Ford Tourneo Connect

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

FORD TOURNEO CONNECT

Tourneo Connect ir citāds pasažieru transportlīdzeklis. Tas ir vieds pasažieru transportlīdzeklis.
Vieds tāpēc, ka tas ir ļoti daudzpusīgs: modelī Tourneo Connect ir vieta līdz pieciem cilvēkiem, savukārt modelī Grand Tourneo Connect — līdz septiņiem cilvēkiem. Pateicoties 16 dažādām sēdvietu konfigurācijas iespējām, tajā ir arī vienkārši atbrīvot vietu visai nepieciešamajai bagāžai un aprīkojumam.
Vieds tāpēc, ka Jūs varat baudīt iedvesmojošu veiktspēju un izcilu degvielas ekonomiju, ko piedāvā progresīvi benzīna dzinēji un dīzeļdzinēji. Piemēram, revolucionārā 1,0 l EcoBoost benzīna dzinēja degvielas patēriņš ir 5,6 l/100 km (kombinētajā ciklā).
Vieds, jo ievērojamas tehnoloģijas var atvieglot jūsu dzīvi. No Ford SYNC ar balss vadību, kas ļauj veikt un saņemt zvanus un pārvaldīt mūziku ar vienkāršām balss komandām, līdz aktīvajai pilsētas bremzēšanas palīgsistēmai, kas var palīdzēt izvairīties no avārijām nelielā ātrumā, bremzējot Jūsu vietā.
Vieds, jo rūpējas par Jūsu sirdsmieru: piecvietīgais Tourneo Connect ir pirmais un vienīgais automobilis klasē, kuram piešķirts Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējums. 
 
Apvienojumā ar funkcijām un komfortu, kas raksturīgs premium klases pasažieru transportlīdzeklim, kā arī dizaina un uzbūves kvalitāti, kas veidota ilgam mūžam, Tourneo Connect var būt patiešām gudra izvēle.

PIELĀGOJAMS JEBKĀDĀM VAJADZĪBĀM

Tourneo Connect izcili pielāgojas jebkādām pasažieru un bagāžas kombinācijām. Pateicoties 5 sēdvietām modelī Tourneo Connect vai 7 sēdvietām modelī Grand Tourneo Connect, iespējams izveidot līdz pat 16 dažādas sēdekļu konfigurācijas. Otrās rindas sēdekļus var noliekt uz priekšu, lai viegli piekļūtu trešajai sēdekļu rindai, savukārt otrās un trešās rindas sēdekļi nolokās pilnībā, radot vietu lielākiem priekšmetiem (modelī Grand Tourneo Connect). Tāda elastība padara skaudīgus pat jogas pasniedzējus.

PIECU ZVAIGŽŅU KOMFORTS UN DROŠĪBA

Modelim Ford Tourneo Connect ir piešķirts 5 zvaigžņu Euro NCAP novērtējums. Tas ir pieejams ar tādām viedām tehnoloģijām kā aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas var mazināt noteiktu sadursmju nopietnību vai palīdzēt no tām izvairīties pavisam, kā arī Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu, kas, maz ticamas avārijas gadījumā, spēj automātiski sazināties ar avārijas dienestiem. Tas ir aprīkots arī ar jaunākajām komforta un ērtības tehnoloģijām, kas padara braukšanu patīkamāku

VIRSBŪVE UN IETILPĪBA

KO JŪS SAGAIDĀT NO SAVA PASAŽIERU AUTOMOBIĻA?
Ja jums jāpārvadā līdz pat pieci cilvēki, Tourneo Connect būs pareizā izvēle. Ja nepieciešams vēl vairāk telpas un vieta līdz pat septiņiem pasažieriem, izvēlieties Grand Tourneo Connect.
Tiem abiem ir ļoti elastīga sēdekļu konfigurēšanas sistēma, kas ļauj viegli radīt pietiekami vietas pasažieriem, bagāžai un gariem vai lielākiem priekšmetiem, kas jāpārvadā. 

