakti

Elektriskās novietošanas bremzes ir vienkāršs papildinājums ar pārsteidzošām priekšrocībām. Piemēram, tās nodrošina vairāk vietas salonā, ir viegli lietojamas un to apkope ir jāveic retāk. Lai iedarbinātu bremzes, atliek centrālajā konsolē nospiest pogu.

Elastīgi, regulējami aizmugurējie sēdekļi

Jaunā "Ford Kuga" dinamiskais interjera dizains ļaus jums veikt pielāgojumus ikkatra brauciena laikā. Nepieciešams vairāk vietas bagāžniekā, lai dotos garākā izbraucienā? Vai arī jūs dodat priekšroku luksusam, ko aizmugures rindā sniedz papildu vieta kājām? Elastīgie aizmugures sēdekļi ir bīdāmi uz priekšu un atpakaļ atbilstoši jūsu vajadzībām, palielinot aizmugurējo glabāšanas vietu par 67 litriem (jeb kopumā līdz 645 litriem), ja sēdekļus pabīda uz priekšu. Tādējādi Jūs bez problēmām varēsit salikt visu sev nepieciešamo.

Jumta reliņi

Gaumīgie satīna alumīnija vai melnās apdares jumta reliņi stiprina Jūsu jaunā "Ford Kuga" visurgājēja raksturu, vienlaikus veidojot pamatni, pie kuras stiprināt dažādus uz jumta pārvadājamus piederumus.

Noderīgi glabāšanas punkti visā automobilī

Vienkāršais, nesarežģītais "Kuga" interjera dizains rada daudz noderīgas glabātuves telpas visā salonā. Lielā mediju tvertne centra konsolē ir pietiekami plaša, lai tajā varētu ievietot pat vislielākos viedtālruņus. Kā vadītājam, tā arī pasažierim ir pieejami lieli glāžu turētāji, un pat durvis ir veidotas tā, lai taupītu vietu.

Plaša un praktiska

Atvieglojiet iepirkšanos un braucienus uz skolu. Vai varbūt iemetiet aizmugurē pāris velosipēdus un dodieties piedzīvojumā? "Kuga" elastīgie aizmugures sēdekļi un līdz pat 1530 litru ietilpīgā glabāšanas telpa nodrošinās to, ka Jums vienmēr visam pietiks vietas.

Nopietna vilktspēja

No mazākas piekabes līdz burulaivai vai lielam treilerim – jaunā "Ford Kuga" iespaidīgā līdz pat 2,100 kg vilktspēja ir vairāk nekā pietiekama, lai nodrošinātu Jūsu nogales vajadzības.
Pēc izvēles pieejamo, elektriski darbināmo, atvelkamo sakabes āķi, kad tam nav pielietojuma, var manuāli uzglabāt nemanāmā vietā. Atbrīvojiet to ar vienu pogas pieskārienu un ātri un viegli ievelciet iekšā. Pēc izvēles ir pieejams arī pilnībā noņemams sakabes āķis.

Pieczvaigžņu drošība

Apliecinot "Kuga" izcilo spēju aizsargāt vadītāju un pasažierus, šis automobilis ir ieguvis piecu zvaigžņu novērtējumu no "Euro NCAP" – Eiropā vadošās neatkarīgās drošības organizācijas. Arī "Euro NCAP" jaunajos asistētās vadīšanas testos, kuri ilga divas nedēļas, "Kuga" izcēlās ar labu vērtējumu, uzrādot augstu sniegumu visās jomās un labu līdzsvaru starp vadītāja iesaisti un transportlīdzekļa atbalstu apvienojumā ar stabilu drošības rezervi.

Sistēma gājēju drošībai

Sadursmes novēršanas palīgs ar gājēju detektoru izmanto kameras tehnoloģiju, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tiek fiksēts sadursmes ar citu transportlīdzekli, gājēju vai riteņbraucēju risks, šī tehnoloģija jūs brīdinās. Ja nereaģēsit savlaicīgi, sistēma var automātiski veikt pat pilno bremzēšanu, lai noteiktos gadījumos mazinātu vai pat pilnībā novērstu frontālu sadursmi.

