Ford Puma

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

Tehnoloģijas, kas braucienu pārvērš priekā

"Ford Puma" ir aprīkots ar dažādām inovatīvām funkcijām, kas ir radītas, lai padarītu Jūsu braucienus baudāmākus. Piemēram, izvēles braukšanas režīmi un Ford Co-Pilot360 – iespaidīgs palīgtehnoloģiju komplekts, kas darbojas kopā, lai palīdzētu Jums kontrolēt ātruma uzņemšanu, bremzēšanu un pat stūrēšanu. Tāpat automobilī ir pieejamas tehnoloģijas, kas uzrauga priekšā esošo ceļu un brīdina par potenciālo apdraudējumu, – adaptīvā kruīza kontrole, pirmssadursmes palīgsistēma un preventīvā stūrēšanas palīgsistēma.

Uzlabota kruīza kontrole

Adaptīvā kruīza kontrole pielāgo Jūsu kruīza kontroles ātrumu, ņemot vērā priekšā braucošo transportlīdzekli. Vienkārši ievadiet sistēmā vēlamo ātrumu un attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa, un adaptīvā kruīza kontrole automātiski saglabās iestatīto attālumu, ja satiksmes apstākļi neļaus braukt ar vēlamo ātrumu.

Stūrēšanas asistēšana avārijas situācijās

Avārijas situāciju stūrēšanas palīgsistēma palīdz apbraukt apstājušos vai lēni braucošu transportlīdzekli, lai izvairītos no sadursmēm. Sistēma izmanto radaru un kameru, lai noteiktu vai jūsu priekšā atrodas lēni braucoši vai stāvoši transportlīdzekļi, kā arī palīdz stūrēt, lai izvairītos no transportlīdzekļa, ja pastāv sadursmes risks. Sistēma aktivizējas, ja starp Jums un citu transportlīdzekli nav pietiekami daudz vietas, lai izvairītos no sadursmes bremzējot, un jūs veicat manevrus, lai novērstu sadursmi.

Jums pielāgota braukšanas dinamika

Personalizējiet savu braukšanas pieredzi un izvēlieties savam braukšanas stilam piemērotu braukšanas režīmu. Dažādi režīmi maina Puma droseles reakcijas laiku, stūrēšanas un pat ātrumu pārslēgšanas īpatnības. Ir pieci dažādi braukšanas režīmi – standarta ("Normal"), eko ("ECO"), sporta ("Sport"), slidens ceļš ("Slippery") un lauku ceļš ("Trail"). Pamatinformācija tiek attēlota uz 12,3 collu ekrāna ar digitālo instrumentu kopu, kas maina krāsu atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma.

Atvieglo parkošanos...

Ceļa stabi, velosipēdi, zemas sienas… atpakaļskata kamera parādīs visu, kas atrodas aiz jums, uz centrālās vadības pults ekrāna. Sistēma ne tikai parāda objektus, kurus Jūs varējāt nepamanīt, bet arī attēlo virtuālas līnijas, lai palīdzētu jums novietot automobili pat visšaurākajās parkošanās vietās. Kamera ieslēdzas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu.

...vai vienkārši ļaujiet "Puma" noparkoties pašai

Automobiļa novietošana uz ielas ar aktīvu satiksmi vai šaurā vietā var būt diezgan sarežģīta. Taču ar "Ford Puma" parkošanās palīgsistēmu šis process būs vieglāks nekā jūs varētu iedomāties. Kad sistēma ir aktivizēta, tā var noteikt piemērotu stāvvietu un automātiski iestūrēt tajā Jūsu automobili. Tā var Jūs no turienes arī izvest. Jums atliek tikai spiest gāzes un bremžu pedāļus un mainīt ātrumus.

Palīdz Jums virzīties pareizajā virzienā

Automobilis izmanto priekšējo kameru un navigācijas sistēmas informāciju, lai noteiktu, vai braucat pretēji kustības virzienam. Ja tas notiek, sistēma atveido vizuālus un skaņas brīdinājumus, lai Jūs varētu veikt nepieciešamās darbības, lai atgrieztos pareizajā joslā.

