Ford S-Max

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

"Ford S-MAX"

Viedas tehnoloģijas un izteikti mūsdienīgs dizains, elpu aizraujošs sniegums un precīza vadāmība: īpašības, kas izceļ "S-MAX" no pūļa. Vispusība, praktiskums un efektivitāte jau ir standartaprīkojumā. Papildināts ar izcilām tehnoloģijām – tas ir viens no atjautīgākajiem septiņvietīgajiem automobiļiem, kas šobrīd pieejami.
Aktīvs dzīvesveids? Jūs esat atraduši automobili, kas piemērots tieši tam.

Pārliecība nepastāvīgos apstākļos

Mitrs, sauss vai apledojis ceļš ar mainīgu segumu – pieejamā inteliģentā pilnpiedziņas (AWD) sistēma nosaka, tieši cik daudz saķeres, stabilitātes līkumos un reakcijas nepieciešams jebkuros apstākļos, novadot piedziņu priekšējai vai aizmugurējai asij atkarībā no nepieciešamības. Turklāt šī sistēma, kas nodrošina "griezes momentu pēc pieprasījuma", piešķir automobilim vēl nepieredzētu vadāmību un uzlabotus efektivitātes rādītājus.

Pārdomātā sēdekļu izvietojuma sistēma, kas nodrošina augstākā līmeņa vispusību

Maināmās sēdvietas nodrošina pietiekami daudz vietas līdz pat septiņiem cilvēkiem. Nolokāmie otrās un trešās rindas sēdekļi sniedz neskaitāmas sēdēšanas un bagāžas pārvadāšanas konfigurācijas. Piemēram, otrās un trešās rindas sēdekļus ar vienu pieskārienu pogai iespējams nolaist vienā līmenī ar salona grīdu, atbrīvojot vietu Jūsu sporta aprīkojumam vai mājsaimniecības precēm.

Panorāmas jumta stikls sniedz vieglāku un gaisīgāku sajūtu

Viens pieskāriens elektroniski bīdāmā jumta pārsega slēdzim ļauj caur fiksētu panorāmas jumta stiklu ieplūst auto salonā dabiskai gaismai. Tajā pašā laikā atstarojošais stikls pasargā jūs no kaitīgā UV starojuma un neļauj salonam uzkarst.

Stūres pastiprinātājs, kas reaģē uz jebkuru situāciju

Elektroniskais stūres pastiprinātājs (EPAS) automātiski pielāgojas Jūsu braukšanas ātrumam un apstākļiem.
Braucot ar nelielu ātrumu, sistēma padara stūres griešanu vieglāku, uzlabojot manevrētspēju. Pie lielāka ātruma, kad jums nepieciešams vairāk kontroles, tā padara stūri stingrāku. Turklāt tagad stūres pastiprinātāja sistēma EPAS ņem vērā arī sānvēju un citus apstākļus, bet aktīvā traucējumu kontrole samazina jebkādas nevēlamas stūres vibrācijas.

Pārredzamība no visām pusēm

Neliela kamera (papildaprīkojumā) "S-MAX" priekšpusē pārraida sadalītu attēlu uz automobiļa multifunkcionālo displeju, lai jūs varētu redzēt citus transportlīdzekļus, velosipēdistus vai kājāmgājējus, kas tuvojas no abām pusēm. Šī jaunā, papildaprīkojumā pieejamā tehnoloģija ir nenovērtējama, novietojot automobili stāvēšanai šaurās vietās vai uz noslogotiem ceļiem, kur redzamība ir ierobežota.

Auto novietošana un izbraukšana no stāvvietas bez lieka stresa

Aktīvā parkošanās palīgsistēma izmanto dažādu tehnoloģiju apvienojumu, kas dara vairāk, nekā tikai iestūrē automobili ielas malai paralēlā stāvvietā. Palīgsistēma izbraukšanai no stāvvietas (POA) palīdzēs arī izbraukt no tās. Perpendikulārās parkošanās sistēma (PPA) var noteikt, vai automobilim pietiks vietas, un novietot to stāvēšanai, iebraucot atpakaļgaitā. Bet parkošanās sānu palīgsistēma (SPA) brīdinās par šķēršļiem automobiļu sānos.