​Tourneo Connect

Kopējais garums: 4418 mm 
Jumta augstums: 1852 mm
Sēdvietu skaits: 5
Sēdekļu konfigurāciju skaits: 16
Maks. bagāžas nodalījuma ietilpība: 2410 litri
Vilktspēja: līdz 1200 kg

Grand Tourneo Connect

Kopējais garums: 4818 mm
Jumta augstums: 1845 mm vai 1840 mm (5 vai 7 sēdvietas)
Sēdvietu skaits: 5 vai 7
Sēdekļu konfigurāciju skaits: 16
Maks. bagāžas nodalījuma ietilpība: 2761 litri
Vilktspēja: līdz 1200 kg (ar 5 sēdvietām un piekabi ar bremžu sistēmu, 750 kg ar piekabi bez bremžu sistēmas)
Līdz 1081 kg (ar 7 sēdvietām un piekabi ar bremžu sistēmu, 750 kg ar piekabi bez bremžu sistēmas)

VERSIJAS

IZVĒLIETIES SAVU IECIENĪTĀKO
Pateicoties trīs apdares un aprīkojuma līmeņiem, kas pieejami Tourneo Connect sērijā, vienmēr atradīsies automobilis, kas atbildīs tieši jūsu vajadzībām, vēlmēm un budžetam.
Turklāt papildus visām katras sērijas aprīkojuma iezīmēm pieejams arī papildaprīkojums, lai jūs varētu vēl vairāk personalizēt savu automobili.

Ambiente

Galvenās virsbūves aprīkojuma iezīmes:
 • Dubultas sānu kravas nodalījuma durvis
 • Uz sāniem atveramas aizmugurējās kravas nodalījuma durvis (Tikai KOMBI)

Ambiente

Galvenās salona aprīkojuma iezīmes:
 • Fiksēts aizmugurējais logs ar atkausētāju un loga apmazgātāju/tīrītāju
 • Fiksēts 2. rindas labās un kreisās puses sānu logs

Trend

Galvenās virsbūves aprīkojuma iezīmes:
 • Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi 
 •  Priekšējie miglas lukturi

Trend

Galvenās salona aprīkojuma iezīmes:
 • Quickclear apsildāms vējstikls
 •  SYNC 1 Radio/CD audiosistēma ar Bluetooth®un USB savienojumu, tālvadības pogām uz stūres un četriem skaļruņiem [ICFAB] 
 • Manuāli regulējams gaisa kondicionieris
 • Priekšējā griestu lampa ar divām lasīšanas gaismām 
 • Saulesbriļļu turētājs autovadītāja pusē

Titanium

Galvenās virsbūves aprīkojuma iezīmes:
 • Virsbūves krāsas sānu aizsarglīstes un aizmugurējais bamperis 
 •  Virsbūves krāsas durvju rokturi 
 • Tonēti aizmugurējie stikli 
 • Elektriski regulējami ārējie atpakaļskata spoguļi ar virsbūves krāsas ietvariem
 •  Aizmugurējie parkošanās sensori 
 •  Automātiski priekšējie lukturi un vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru 
 • Statiski priekšējie līkumu miglas lukturi

Titanium

Galvenās salona aprīkojuma iezīmes:
 • Radio/CD audiosistēma ar 3.5″ daudzfunkcionālu punktu matricu ekrānu, MP3 savietojamību, SYNC ar avārijas palīgsistēmu, Bluetooth® ar balss vadību un sešiem skaļruņiem (piezīme – šī audiosistēma ir tāda pati, kā modelim Zetec – plašāku informāciju skatīt augstāk) 
 • Elektriski kontrolējami priekšējie un aizmugurējie logi ar viena pieskāriena visu logu atvēršanas/aizvēršanas sistēmu
 • Griestu konsole virs aizmugurējās sēdekļu rindas 
 •  Priekšējie grīdas paklājiņi 
 • 4-spieķu stūre ar ādas apdari 
 • Atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanās funkciju 
 • Apsildāms autovadītāja sēdeklis 
 • Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju

ATJAUTĪGS DIZAINS UN NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Ikvienā Ford Jūs sagaida ievērojamas tehnoloģijas, un daudzas no tām ir pieejamas arī Tourneo Connect. Gan standartaprīkojumā, gan papildaprīkojumā piedāvātās sistēmas ir veidotas ar mērķi — izklaidēt, nodrošināt savienojamību, aizsargāt vai padarīt katru braucienu vieglāku un baudāmāku.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Neatkarīgi no tā, vai ceļa zīmes atrodas ceļa malā vai virs ceļa, vai tās ir pastāvīgas vai pagaidu, papildaprīkojumā pieejamā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma spēj tās atpazīst. Mērinstrumentu panelī tiek uzrādīta ātruma ierobežojuma vai apdzīšanas aizlieguma zīme, kas nomainās ik reizi, kad iebraucat citu ceļa zīmju darbības zonā (papildaprīkojums).