Papildu kontrole, uzsākot kustību kalnā

Uzsākot kustību kalna nogāzē, kustības uzsākšanas palīgsistēma uz laiku neļauj automobilim ripot uz priekšu vai aizmuguri. Sistēma saglabā spiedienu bremzēs par 2–3 sekundēm ilgāk, sniedzot Jums papildu kontroles sajūtu un laiku, lai jūs varētu pārvietot kāju no bremžu pedāļa uz gāzes pedāli. Šī sistēma ir noderīga arī apstājoties un uzsākot kustību uz slidena seguma.

Ideāls līdzsvars

Ne tikai glīts, bet arī gudrs. "Ford Puma" salons ieskauj Jūs ar savu stilīgo dizainu un izsmalcināto ādas apdari. Priekšējie sēdekļi nodrošina jostasvietas atbalstu un ir aprīkoti ar masāžas funkciju, sniedzot Jums papildu komfortu. Gaišā salona detaļu apdare rada izsmalcinātības iespaidu, savukārt plašais gudro funkciju un inovatīvo tehnoloģiju klāsts ļauj gūt maksimālu kontroli. Sākot ar 12,3 collu digitālo instrumentu paneli un moderno 8 collu skārienekrānu, beidzot ar plašu papildu pakalpojumu un funkciju klāstu, kas pieejamas, izmantojot SYNC 3 infoizklaides sistēmas un FordPass Connect iegulto modemu, – ikviens elements ir radīts, lai brauciens bez piepūles sniegtu Jums maksimālu baudu.

Gudra telpas izmantošana

Mūsdienu dzīvesveids bieži pieprasa inovatīvus telpas izmantošanas risinājumus. "Ford Puma" to ir izdevies panākt, radot bezkompromisa aizmugurējo bagāžas nodalījumu ar lielāko ietilpību šajā automobiļu klasē.
"Puma" skulpturālās ārpuses līdzsvars tiek panākts, apvienojot stilīgu tēlu ar dominējošu stāju un apdomātu funkcionalitāti. Ikviena dizaina detaļa iemieso šī automobiļa daudzveidību.

Attēlo Jūsu izvēli

Unikāla "Puma" salona iezīme ir jaunais digitālo instrumentu kopums. Tas ir 12,3 collu krāsu LCD displejs ar "Free-Flowing" (brīvi plūstošs) tehnoloģiju, kas ļauj ekrānam izliekties līdz ar transportlīdzekļa fasādi, lai nodrošinātu patīkamu interjeru ar plūstošām līnijām. Informācija tiek attēlota augstā izšķirtspējā ar intuitīvām un viegli salasāmām ikonām, kā arī displeja krāsa un konfigurācija mainās atbilstoši jūsu izvēlētajam braukšanas režīmam.
Jūs varat noteikt kāda informācija tiek parādīta, ieskaitot paziņojumus no navigācijas sistēmas, kā arī ievadīt un saglabāt atsevišķu vadītāju vēlamos iestatījumus.

Izmantojiet brīvroku funkciju "SYNC 3"

"Ford SYNC 3" palīdz pārvaldīt automobili un saistītās ierīces. Kontrolējiet tālruni, mūziku un navigāciju ar mutiskām komandām. Izmantojiet lietotni "FordPass", lai nosūtītu izvēlēto galamērķi no viedtālruņa uz automašīnas navigācijas sistēmu. Izmantojot bezvadu navigācijas atjauninājumus un reāllaika satiksmes informāciju, Jūsu maršruts tiks automātiski pielāgots, ņemot vērā priekšā esošo situāciju uz ceļa, un Jūs varēsiet ierasties savā galamērķī laikus, bez liekām raizēm. 8 collu krāsu skārienekrāns ir ērti izmantojams un pārvaldāms ar pirkstu vilkšanas un savilkšanas žestiem. Tas ir savienojams ar "Apple CarPlay" un "Android Auto" lietotnēm. Turklāt ar "AppLink" Jūs varat piekļūt savām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm.

Izvēlieties atbilstošu muzikālo pavadījumu

Speciāli "Puma" pielāgotā "B&O" skaņas sistēma nodrošina izcilu skaņas kvalitāti un lieliski izskatās. "B&O" skaņas inženieri ir noregulējuši moderno 10 skaļruņu, 575 vatu sistēmu atbilstoši "Puma", lai Jūs varētu izbaudīt mūziku tādā skanējumā, kādu iecerējis tās izpildītājs. Jūs varat pielāgot mūzikas skanējumu savam noskaņojumam, uz displeja ekrāna izvēloties starp četriem dažādiem audio režīmiem. Atkarībā no garastāvokļa, izvēlieties mierīgo ("Relaxed"), enerģisko ("Energetic"), omulīgo ("Warm") vai košo ("Bright") audio režīmu.