Uzlabota sistēma joslas saglabāšanai

Joslas saglabāšanas sistēma (standartaprīkojumā "Titanium" un "Titanium Sport" modeļiem) izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai jūs netīšām nešķērsojat braukšanas joslu. Joslas saglabāšanas brīdinājuma signāls tad aktivizē stūres vibrāciju, kā arī displejā attēlo vizuālu brīdinājumu. Ja vadītājs nepietiekami ātri vai vispār nereaģē, sistēma automātiski piestūrē, lai palīdzētu jums droši nonākt atpakaļ savā braukšanas joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta ceļiem ar vairākām braukšanas joslām vienā virzienā (piemēram, maģistrālēm) un tiek automātiski atslēgta, ja ātrums ir mazāks par 65 km/h. To var atslēgt arī manuāli.

Ātra vējstikla tīrīšana ar quickclear

Šī atjautīgā sistēma izstrādāta, lai rītos, kad zemi klāj sarma, jūs ceļā varētu doties pēc iespējas drīzāk. Tikai ar vienu pieskārienu pogai tiek aktivizēta vējstikla apsildes sistēma, kuras ātri silstošie pavedieni atkausē stiklu no ledus vai aizsvīšanas un sasilda arī vējstikla slotiņas. Tam nepieciešamas tikai dažas sekundes pat tad, ja gaisa temperatūra ārā ir zemāka par nulle grādiem.

Palīdz nepārkāpt ātruma ierobežojumus

Inteliģentais ātruma ierobežotājs (ISA) izstrādāts, lai uzlabotu ātruma kontroli, ļaujot Jums koncentrēties uz ceļu. Pirmkārt, ceļa zīmju atpazīšanas kamera (TSR) (standartaprīkojumā "Titanium" un "Titanium Sport") automātiski nosaka ātruma ierobežojumu konkrētā ceļa posmā (ja aktivizēta), pēc tam sistēma automātiski pielāgo maksimālo braukšanas ātrumu šim ierobežojumam.

Bagāžas nodalījuma atvēršanas un aizvēršanas funkcija "Bez rokām"

Ja jūsu rokas ir aizņemtas, "S-MAX" spēj noteikt, ka tuvumā ir Jūsu KeyFree atslēga, un viss, kas Jums ir jādara, ir jāpakustina kāja zem aizmugurējā bampera, lai bagāžas nodalījums automātiski atvērtos vai aizvērtos.

Nav atslēgas, nav problēmu

Ford KeyFree sistēma ļauj Jums aizslēgt un atslēgt automobili, nemeklējot atslēgu kabatā vai somiņā. Šī funkcija (standartaprīkojumā "Titanium" un "Titanium Sport") atbrīvo jūs no problēmām, kad Jūsu rokas ir aizņemtas.

Iedarbiniet savu automobili, pieskaroties pogai

Tagad Jums vairs nav nepieciešama atslēga. Vienkārši nospiediet "Ford Power Starter" iedarbināšanas pogu, turot nospiestu sajūga pedāli (vai bremžu pedāli – ja auto ir ar automātisko pārnesumkārbu), un dzinējs tiek iedarbināts.

"HI-FI" skaņa

Deviņu skaļruņu "Ford" audio sistēma pieejama standartaprīkojumā ar "Ford SYNC 2", un tā nodrošina satriecošu skaņas tīrību visā automobiļa salonā. Papildaprīkojumā pieejamā "Sony" navigācijas sistēma ar "DAB" radio nodrošina pacilājošu mūzikas klausīšanās pieredzi, pateicoties 12 "Sony" skaļruņiem.