MODERNA SISTĒMA, KAS PALĪDZ SAGLABĀT BRAUKŠANAS JOSLU

Joslas saglabāšanas palīgsistēma izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai Jūs nejauši nenovirzāties no savas braukšanas joslas. Ja tā notiek, kursa maiņas brīdinājuma sistēma brīdina Jūs, stūrē radot vibrāciju un uzrādot vizuālu brīdinājumu. Ja Jūs reaģējat pārāk lēni vai nereaģējat vispār, joslas saglabāšanas palīgs var pielietot stūrēšanas spēku, lai droši novirzītu Jūs atpakaļ pareizajā joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta daudzjoslu ceļiem, piemēram, lielceļiem, tādējādi tā automātiski deaktivizējas pie ātruma zem 65 km/h. To var izslēgt arī manuāli (papildaprīkojums).

VIEGLĀK BRAUKT ATPAKAĻGAITĀ

Ceļa stabi, atkritumu urnas, apmales… Papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera uzrādīs visu, kas atrodas aiz Jums, centrālajā panelī iebūvētajā ekrānā. Tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz pārslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma attēlo arī virtuālas palīglīnijas, kas palīdz novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās (papildaprīkojums).

SENSORI, KAS SAMAZINA SPRIEDZI, NOVIETOJOT AUTOMOBILI STĀVVIETĀ

Parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas kļūst arvien skaļāks, tam tuvojoties.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI, KAS IESLĒDZAS AUTOMĀTISKI, KAD TAS IR NEPIECIEŠAMS

Jaunais Tourneo Connect ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējās gaismas ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru (standartaprīkojumā Titanium). 

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS – MAKSIMĀLA REDZAMĪBA, NEAPŽILBINOT CITUS

Papildaprīkojumā pieejamās automātiskās tālās gaismas ir nenovērtējams palīgs braukšanai naktī, kas, uztverot pretī vai priekšā braucošu transportlīdzekli, automātiski pārslēdz tuvās gaismas, tādējādi neļaujot apžilbināt citus autovadītājus. Kad ceļš atkal ir brīvs, automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas, nodrošinot maksimālu redzamību. Automātiskās tālās gaismas ir pieejamas papildaprīkojumā komplektācijā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu.

LUKTURI, KAS NODROŠINA LABĀKU REDZAMĪBU NAKTĪ

Kad ieslēdzat pagrieziena rādītāju un veicat pagrieziena manevru vai braucat iekšā stāvvietā, miglas lukturu gaismas automātiski izgaismo ceļmalu pagrieziena pusē, nodrošinot labāku redzamību līkumos.

VĒJSTIKLA TĪRĪTĀJI, KAS AUTOMĀTISKI PIELĀGOJAS LIETUS INTENSITĀTEI

Papildaprīkojumā pieejamie vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz uz vējstikla konstatē mitrumu, tad tie pielāgo darbības ātrumu atbilstoši laika apstākļiem. Iespējams pat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms vējstikla tīrītāji to notīra. Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ir pieejami papildaprīkojumā komplektācijā ar automātiskajiem priekšējiem lukturiem (standartaprīkojums modelim Titanium).

FORD POWERSHIFT TRANSMISIJA – ĀTRA UN TAUPĪGA

Apvienojot automātiskās transmisijas komfortu ar manuālas transmisijas sniegto kontroli, šī modernā 6-pakāpju transmisija, kas pieejama papildaprīkojumā komplektācijā ar 100 ZS* un 120 ZS 1,5 l TDCi dzinējiem, jau laicīgi izvēlas nākamo pārnesumu, lai pārslēgšanas brīdī nezustu jauda. PowerShift transmisijas ātrā, vienmērīgā pārnesumu pārslēgšana padara braukšanu līganāku, vienlaikus taupot degvielu un samazinot CO2 izmešu daudzumu, salīdzinājumā ar tradicionālo automātisko transmisiju.