Sēdekļi ar jostasvietas masieriem

Papildu komfortam un muguras atbalstam "Ford Puma" vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļiem ir jostas masāžas funkcija. Regulējams trīs virzienu masieris, ko var ieslēgt, nospiežot pogu, izmasē nogurušos muskuļus un ir ideāli piemērots garākiem braucieniem.

Ielaidiet salonā saules gaismu

"Puma" ir pieejama ar panorāmas jumtu, kas pilnībā aizvieto tērauda jumta paneli. Tas ļauj dabiskai gaismai ieplūst automobilī, papildinot gaišo, plūstošo salona interjeru. Priekšējo jumta pusi darbina elektriskā piedziņa, un to var noliekt vai atbīdīt uz aizmuguri, savukārt, izvelkams saulessargs, kas nosedz jumtu visā tā garumā ļauj ielaist salonā svaigu gaisu, vienlaikus pasargājot jūs no tiešiem saules stariem.

"Puma" sasildīs jūs ziemas laikā

Ir pieejami apsildāmi priekšējie vadītāja un pasažiera sēdekļi. Jūsu ērtībai katram sēdeklim var izvēlēties vienu no trim dažādiem siltuma iestatījumiem. Apsildāma stūre parūpēsies, lai Jūsu rokas būtu siltas saltā rītā, vēsā dienā vai aukstā naktī. Turklāt, izmantojot lietotni "FordPass", Jūs varat uzsildīt savu "Puma" un sagatavot to ceļam, pirms esat izgājis no mājas. Vienkārši iedarbiniet dzinēju attālināti, lai vējstikls būtu atledojis, kad būsiet gatavs braucienam.

Solis uz priekšu

Ir pienācis jauns tīrāku hibrīda elektromobiļu laikmets, un "Ford Puma" ir devies šajā jaunajā virzienā. Piedāvājot izvēlēties starp jaunām, tālredzīgām un modernām "EcoBoost" hibrīda benzīna opcijām, "Puma" dzinēji nodrošina izcilu veiktspēju, iespaidīgu degvielas ekonomiju un ievērojami zemāku CO2 izmešu līmeni, salīdzinot ar citiem tradicionālajiem, ne hibrīda dzinējiem.

Modernas automātiskās tehnoloģijas

Tagad "Puma" ir pieejama ar septiņpakāpju dubultā sajūga automātisko pārnesumkārbu 125 ZS un 155 ZS 1,0 litra "EcoBoost Hybrid" dzinējiem. Lielāks pārnesumskaitļu skaits, neliels svars un uzlabotā dubultā sajūga darbība nodrošina ērtu un vienmērīgu pārnesumu maiņu, atvieglojot braukšanu pilsētas satiksmē, kas bieži ietver daudzas apstāšanās un kustības atsākšanas reizes. Turklāt tiek nodrošināts arī ekonomisks degvielas patēriņš un braukšanas prieks par ko parūpēsies 1,0 litra 155 ZS dzinējs, kas uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h vien 8,7 sekundēs.

Manuālā ātrumkārba ar sešiem ātrumiem

"Puma" sešu ātrumu manuālā ātrumkārba ir optimizēta, lai ātrumu pārslēgšana būtu vieglāka, precīzāka un klusāka. Tā ir īpaši izstrādāta, lai uzlabotu braukšanas dinamiku un samazinātu degvielas patēriņu, padarot Jūsu braucienu patīkamāku, novēršot vajadzību bieži iegriezties degvielas uzpildes stacijās.

Izmantojiet mazāk degvielas ar "Auto Start-Stop" tehnoloģiju

Kad Jūs apstājaties pie luksofora vai stāvat rindā, šī tehnoloģija automātiski izslēdz dzinēju (taču turpina nodrošināt elektroenerģiju priekšējiem lukturiem, gaisa kondicionierim, radio un "Ford SYNC" sistēmai). Kad būsiet gatavs braukt, kā parasti nospiediet sajūgu un izvēlieties pirmo ātrumu vai atlaidiet automātiskās bremzes, un sistēma atkal iedarbinās dzinēju. "Auto Start-Stop" sistēma ir īpaši efektīva pilsētas ielās, kur tā patiesi spēj samazināt degvielas patēriņu.