"EcoBoost": bezkompromisa jauda un efektivitāte

Divu "EcoBoost" benzīna dzinēju izvēle apvieno tiešās degvielas iesmidzināšanas un turbo tehnoloģiju priekšrocības, lai sniegtu nepārspējamu veiktspēju un degvielas ekonomiju vienlaikus:
- Jaunais 1,5 litru "EcoBoost" benzīna dzinējs pievienojas revolucionārajai "EcoBoost" dzinēju saimei.
- Pārdomāti samazināts no 1,6 l "EcoBoost" – dzinējs vienlaikus ar 160 ZS lielu jaudu nodrošina lieliskus izmešu rādītājus un degvielas ekonomiju. Bet 2,0 litru EcoBoost dzinējs ir vēl jaudīgāks un spēj sasniegt iespaidīgus 240 ZS.

​Dīzeļdzinēju klāsts

Labāk patīk dīzelis? Jaunais 2,0 litru TDCi pieejams četrās jaudas versijās: 120 ZS, 150 ZS, 180 ZS un biturbo 210 ZS. Katrs dzinējs aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, kas uzlabo jaudu, griezes momentu un degvielas ekonomiju, vienlaikus saglabājot zemu CO2 izmešu līmeni.

Izvēles brīvība

Ar jauno "S-MAX" Jūs varat izvēlēties no trim dažādām transmisijām. 6 pārnesumu manuālā ātrumkārba ar augstu maksimālo griezes momentu nodrošina vienmērīgu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu. 6-pakāpju automātiskajai transmisijai ir arī augsts maksimālais griezes moments un smalki noregulēti pārslēgšanās punkti, kas nodrošina maksimālu jaudu un efektivitāti. Pieejama arī pilnpiedziņa un 6 pārnesumu "Ford PowerShift".

​"Ford PowerShift" pārnesumkārba. Ātra un degvielu taupoša.

Šī progresīvā sešu pārnesumu transmisija apvieno automātiskās ātrumkārbas ērtības ar kontroli, ko sniedz manuālā. Tā laikus izvēlas nākamo pārnesumu Jūsu vietā, lai pārslēdzoties nezaudētu jaudu. "PowerShift" darbojas zibenīgi, vieglā ātrumu pārslēgšana padara braukšanu plūstošāku, veicinot degvielas ekonomiju un samazinot CO2 izmešu daudzumu, salīdzinot ar parastu automātisko transmisiju.

​Modernizēta piekare nodrošina nepārspējamu gaitu un vadāmību

Pilnīgi jauna vairāku savienojumu aizmugurējā piekare apvienojumā ar uzlabotu "McPherson" tipa balstu priekšējā piekarē papildu atsaucīgajai vadāmībai nodrošina lielisku ceļa kontroli un gaitas kvalitāti.

​​Vieda informācijas sistēma, kas palīdz braukt efektīvāk

Inovatīvais "Ford Eco Mode" režīms nepārtraukti seko līdzi Jūsu braukšanas stila ietekmei uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē jūsu ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un braukšanas vienmērīgumu, kā arī īso un garo pārbraucienu kopskaitu. Balstoties uz novērojumiem, vieda programma Jums iesaka, kā ietaupīt degvielu.

​​Vēl efektīvāks veids, kā uzlādēt akumulatoru

Atšķirība no tradicionālajām sistēmām viedā reģeneratīvā uzlādes sistēma lādē akumulatoru tikai tad, kad tas ir nepieciešams un iespējams, izvairoties no uzlādes, kad ir nospiests akseleratora pedālis. Tas palīdz vēl vairāk ietaupīt degvielu un samazināt izmešu daudzumu.

​​Mazāks degvielas patēriņš ar "Auto Start-Stop"

Kad apstājaties pie luksofora vai tukšgaitā darbināt automobili, stāvot rindā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju (nepārtraucot piegādāt enerģiju būtiskākajiem elementiem, piemēram, priekšējiem lukturiem, gaisa kondicionierim, radio un Ford SYNC sistēmai). Kad esat atkal gatavi atsākt kustību, vienkārši nospiediet sajūgu un ieslēdziet pirmo pārnesumu, kā ierasts, un sistēma automātiski iedarbinās dzinēju. "Auto Start-Stop" ir īpaši efektīva pilsētas satiksmē, kur ar tās palīdzību iespējams ietaupīt līdz pat 10% degvielas (pilsētas ciklā).