Maksimāla bremzēšana ārkārtas situācijā

"Emergency Brake Assist" tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai tā atpazītu ārkārtas situāciju, kurā nepieciešama bremzēšana, un optimizētu bremžu sistēmas spiedienu, nodrošinot maksimālu aptures jaudu.

Saglabājiet kontroli

"Electronic Stability Control" sistēma nepārtraukti uzrauga Jūsu transportlīdzekļa darbību. Izmantojot modernus sensorus no bremžu atbloķēšanas un vilces kontroles sistēmām, šī tehnoloģija var noteikt, ja transportlīdzeklis zaudē saķeri, un automātiski piemērot bremzēšanas spiedienu, lai palīdzētu atsevišķiem ratiem automobili nostabilizēt.

Bērni vienmēr drošībā

"Kuga" ir izstrādāta tā, lai Jūsu bērnu drošība būtu nemainīga katra brauciena laikā. Automobilī ir aizmugurējie ISOFIX bērnu sēdekļu pieslēgpunkti, kuriem var viegli piestiprināt divus bērnu sēdeklīšus.

Savlaicīgs brīdinājums, ja riepa izlaiž gaisu

Ja "Tyre Pressure Monitoring" sistēma fiksē, ka kādā no riepām brauciena laikā krītas spiediens, Jums tiek padots brīdinājums, rīku panelī iedegoties ikonai.

Pasargājiet savu "Kuga" no garnadžiem

"Thatcham 1". kategorijas trauksme ir izsmalcināta sistēma, kura automātiski apbruņojas, kad esat divkārši bloķējuši savu "Kuga" automobili. Ja notiek mēģinājums automobilī iekļūt ar varu, automobili pacelt vai ja kustību sensori tās iekšpusē fiksē kādu kustību, tiek aktivizēta jaudīga skaņas trauksme. Turklāt šī tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai novērstu nevēlamu jūsu automobiļa aizvilkšanu. Sistēmu ir iespējams aprīkot dažādos veidos, kas nozīmē, ka varat izvēlēties uzraudzīt durvis, motora pārsegu un bagāžnieku.

Tīra. Klusa. Spējīga.

Piemērota kā noslogotām lielpilsētu ielām, tā arī mežonīgiem lauku ceļiem. "Ford Kuga" modernā "Plug-In Hybrid" tehnoloģija apvieno ar akumulatoru darbināmu elektromotoru ar 2,5 litru Duratec benzīna motoru, kopumā nodrošinot 225 zirgspēku lielu izejas jaudu, apvienojumā ar izcilu degvielas patēriņu un CO2 izmešu rādītājiem, kuri sasniedz vien 32g CO2/km (WLTP).
Četru elektroautomobiļa (EV) režīmu izvēlne nozīmē, ka varat izvēlēties, vai darbināt automobili ar elektrisko motoru (EV Now), benzīna dzinēju (EV Later), apvienojot abus (EV Auto), vai izmantot dzinēju, lai braukšanas laikā uzlādētu Hybrid akumulatoru (EV Charge). Tāpēc varat viegli īstenot jebkuru braucienu, vienlaikus nodrošinot, ka tas ir tīrs, kluss un izsmalcināts.

Papildu atbalsts dzinējam

"Kuga EcoBlue Hybrid" dīzeļdegvielas opcija ietver nelielu elektromotoru ar 48 voltu akumulatoru, kas uzlabo dzinēja efektivitāti. Elektromotors uzlabo dzinēja veiktspēju, palīdzot samazināt degvielas patēriņu un samazinot izmešu daudzumu. 48 voltu akumulators braukšanas laikā veic uzlādi, tāpēc nav nepieciešams ārējs strāvas avots.