Drošība un aizsardzība

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanas tehnoloģiju izmanto kameras, lai pārbaudītu priekšā esošo ceļu. Ja tiek konstatēts sadursmes risks ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu, sistēma jūs nekavējoties brīdinās. Ja Jūs nereaģēsiet operatīvi, sistēma automātiski aktivizēs bremzes uz pilnu jaudu, lai palīdzētu samazināt frontālās sadursmes sekas vai pat novērst to.

Īpaši efektīva bremzēšana avārijas situācijās

Avārijas situāciju bremzēšanas palīgsistēma atpazīst avārijas bremzēšanas situācijas un optimizē spiedienu bremžu sistēmā, lai nodrošinātu maksimālu bremzēšanas jaudu.

Agrīns brīdinājums, ja no riepām sāk izplūst gaiss

Ja riepu spiediena kontroles sistēma konstatē, ka kādā no Jūsu riepām ceļojuma laikā sāk samazināties spiediens, instrumentu panelī parādās brīdinājuma zīme. Ar "FordPass" lietotni Jūs varat saņemt paziņojumus tieši uz tālruni, kas ļaus Jums attālināti uzraudzīt riepu spiedienu, mazgāšanas šķidruma līmeni un daudz ko citu.

Palīdz jums kontrolēt situāciju

Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma pastāvīgi uzrauga Jūsu automobiļa gaitu. Izmantojot pretbloķēšanas un vilces kontroles sistēmas sensorus, tā var noteikt, kad transportlīdzeklis zaudē saķeri, un automātiski nosūtīt bremzēšanas impulsu uz atsevišķiem riteņiem, lai palīdzētu to stabilizēt.

Maksimāla saķere, minimāla piepūle

Uzlabotā vilces kontroles sistēma novērš pārmērīgu riteņu griešanos un nodrošina vislabāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo elektroenerģiju, kas tiek piegādāta uz katru no transportlīdzekļa riteņiem, nodrošinot maksimālu kontaktu ar ceļu un labāko saķeri paātrinājuma laikā.

Tehnoloģijas, kas braucienu pārvērš priekā

"Ford Puma" ir aprīkots ar dažādām inovatīvām funkcijām, kas ir radītas, lai padarītu Jūsu braucienus baudāmākus. Piemēram, izvēles braukšanas režīmi un Ford Co-Pilot360 – iespaidīgs palīgtehnoloģiju komplekts, kas darbojas kopā, lai palīdzētu Jums kontrolēt ātruma uzņemšanu, bremzēšanu un pat stūrēšanu. Tāpat automobilī ir pieejamas tehnoloģijas, kas uzrauga priekšā esošo ceļu un brīdina par potenciālo apdraudējumu, – adaptīvā kruīza kontrole, pirmssadursmes palīgsistēma un preventīvā stūrēšanas palīgsistēma.

Uzlabota kruīza kontrole

Adaptīvā kruīza kontrole pielāgo Jūsu kruīza kontroles ātrumu, ņemot vērā priekšā braucošo transportlīdzekli. Vienkārši ievadiet sistēmā vēlamo ātrumu un attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa, un adaptīvā kruīza kontrole automātiski saglabās iestatīto attālumu, ja satiksmes apstākļi neļaus braukt ar vēlamo ātrumu.

Stūrēšanas asistēšana avārijas situācijās

Avārijas situāciju stūrēšanas palīgsistēma palīdz apbraukt apstājušos vai lēni braucošu transportlīdzekli, lai izvairītos no sadursmēm. Sistēma izmanto radaru un kameru, lai noteiktu vai jūsu priekšā atrodas lēni braucoši vai stāvoši transportlīdzekļi, kā arī palīdz stūrēt, lai izvairītos no transportlīdzekļa, ja pastāv sadursmes risks. Sistēma aktivizējas, ja starp Jums un citu transportlīdzekli nav pietiekami daudz vietas, lai izvairītos no sadursmes bremzējot, un jūs veicat manevrus, lai novērstu sadursmi.