​​Sistēma, kas var pasargāt kājāmgājējus

Pirmssadursmes drošības palīgsistēma un gājēju noteikšanas sistēma atpazīst cilvēkus (un lielus priekšmetus) uz ceļa automobiļa priekšā vai tādus, kas varētu ceļu šķērsot, un brīdina jūs par to. Ja vadītājs nereaģē, sistēma automātiski nobremzē. Šī jaunā tehnoloģija izstrādāta, lai samazinātu negadījumu smagumu vai palīdzētu no tiem izvairīties vispār, un tā darbojas, braucot ar ātrumu līdz pat 80km/h.

​​Priekšējie lukturi, kas palīdz Jums redzēt aiz stūra

Papildaprīkojumā pieejamais adaptīvais apgaismojums "Ford Dynamic" LED ne tikai pārsteidzoši labi izskatās, bet arī balstās uz viedu tehnoloģiju. LED lukturi nodrošina precīzu un intensīvu apgaismojumu, un tajos iekļautas arī dienas braukšanas gaismas iekļautas. Un LED pagriezienu signāli aizvieto tradicionālās "mirkšķinošās" pagriezienu gaismas, iedegoties noteiktā secībā, kas labāk pievērš citu braucēju uzmanību. Turklāt tālās gaismas ar pretapžilbināšanas funkciju pielāgojas automātiski, uzlabojot redzamību un vienlaikus neapžilbinot pretim braucošos. Pārsteidzoši ir arī tas, ka jaunie priekšējie lukturi seko ceļam, uzlabojot redzamību, kad braucat līkumos.

​​Bērnu drošība

Visi trīs otrās rindas krēsli aprīkoti ar ISOFIX bērnu sēdekļu stiprinājumiem.

​​Aizsardzība ar signalizāciju

Thatcam 1.kategorijas signalizācija ir sarežģīta sistēma, kas pēc dubultas automašīnas aizslēgšanas automātiski aktivizē jaudīgu audio signalizāciju, ja notiek mēģinājums ar spēku iekļūt automobilī, auto tiek pacelts vai sensori uztver kustību salonā.

​​Spoguļi, kas redz to ko neredzat Jūs

Papildaprīkojumā pieejamā aklās zonas uzraudzības sistēma (BLIS) var palīdzēt jums drošāk pārkārtoties citās joslās, pateicoties RADAR sensoriem, kas abās pusēs skenē jūsu automobiļa aklās zonas. Ja tie pamana automobili, kuru nevarat ieraudzīt, attiecīgajā sānu spogulī iedegas oranžs indikators, tādējādi jūs brīdinot. BLIS tagad iekļauta vēl viena jauna tehnoloģija, Perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēma.

"Ford SYNC 2" ar avārijas palīgsistēmu

Svarīgs "Ford SYNC 2" aspekts ir "Ford" avārijas palīgsistēma*. Šī funkcija var pat glābt Jūsu dzīvību, jo tā paredzēta tam, lai palīdzētu Jums veikt ārkārtas zvanu, un var nodot informāciju avārijas dienestiem par Jūsu automobiļa atrašanās vietu jūsu vietējā valodā. Ja nepieciešams, Jūs varat arī izvēlēties pārtraukt zvanu vai runāt ar dienestiem paši. Izšķirošs faktors, ka sistēma nodod informāciju par Jūsu atrašanās vietas GPS koordinātām pat tad, ja esat bez samaņas.
* "Ford" avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Šī iespēja strādā, ja savienota ar atbilstošu mobilo telefonu, kas ir Jums līdzās brīdī, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenus), vai sensors, kas avārijas gadījumā atslēdz degvielas sūkni. Teksta funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama visās Eiropas valodās.