PĀRDOMĀTAS NIANSES, KAS PRIECĒ KATRĀ BRAUCIENĀ

Katra detaļa, aprīkojuma iezīme un tehnoloģija automobilī Tourneo Connect veidota, lai kalpotu jums, padarot katru braucienu vieglāku, relaksējošāku un ērtāku.

FORD SYNC – PROGRESĪVA BRĪVROKU TEHNOLOĢIJA

Ford SYNC ļauj atskaņot mūzikas ierakstus, kā arī veikt un saņemt zvanus mobilajā tālrunī, izmantojot vienkāršas, precīzas balss komandas. Piemēram, ja Jūsu mobilajā tālrunī ir saglabāts kontakts „Mājas“, Jums tikai jāpasaka: „Piezvanīt uz mājām!“. Sistēma automātiski izveidos savienojumu ar šo tālruņa numuru. Balss komandas iespējams izmantot arī dziesmu atskaņošanai no USB vai MP3/iPod®, kā arī straumējot mūziku no tālruņa, kas ir savietojams ar Bluetooth®. Sistēma pat var nolasīt priekšā ienākošos teksta ziņojumus.

LĪDZ 16 SĒDEKĻU KONFIGURĀCIJĀM VISPUSĪGAI PIELĀGOJAMĪBAI

Atjautīgs sēdekļu izkārtojums ar Ford Fold Flat sistēmu ļauj izkārtot automobiļa salonu pasažieru, bagāžas un apjomīgu vai garu priekšmetu pārvadāšanai atsevišķi vai kopā. Piecvietīgajā Tourneo Connect otrās rindas sēdekļu dalījums ir 60/40. Kad atzveltnes ir nolocītas, visu sēdekli var sagāzt uz priekšu, lai atbrīvotu vietu bagāžai. Ja ir vajadzīga vēl plašāka vieta smagu, apjomīgu priekšmetu pārvadāšanai, sēdekļus var ātri un vienkārši izņemt pavisam.

VIETA VISAM

Ietilpīga atvērta tipa viduskonsole ap stāvbremzi ir veidota tā, lai Jūs varētu glabāt sev pa rokai visu nepieciešamo. Tajā ir neliels glāžu turētājs, kā arī vieta klēpjdatoram vai A4 formāta dokumentiem un/vai mazākiem priekšmetiem. Tajā ir arī AUX-IN un USB pieslēgvietas, kā arī divas 12 V kontaktligzdas — viena priekšā autovadītāja un blakussēdētāja vajadzībām un otra aizmugurē pārējo pasažieru ērtībām.

VIENMĒR GĀDĀ PAR SILTU SĒDEKLI

Lai arī cik auksti būtu ārā, Jūs varat ātri sasildīties apsildāmajā autovadītāja sēdeklī, kas pieejams papildaprīkojumā.

IDEĀLA TEMPERATŪRA JUMS UN JŪSU PASAŽIERIEM

Papildaprīkojumā pieejamā dalītā elektroniskā automātiskā temperatūras kontrole DEATC ļauj iestatīt vēlamo temperatūru autovadītājam un blakussēdētājam, kuru sistēma uztur ar uzlabotu gaisa kondicionēšanas sistēmu.

PANORĀMAS JUMTS DABISKAM APGAISMOJUMAM

Titanium modeļa standartaprīkojumā un Trend modeļa papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts ļauj salonā ieplūst dabiskajai gaismai, radot plašuma izjūtu. Jumta siltumatstarojošais stikls pasargā no karstuma un saules, bet elektriski regulējamais loga aizklājs ļauj pielāgot ieplūstošās gaismas daudzumu.