Jums pielāgota braukšanas dinamika

Personalizējiet savu braukšanas pieredzi un izvēlieties savam braukšanas stilam piemērotu braukšanas režīmu. Dažādi režīmi maina Puma droseles reakcijas laiku, stūrēšanas un pat ātrumu pārslēgšanas īpatnības. Ir pieci dažādi braukšanas režīmi – standarta ("Normal"), eko ("ECO"), sporta ("Sport"), slidens ceļš ("Slippery") un lauku ceļš ("Trail"). Pamatinformācija tiek attēlota uz 12,3 collu ekrāna ar digitālo instrumentu kopu, kas maina krāsu atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma.

Atvieglo parkošanos...

Ceļa stabi, velosipēdi, zemas sienas… atpakaļskata kamera parādīs visu, kas atrodas aiz jums, uz centrālās vadības pults ekrāna. Sistēma ne tikai parāda objektus, kurus Jūs varējāt nepamanīt, bet arī attēlo virtuālas līnijas, lai palīdzētu jums novietot automobili pat visšaurākajās parkošanās vietās. Kamera ieslēdzas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu.

...vai vienkārši ļaujiet "Puma" noparkoties pašai

Automobiļa novietošana uz ielas ar aktīvu satiksmi vai šaurā vietā var būt diezgan sarežģīta. Taču ar "Ford Puma" parkošanās palīgsistēmu šis process būs vieglāks nekā jūs varētu iedomāties. Kad sistēma ir aktivizēta, tā var noteikt piemērotu stāvvietu un automātiski iestūrēt tajā Jūsu automobili. Tā var Jūs no turienes arī izvest. Jums atliek tikai spiest gāzes un bremžu pedāļus un mainīt ātrumus.

Palīdz Jums virzīties pareizajā virzienā

Automobilis izmanto priekšējo kameru un navigācijas sistēmas informāciju, lai noteiktu, vai braucat pretēji kustības virzienam. Ja tas notiek, sistēma atveido vizuālus un skaņas brīdinājumus, lai Jūs varētu veikt nepieciešamās darbības, lai atgrieztos pareizajā joslā.

Papildu kontrole, uzsākot kustību kalnā

Uzsākot kustību kalna nogāzē, kustības uzsākšanas palīgsistēma uz laiku neļauj automobilim ripot uz priekšu vai aizmuguri. Sistēma saglabā spiedienu bremzēs par 2–3 sekundēm ilgāk, sniedzot Jums papildu kontroles sajūtu un laiku, lai jūs varētu pārvietot kāju no bremžu pedāļa uz gāzes pedāli. Šī sistēma ir noderīga arī apstājoties un uzsākot kustību uz slidena seguma.

Ideāls līdzsvars

Ne tikai glīts, bet arī gudrs. "Ford Puma" salons ieskauj Jūs ar savu stilīgo dizainu un izsmalcināto ādas apdari. Priekšējie sēdekļi nodrošina jostasvietas atbalstu un ir aprīkoti ar masāžas funkciju, sniedzot Jums papildu komfortu. Gaišā salona detaļu apdare rada izsmalcinātības iespaidu, savukārt plašais gudro funkciju un inovatīvo tehnoloģiju klāsts ļauj gūt maksimālu kontroli. Sākot ar 12,3 collu digitālo instrumentu paneli un moderno 8 collu skārienekrānu, beidzot ar plašu papildu pakalpojumu un funkciju klāstu, kas pieejamas, izmantojot SYNC 3 infoizklaides sistēmas un FordPass Connect iegulto modemu, – ikviens elements ir radīts, lai brauciens bez piepūles sniegtu Jums maksimālu baudu.

Gudra telpas izmantošana

Mūsdienu dzīvesveids bieži pieprasa inovatīvus telpas izmantošanas risinājumus. "Ford Puma" to ir izdevies panākt, radot bezkompromisa aizmugurējo bagāžas nodalījumu ar lielāko ietilpību šajā automobiļu klasē.
"Puma" skulpturālās ārpuses līdzsvars tiek panākts, apvienojot stilīgu tēlu ar dominējošu stāju un apdomātu funkcionalitāti. Ikviena dizaina detaļa iemieso šī automobiļa daudzveidību.