"Ford S-MAX"

Viedas tehnoloģijas un izteikti mūsdienīgs dizains, elpu aizraujošs sniegums un precīza vadāmība: īpašības, kas izceļ "S-MAX" no pūļa. Vispusība, praktiskums un efektivitāte jau ir standartaprīkojumā. Papildināts ar izcilām tehnoloģijām – tas ir viens no atjautīgākajiem septiņvietīgajiem automobiļiem, kas šobrīd pieejami.
Aktīvs dzīvesveids? Jūs esat atraduši automobili, kas piemērots tieši tam.

Pārliecība nepastāvīgos apstākļos

Mitrs, sauss vai apledojis ceļš ar mainīgu segumu – pieejamā inteliģentā pilnpiedziņas (AWD) sistēma nosaka, tieši cik daudz saķeres, stabilitātes līkumos un reakcijas nepieciešams jebkuros apstākļos, novadot piedziņu priekšējai vai aizmugurējai asij atkarībā no nepieciešamības. Turklāt šī sistēma, kas nodrošina "griezes momentu pēc pieprasījuma", piešķir automobilim vēl nepieredzētu vadāmību un uzlabotus efektivitātes rādītājus.

Pārdomātā sēdekļu izvietojuma sistēma, kas nodrošina augstākā līmeņa vispusību

Maināmās sēdvietas nodrošina pietiekami daudz vietas līdz pat septiņiem cilvēkiem. Nolokāmie otrās un trešās rindas sēdekļi sniedz neskaitāmas sēdēšanas un bagāžas pārvadāšanas konfigurācijas. Piemēram, otrās un trešās rindas sēdekļus ar vienu pieskārienu pogai iespējams nolaist vienā līmenī ar salona grīdu, atbrīvojot vietu Jūsu sporta aprīkojumam vai mājsaimniecības precēm.

Panorāmas jumta stikls sniedz vieglāku un gaisīgāku sajūtu

Viens pieskāriens elektroniski bīdāmā jumta pārsega slēdzim ļauj caur fiksētu panorāmas jumta stiklu ieplūst auto salonā dabiskai gaismai. Tajā pašā laikā atstarojošais stikls pasargā jūs no kaitīgā UV starojuma un neļauj salonam uzkarst.

Stūres pastiprinātājs, kas reaģē uz jebkuru situāciju

Elektroniskais stūres pastiprinātājs (EPAS) automātiski pielāgojas Jūsu braukšanas ātrumam un apstākļiem.
Braucot ar nelielu ātrumu, sistēma padara stūres griešanu vieglāku, uzlabojot manevrētspēju. Pie lielāka ātruma, kad jums nepieciešams vairāk kontroles, tā padara stūri stingrāku. Turklāt tagad stūres pastiprinātāja sistēma EPAS ņem vērā arī sānvēju un citus apstākļus, bet aktīvā traucējumu kontrole samazina jebkādas nevēlamas stūres vibrācijas.

Pārredzamība no visām pusēm

Neliela kamera (papildaprīkojumā) "S-MAX" priekšpusē pārraida sadalītu attēlu uz automobiļa multifunkcionālo displeju, lai jūs varētu redzēt citus transportlīdzekļus, velosipēdistus vai kājāmgājējus, kas tuvojas no abām pusēm. Šī jaunā, papildaprīkojumā pieejamā tehnoloģija ir nenovērtējama, novietojot automobili stāvēšanai šaurās vietās vai uz noslogotiem ceļiem, kur redzamība ir ierobežota.

Auto novietošana un izbraukšana no stāvvietas bez lieka stresa

Aktīvā parkošanās palīgsistēma izmanto dažādu tehnoloģiju apvienojumu, kas dara vairāk, nekā tikai iestūrē automobili ielas malai paralēlā stāvvietā. Palīgsistēma izbraukšanai no stāvvietas (POA) palīdzēs arī izbraukt no tās. Perpendikulārās parkošanās sistēma (PPA) var noteikt, vai automobilim pietiks vietas, un novietot to stāvēšanai, iebraucot atpakaļgaitā. Bet parkošanās sānu palīgsistēma (SPA) brīdinās par šķēršļiem automobiļu sānos.