Viedāka dīzeļdegvielas dzinēja opcija

Vai dodat priekšroku dīzelim? "Ford Kuga" piedāvā izvēlēties starp 1,5 un 2,0 litru "EcoBlue" dzinējiem – ir ieviesta jaunākā dīzeļdegvielas dzinēja tehnoloģija, kas uzlabo jaudu, griezes momentu un ekonomiju, vienlaikus samazinot izmešu daudzumu. Atkarībā no tā, kuru dzinēju izvēlēsities, jums tiks nodrošināta attiecīgi 120 vai 190 zirgspēku jauda.

Vienmēr teicama darbība

"Ford EcoBoost" 1,5 litru benzīna dzinējs apvieno tiešo degvielas ievadi un turbouzlādi, kā arī cilindra deaktivizācijas tehnoloģiju, nodrošinot teicamu jaudu un nepārspējamu efektivitāti. Ir pieejamas 150 zirgspēku opcija, ļaujot baudīt visparastākā 1,5 litru dzinēja jaudu, taču ar labāku degvielas taupību un zemākiem CO2 izmešiem.

Papildu atbalsts dzinējam

Jaunā "Kuga EcoBlue Hybrid" dīzeļdegvielas opcija ietver nelielu elektromotoru ar 48 voltu akumulatoru, kas uzlabo dzinēja efektivitāti.
Šī ir "Mild-Hybrid"piedziņa, kuru nav iespējams darbināt tikai ar elektrisko strāvu. Tā vietā elektromotors vajadzības gadījumā nodrošina papildu jaudu iekšdedzes dzinējam, tādējādi gan paaugstinot transportlīdzekļa veiktspēju, samazinot radīto izmešu apjomu.
Automobilis nav jāpieslēdz ārējam strāvas avotam, jo braukšanas laikā tiek uzlādēts atsevišķs 48 voltu akumulatora komplekts.

Vienkārša uzlāde

"Kuga Plug-in Hybrid" komplektācijā ir iekļauts strāvas adapters gan kā standarta, gan papildu adapters, kuru lietot publiskajās uzlādes stacijās.
Vai vēlaties pēc iespējas ātrāk uzlādēt "Plug-in Hybrid" mājās? Varat mājās kā neobligātu piederumu uzstādīt "Ford Wall-Box". "Ford Wall-Box" ātrāk nekā 3,5 stundās var uzlādēt jūsu Kuga no 0–100%, nodrošinot daudz ātrāku uzlādes laiku, nekā izmantojot standarta kontaktligzdu.
Vadot automobili, akumulatoru uzlādē reģeneratīvās bremzēšanas un no dzinēja iegūtā strāva. Ja vēlaties uzlādēt akumulatoru, atrodoties ceļā, varat arī vienkārši izmantot kādu no aizvien vairāk pieejamajām publiskajām uzlādes stacijām.

Mazāks degvielas patēriņš, izmantojot "Auto-Start-Stop"

Apstājoties pie gājēju pārejas vai, ja jūsu automobilis ir palaists tukšgaitā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju, vienlaikus joprojām nodrošinot strāvas padevi būtiskām funkcijām. Kad būsit gatavi atsākt braukšanu, vienkārši atlaidiet sajūgu un, kā parasti, atlasiet pirmo pārnesumu vai nospiediet automātiskā automobiļa paātrinātāju, un sistēma nemanot atsāks darbību. "Auto-Start-Stop" tehnoloģija ir jo īpaši efektīva pilsētu ielās, kurās tā var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 10% (urbānais cikls).

Ātra manuālā pārnesuma pārslēgšana

"Kuga" 6 ātrumu manuālajai pārnesumkārbai ir augsts griezes moments, un tā nodrošina strauju un precīzu pārnesuma maiņu. Lai optimizētu degvielas efektīvu patēriņu, pārejas indikatora gaisma rīku panelī ziņo par pārnesuma maiņu.