Attēlo Jūsu izvēli

Unikāla "Puma" salona iezīme ir jaunais digitālo instrumentu kopums. Tas ir 12,3 collu krāsu LCD displejs ar "Free-Flowing" (brīvi plūstošs) tehnoloģiju, kas ļauj ekrānam izliekties līdz ar transportlīdzekļa fasādi, lai nodrošinātu patīkamu interjeru ar plūstošām līnijām. Informācija tiek attēlota augstā izšķirtspējā ar intuitīvām un viegli salasāmām ikonām, kā arī displeja krāsa un konfigurācija mainās atbilstoši jūsu izvēlētajam braukšanas režīmam.
Jūs varat noteikt kāda informācija tiek parādīta, ieskaitot paziņojumus no navigācijas sistēmas, kā arī ievadīt un saglabāt atsevišķu vadītāju vēlamos iestatījumus.

Izmantojiet brīvroku funkciju "SYNC 3"

"Ford SYNC 3" palīdz pārvaldīt automobili un saistītās ierīces. Kontrolējiet tālruni, mūziku un navigāciju ar mutiskām komandām. Izmantojiet lietotni "FordPass", lai nosūtītu izvēlēto galamērķi no viedtālruņa uz automašīnas navigācijas sistēmu. Izmantojot bezvadu navigācijas atjauninājumus un reāllaika satiksmes informāciju, Jūsu maršruts tiks automātiski pielāgots, ņemot vērā priekšā esošo situāciju uz ceļa, un Jūs varēsiet ierasties savā galamērķī laikus, bez liekām raizēm. 8 collu krāsu skārienekrāns ir ērti izmantojams un pārvaldāms ar pirkstu vilkšanas un savilkšanas žestiem. Tas ir savienojams ar "Apple CarPlay" un "Android Auto" lietotnēm. Turklāt ar "AppLink" Jūs varat piekļūt savām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm.

Izvēlieties atbilstošu muzikālo pavadījumu

Speciāli "Puma" pielāgotā "B&O" skaņas sistēma nodrošina izcilu skaņas kvalitāti un lieliski izskatās. "B&O" skaņas inženieri ir noregulējuši moderno 10 skaļruņu, 575 vatu sistēmu atbilstoši "Puma", lai Jūs varētu izbaudīt mūziku tādā skanējumā, kādu iecerējis tās izpildītājs. Jūs varat pielāgot mūzikas skanējumu savam noskaņojumam, uz displeja ekrāna izvēloties starp četriem dažādiem audio režīmiem. Atkarībā no garastāvokļa, izvēlieties mierīgo ("Relaxed"), enerģisko ("Energetic"), omulīgo ("Warm") vai košo ("Bright") audio režīmu.

Sēdekļi ar jostasvietas masieriem

Papildu komfortam un muguras atbalstam "Ford Puma" vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļiem ir jostas masāžas funkcija. Regulējams trīs virzienu masieris, ko var ieslēgt, nospiežot pogu, izmasē nogurušos muskuļus un ir ideāli piemērots garākiem braucieniem.

Ielaidiet salonā saules gaismu

"Puma" ir pieejama ar panorāmas jumtu, kas pilnībā aizvieto tērauda jumta paneli. Tas ļauj dabiskai gaismai ieplūst automobilī, papildinot gaišo, plūstošo salona interjeru. Priekšējo jumta pusi darbina elektriskā piedziņa, un to var noliekt vai atbīdīt uz aizmuguri, savukārt, izvelkams saulessargs, kas nosedz jumtu visā tā garumā ļauj ielaist salonā svaigu gaisu, vienlaikus pasargājot jūs no tiešiem saules stariem.

"Puma" sasildīs jūs ziemas laikā

Ir pieejami apsildāmi priekšējie vadītāja un pasažiera sēdekļi. Jūsu ērtībai katram sēdeklim var izvēlēties vienu no trim dažādiem siltuma iestatījumiem. Apsildāma stūre parūpēsies, lai Jūsu rokas būtu siltas saltā rītā, vēsā dienā vai aukstā naktī. Turklāt, izmantojot lietotni "FordPass", Jūs varat uzsildīt savu "Puma" un sagatavot to ceļam, pirms esat izgājis no mājas. Vienkārši iedarbiniet dzinēju attālināti, lai vējstikls būtu atledojis, kad būsiet gatavs braucienam.