Uzlabota sistēma joslas saglabāšanai

Joslas saglabāšanas sistēma (standartaprīkojumā "Titanium" un "Titanium Sport" modeļiem) izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai jūs netīšām nešķērsojat braukšanas joslu. Joslas saglabāšanas brīdinājuma signāls tad aktivizē stūres vibrāciju, kā arī displejā attēlo vizuālu brīdinājumu. Ja vadītājs nepietiekami ātri vai vispār nereaģē, sistēma automātiski piestūrē, lai palīdzētu jums droši nonākt atpakaļ savā braukšanas joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta ceļiem ar vairākām braukšanas joslām vienā virzienā (piemēram, maģistrālēm) un tiek automātiski atslēgta, ja ātrums ir mazāks par 65 km/h. To var atslēgt arī manuāli.

Ātra vējstikla tīrīšana ar quickclear

Šī atjautīgā sistēma izstrādāta, lai rītos, kad zemi klāj sarma, jūs ceļā varētu doties pēc iespējas drīzāk. Tikai ar vienu pieskārienu pogai tiek aktivizēta vējstikla apsildes sistēma, kuras ātri silstošie pavedieni atkausē stiklu no ledus vai aizsvīšanas un sasilda arī vējstikla slotiņas. Tam nepieciešamas tikai dažas sekundes pat tad, ja gaisa temperatūra ārā ir zemāka par nulle grādiem.

Palīdz nepārkāpt ātruma ierobežojumus

Inteliģentais ātruma ierobežotājs (ISA) izstrādāts, lai uzlabotu ātruma kontroli, ļaujot Jums koncentrēties uz ceļu. Pirmkārt, ceļa zīmju atpazīšanas kamera (TSR) (standartaprīkojumā "Titanium" un "Titanium Sport") automātiski nosaka ātruma ierobežojumu konkrētā ceļa posmā (ja aktivizēta), pēc tam sistēma automātiski pielāgo maksimālo braukšanas ātrumu šim ierobežojumam.

Bagāžas nodalījuma atvēršanas un aizvēršanas funkcija "Bez rokām"

Ja jūsu rokas ir aizņemtas, "S-MAX" spēj noteikt, ka tuvumā ir Jūsu KeyFree atslēga, un viss, kas Jums ir jādara, ir jāpakustina kāja zem aizmugurējā bampera, lai bagāžas nodalījums automātiski atvērtos vai aizvērtos.

Nav atslēgas, nav problēmu

Ford KeyFree sistēma ļauj Jums aizslēgt un atslēgt automobili, nemeklējot atslēgu kabatā vai somiņā. Šī funkcija (standartaprīkojumā "Titanium" un "Titanium Sport") atbrīvo jūs no problēmām, kad Jūsu rokas ir aizņemtas.

Iedarbiniet savu automobili, pieskaroties pogai

Tagad Jums vairs nav nepieciešama atslēga. Vienkārši nospiediet "Ford Power Starter" iedarbināšanas pogu, turot nospiestu sajūga pedāli (vai bremžu pedāli – ja auto ir ar automātisko pārnesumkārbu), un dzinējs tiek iedarbināts.

"HI-FI" skaņa

Deviņu skaļruņu "Ford" audio sistēma pieejama standartaprīkojumā ar "Ford SYNC 2", un tā nodrošina satriecošu skaņas tīrību visā automobiļa salonā. Papildaprīkojumā pieejamā "Sony" navigācijas sistēma ar "DAB" radio nodrošina pacilājošu mūzikas klausīšanās pieredzi, pateicoties 12 "Sony" skaļruņiem.

"EcoBoost": bezkompromisa jauda un efektivitāte

Divu "EcoBoost" benzīna dzinēju izvēle apvieno tiešās degvielas iesmidzināšanas un turbo tehnoloģiju priekšrocības, lai sniegtu nepārspējamu veiktspēju un degvielas ekonomiju vienlaikus:
- Jaunais 1,5 litru "EcoBoost" benzīna dzinējs pievienojas revolucionārajai "EcoBoost" dzinēju saimei.
- Pārdomāti samazināts no 1,6 l "EcoBoost" – dzinējs vienlaikus ar 160 ZS lielu jaudu nodrošina lieliskus izmešu rādītājus un degvielas ekonomiju. Bet 2,0 litru EcoBoost dzinējs ir vēl jaudīgāks un spēj sasniegt iespaidīgus 240 ZS.

​Dīzeļdzinēju klāsts

Labāk patīk dīzelis? Jaunais 2,0 litru TDCi pieejams četrās jaudas versijās: 120 ZS, 150 ZS, 180 ZS un biturbo 210 ZS. Katrs dzinējs aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, kas uzlabo jaudu, griezes momentu un degvielas ekonomiju, vienlaikus saglabājot zemu CO2 izmešu līmeni.

Izvēles brīvība

Ar jauno "S-MAX" Jūs varat izvēlēties no trim dažādām transmisijām. 6 pārnesumu manuālā ātrumkārba ar augstu maksimālo griezes momentu nodrošina vienmērīgu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu. 6-pakāpju automātiskajai transmisijai ir arī augsts maksimālais griezes moments un smalki noregulēti pārslēgšanās punkti, kas nodrošina maksimālu jaudu un efektivitāti. Pieejama arī pilnpiedziņa un 6 pārnesumu "Ford PowerShift".

​"Ford PowerShift" pārnesumkārba. Ātra un degvielu taupoša.

Šī progresīvā sešu pārnesumu transmisija apvieno automātiskās ātrumkārbas ērtības ar kontroli, ko sniedz manuālā. Tā laikus izvēlas nākamo pārnesumu Jūsu vietā, lai pārslēdzoties nezaudētu jaudu. "PowerShift" darbojas zibenīgi, vieglā ātrumu pārslēgšana padara braukšanu plūstošāku, veicinot degvielas ekonomiju un samazinot CO2 izmešu daudzumu, salīdzinot ar parastu automātisko transmisiju.

​Modernizēta piekare nodrošina nepārspējamu gaitu un vadāmību

Pilnīgi jauna vairāku savienojumu aizmugurējā piekare apvienojumā ar uzlabotu "McPherson" tipa balstu priekšējā piekarē papildu atsaucīgajai vadāmībai nodrošina lielisku ceļa kontroli un gaitas kvalitāti.

​​Vieda informācijas sistēma, kas palīdz braukt efektīvāk

Inovatīvais "Ford Eco Mode" režīms nepārtraukti seko līdzi Jūsu braukšanas stila ietekmei uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē jūsu ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un braukšanas vienmērīgumu, kā arī īso un garo pārbraucienu kopskaitu. Balstoties uz novērojumiem, vieda programma Jums iesaka, kā ietaupīt degvielu.

​​Vēl efektīvāks veids, kā uzlādēt akumulatoru

Atšķirība no tradicionālajām sistēmām viedā reģeneratīvā uzlādes sistēma lādē akumulatoru tikai tad, kad tas ir nepieciešams un iespējams, izvairoties no uzlādes, kad ir nospiests akseleratora pedālis. Tas palīdz vēl vairāk ietaupīt degvielu un samazināt izmešu daudzumu.

​​Mazāks degvielas patēriņš ar "Auto Start-Stop"

Kad apstājaties pie luksofora vai tukšgaitā darbināt automobili, stāvot rindā, šī tehnoloģija var automātiski izslēgt dzinēju (nepārtraucot piegādāt enerģiju būtiskākajiem elementiem, piemēram, priekšējiem lukturiem, gaisa kondicionierim, radio un Ford SYNC sistēmai). Kad esat atkal gatavi atsākt kustību, vienkārši nospiediet sajūgu un ieslēdziet pirmo pārnesumu, kā ierasts, un sistēma automātiski iedarbinās dzinēju. "Auto Start-Stop" ir īpaši efektīva pilsētas satiksmē, kur ar tās palīdzību iespējams ietaupīt līdz pat 10% degvielas (pilsētas ciklā).