Solis uz priekšu

Ir pienācis jauns tīrāku hibrīda elektromobiļu laikmets, un "Ford Puma" ir devies šajā jaunajā virzienā. Piedāvājot izvēlēties starp jaunām, tālredzīgām un modernām "EcoBoost" hibrīda benzīna opcijām, "Puma" dzinēji nodrošina izcilu veiktspēju, iespaidīgu degvielas ekonomiju un ievērojami zemāku CO2 izmešu līmeni, salīdzinot ar citiem tradicionālajiem, ne hibrīda dzinējiem.

Modernas automātiskās tehnoloģijas

Tagad "Puma" ir pieejama ar septiņpakāpju dubultā sajūga automātisko pārnesumkārbu 125 ZS un 155 ZS 1,0 litra "EcoBoost Hybrid" dzinējiem. Lielāks pārnesumskaitļu skaits, neliels svars un uzlabotā dubultā sajūga darbība nodrošina ērtu un vienmērīgu pārnesumu maiņu, atvieglojot braukšanu pilsētas satiksmē, kas bieži ietver daudzas apstāšanās un kustības atsākšanas reizes. Turklāt tiek nodrošināts arī ekonomisks degvielas patēriņš un braukšanas prieks par ko parūpēsies 1,0 litra 155 ZS dzinējs, kas uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h vien 8,7 sekundēs.

Manuālā ātrumkārba ar sešiem ātrumiem

"Puma" sešu ātrumu manuālā ātrumkārba ir optimizēta, lai ātrumu pārslēgšana būtu vieglāka, precīzāka un klusāka. Tā ir īpaši izstrādāta, lai uzlabotu braukšanas dinamiku un samazinātu degvielas patēriņu, padarot Jūsu braucienu patīkamāku, novēršot vajadzību bieži iegriezties degvielas uzpildes stacijās.

Izmantojiet mazāk degvielas ar "Auto Start-Stop" tehnoloģiju

Kad Jūs apstājaties pie luksofora vai stāvat rindā, šī tehnoloģija automātiski izslēdz dzinēju (taču turpina nodrošināt elektroenerģiju priekšējiem lukturiem, gaisa kondicionierim, radio un "Ford SYNC" sistēmai). Kad būsiet gatavs braukt, kā parasti nospiediet sajūgu un izvēlieties pirmo ātrumu vai atlaidiet automātiskās bremzes, un sistēma atkal iedarbinās dzinēju. "Auto Start-Stop" sistēma ir īpaši efektīva pilsētas ielās, kur tā patiesi spēj samazināt degvielas patēriņu.

Drošība un aizsardzība

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanas tehnoloģiju izmanto kameras, lai pārbaudītu priekšā esošo ceļu. Ja tiek konstatēts sadursmes risks ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu, sistēma jūs nekavējoties brīdinās. Ja Jūs nereaģēsiet operatīvi, sistēma automātiski aktivizēs bremzes uz pilnu jaudu, lai palīdzētu samazināt frontālās sadursmes sekas vai pat novērst to.

Īpaši efektīva bremzēšana avārijas situācijās

Avārijas situāciju bremzēšanas palīgsistēma atpazīst avārijas bremzēšanas situācijas un optimizē spiedienu bremžu sistēmā, lai nodrošinātu maksimālu bremzēšanas jaudu.

Agrīns brīdinājums, ja no riepām sāk izplūst gaiss

Ja riepu spiediena kontroles sistēma konstatē, ka kādā no Jūsu riepām ceļojuma laikā sāk samazināties spiediens, instrumentu panelī parādās brīdinājuma zīme. Ar "FordPass" lietotni Jūs varat saņemt paziņojumus tieši uz tālruni, kas ļaus Jums attālināti uzraudzīt riepu spiedienu, mazgāšanas šķidruma līmeni un daudz ko citu.

Palīdz jums kontrolēt situāciju

Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma pastāvīgi uzrauga Jūsu automobiļa gaitu. Izmantojot pretbloķēšanas un vilces kontroles sistēmas sensorus, tā var noteikt, kad transportlīdzeklis zaudē saķeri, un automātiski nosūtīt bremzēšanas impulsu uz atsevišķiem riteņiem, lai palīdzētu to stabilizēt.

Maksimāla saķere, minimāla piepūle

Uzlabotā vilces kontroles sistēma novērš pārmērīgu riteņu griešanos un nodrošina vislabāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo elektroenerģiju, kas tiek piegādāta uz katru no transportlīdzekļa riteņiem, nodrošinot maksimālu kontaktu ar ceļu un labāko saķeri paātrinājuma laikā.