​​Sistēma, kas var pasargāt kājāmgājējus

Pirmssadursmes drošības palīgsistēma un gājēju noteikšanas sistēma atpazīst cilvēkus (un lielus priekšmetus) uz ceļa automobiļa priekšā vai tādus, kas varētu ceļu šķērsot, un brīdina jūs par to. Ja vadītājs nereaģē, sistēma automātiski nobremzē. Šī jaunā tehnoloģija izstrādāta, lai samazinātu negadījumu smagumu vai palīdzētu no tiem izvairīties vispār, un tā darbojas, braucot ar ātrumu līdz pat 80km/h.

​​Priekšējie lukturi, kas palīdz Jums redzēt aiz stūra

Papildaprīkojumā pieejamais adaptīvais apgaismojums "Ford Dynamic" LED ne tikai pārsteidzoši labi izskatās, bet arī balstās uz viedu tehnoloģiju. LED lukturi nodrošina precīzu un intensīvu apgaismojumu, un tajos iekļautas arī dienas braukšanas gaismas iekļautas. Un LED pagriezienu signāli aizvieto tradicionālās "mirkšķinošās" pagriezienu gaismas, iedegoties noteiktā secībā, kas labāk pievērš citu braucēju uzmanību. Turklāt tālās gaismas ar pretapžilbināšanas funkciju pielāgojas automātiski, uzlabojot redzamību un vienlaikus neapžilbinot pretim braucošos. Pārsteidzoši ir arī tas, ka jaunie priekšējie lukturi seko ceļam, uzlabojot redzamību, kad braucat līkumos.

​​Bērnu drošība

Visi trīs otrās rindas krēsli aprīkoti ar ISOFIX bērnu sēdekļu stiprinājumiem.

​​Aizsardzība ar signalizāciju

Thatcam 1.kategorijas signalizācija ir sarežģīta sistēma, kas pēc dubultas automašīnas aizslēgšanas automātiski aktivizē jaudīgu audio signalizāciju, ja notiek mēģinājums ar spēku iekļūt automobilī, auto tiek pacelts vai sensori uztver kustību salonā.

​​Spoguļi, kas redz to ko neredzat Jūs

Papildaprīkojumā pieejamā aklās zonas uzraudzības sistēma (BLIS) var palīdzēt jums drošāk pārkārtoties citās joslās, pateicoties RADAR sensoriem, kas abās pusēs skenē jūsu automobiļa aklās zonas. Ja tie pamana automobili, kuru nevarat ieraudzīt, attiecīgajā sānu spogulī iedegas oranžs indikators, tādējādi jūs brīdinot. BLIS tagad iekļauta vēl viena jauna tehnoloģija, Perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēma.

"Ford SYNC 2" ar avārijas palīgsistēmu

Svarīgs "Ford SYNC 2" aspekts ir "Ford" avārijas palīgsistēma*. Šī funkcija var pat glābt Jūsu dzīvību, jo tā paredzēta tam, lai palīdzētu Jums veikt ārkārtas zvanu, un var nodot informāciju avārijas dienestiem par Jūsu automobiļa atrašanās vietu jūsu vietējā valodā. Ja nepieciešams, Jūs varat arī izvēlēties pārtraukt zvanu vai runāt ar dienestiem paši. Izšķirošs faktors, ka sistēma nodod informāciju par Jūsu atrašanās vietas GPS koordinātām pat tad, ja esat bez samaņas.
* "Ford" avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Šī iespēja strādā, ja savienota ar atbilstošu mobilo telefonu, kas ir Jums līdzās brīdī, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenus), vai sensors, kas avārijas gadījumā atslēdz degvielas sūkni. Teksta funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama visās Eiropas valodās.