UZTICIET AUTOMOBILI CITIEM BEZ RAIZĒM, PATEICOTIES MYKEY®

Ford MyKey® ļauj iestatīt braukšanas ātruma ierobežojumu, drošības jostu atgādinātāju un pat audiosistēmas skaļumu. Šī sistēma rūpēsies par Jūsu sirdsmieru, kad aizdosiet automobili kādam draugam vai ģimenes loceklim, jo Ford MyKey® atslēgā iespējams ieprogrammēt dažādus ierobežojumus. Administratora atslēgu Jūs varēsiet glabāt pie sevis (opcija).

FORD Easy-Fuel PAREIZĀS DEGVIELAS IEPILDĪŠANAI

Sistēma neļauj iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI, KAS DROŠĪBAS NOLŪKĀ PIELOKĀS PAŠI

Braucot šaurās vietās vai novietojot automobili stāvēšanai uz šaurām ieliņām, ir ļoti viegli sabojāt ārējos atpakaļskata spoguļus. Papildaprīkojumā pieejamie elektriski pielokāmie spoguļi ļauj no tā izvairīties — tie ir pielokāmi ar vienu pogas spiedienu. Turklāt tie ir arī apsildāmi, tādēļ dzestros rītos Jūs varat doties ceļā ātrāk.

LOGU ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA AR VIENU PIESKĀRIENU

Nospiežot vienu pogu, ir iespējams pilnībā atvērt vai aizvērt gan autovadītāja, gan blakussēdētāja puses logus vai noregulēt tos atsevišķi, lai radītu vēlamo gaisa plūsmu.

VIEGLĀKA PIEKĻUVE OTRAJAI SĒDEKĻU RINDAI

Tourneo Connect ir aprīkots ar dubultām aizmugurējām slīddurvīm, kas ļauj viegli iekāpt un izkāpt no otrās sēdekļu rindas pat šaurās stāvvietās.

SĒDEKĻU AIZSARDZĪBA IKDIENĀ

Ja regulāri pārvadājat bagāžu vai aprīkojumu, septiņvietīgajā Grand Tourneo Connect ir papildus vieta lielākiem priekšmetiem. Tajā ir arī grīdas pārklājs, kas pasargā sēdekļus, kad tie ir nolocīti, kā arī otrās rindas sēdekļu atzveltnes.

EKONOMISKS, JAUDĪGS UN PATĪKAMI VADĀMS

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku benzīna vai dīzeļdzinējam, manuālajai vai automātiskajai pārnesumkārbai, Tourneo Connect piedāvā virkni dažādu iespēju. Lai arī kādu dzinēja un transmisijas kombināciju Jūs izvēlēsieties, Jūs sagaida nevainojama veiktspēja un nepārspējama degvielas ekonomija.
Izsmalcinātais šasijas un piekares dizains, kā arī priekšējo riteņu piedziņa un stūres pastiprinātājs ātri vien liks aizmirst, ka braucat ar lielu pasažieru transportlīdzekli.

EFEKTĪVA BENZĪNA DZINĒJA IZMANTOŠANA

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī sešpakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko Start-Stop sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo par 25% mazāk CO2 izmešu jeb 129 g/km.

JAUDĪGS UN EKONOMISKS DĪZEĻDZINĒJS

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, piedāvājumā ir trīs 1,6 litru Duratorq TDCi dzinēja versijas: ar piecpakāpju manuālo transmisiju, versija ar 95 ZS jaudu, 230 Nm griezes momentu un piecpakāpju manuālo transmisiju, kā arī versija ar 115 ZS jaudu, 270 Nm griezes momentu un sešpakāpju manuālo transmisiju. Dzinējam ar 95 ZS jaudu ir pieejami degvielas ekonomijas komplekti, kuros ietilpst automātiskā Start-Stop sistēma, aktīvais režģa aizvars, akumulatora vadības sistēma un viedā reģeneratīvā uzlāde. Ja vēlaties automātisko transmisiju, piedāvājumā ir 1,5 l TDCi dzinējs ar 120 ZS jaudu un sešpakāpju pārnesumkārbu, kura degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 5,0 l/100 km, bet CO2 izmešu daudzums — tikai 129 g/km.

MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ AR AUTOMĀTISKO Start-Stop SISTĒMU

Kad automobilis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju, turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un Ford SYNC. Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā Start-Stop sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

LABĀKA AERODINAMIKA – LIELĀKA EKONOMIJA

Braucot lēni, aktīvais režģa aizvars atstāj radiatora gaisa ieplūdes atveri atvērtu, lai dzesētu dzinēju. Kad automobilis uzņem ātrumu, tā tiek automātiski aizvērta, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu.

VIEDA INFORMĀCIJAS SISTĒMA, KAS PALĪDZ BRAUKT EKONOMISKĀK

Inovatīvā Ford Eco Mode sistēma nepārtraukti uzrauga braukšanas stila ietekmi uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē braukšanas ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un vēlamos rezultātus, kā arī garo un īso pārbraucienu skaitu. Pēc tam programmatūra sniedz ieteikumus par to, kā samazināt degvielas patēriņu.

EFEKTĪVĀKS VEIDS, KĀ UZLĀDĒT AKUMULATORU

Atšķirībā no parastajām sistēmām viedās reģeneratīvās lādēšanas sistēma lādē akumulatoru tikai tad, ja tas ir nepieciešams, un, kad vien iespējams, to pārtrauc, ja tiek nospiests akseleratora pedālis. Tas ļauj vēl vairāk ietaupīt degvielu un samazināt izmešu daudzumu.

PĀRLIECINOŠA DROŠĪBA, UZTICAMA AIZSARDZĪBA

Tourneo Connect ir aprīkots ar virkni izsmalcinātu tehnoloģiju, kas sargā Jūs, citus ceļu satiksmes dalībniekus, gājējus un pat pašu automobili. Šīs sistēmas apvienojumā ar dizaina un tehnikas inovācijām ir tik progresīvas, ka šis piecvietīgais modelis pašlaik ir vienīgais transportlīdzeklis klasē, kuram piešķirts Euro NCAP maksimālais 5 zvaigžņu novērtējums.
Kas attiecas uz drošību, tajā ir sistēmas, kas ļauj atslēgt un aizslēgt durvis atsevišķi, padara atslēgas nokopēšanu praktiski neiespējamu un aktivizē signalizāciju pat tad, ja ir atvienots akumulators.

LAI IZVAIRĪTOS NO SADURSMĒM, BRAUCOT AR NELIELU ĀTRUMU, AUTOMOBILIS BREMZĒ PATS

Sadursmes lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži. Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma palīdz no tām izvairīties vai vismaz mīkstina to sekas. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi apstājas un Jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 30 km/h, sistēma automātiski bremzē. Aktīvās pilsētas bremzēšanas palīgsistēmas efektivitāti pierāda Euro NCAP Progresa balva par drošību.

UNIKĀLA PIECZVAIGŽŅU DROŠĪBA

Tourneo Connect spēju pasargāt autovadītāju un pasažierus pierāda tas, ka šis ir pirmais un vienīgais automobilis klasē, kuram ir piešķirts Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējums (piecdurvju modelim).

ESC PALĪDZ SAGLABĀT KONTROLI JEBKURĀ SITUĀCIJĀ

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole ESC nepārtraukti uzrauga automobiļa stāvokli, uztver novirzīšanos no kursa, piemēram, ja automobilis sāk slīdēt. Tiklīdz auto slīd, ESC automātiski stabilizē automobiļa trajektoriju. Sistēma ir radīta, lai palīdzētu saglabāt kontroli pār automobili un samazinātu apstāšanās ceļa garumu avārijas situācijās.

MAKSIMĀLĀ SAĶERE AR MINIMĀLU PIEPŪLI

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

PAPILDUS JAUDA AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SITUĀCIJĀS

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina.

BRĪDINĀJUMS AIZMUGURĒ BRAUCOŠAJIEM, STRAUJI BREMZĒJOT

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

BRĪDINA PAR SPIEDIENA ZUDUMU RIEPĀS

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Šī iemesla dēļ sensori nepārtraukti uzrauga katru riepu un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

UZLABOTA GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Tourneo Connect ir pieejami aizkarveida, autovadītāja, blakussēdētāja un sānu gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu reakciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti arī uzlaboti sensori.

LAI NEKAD NEAIZMIRSTU PAR DROŠĪBAS JOSTU

Visu modeļu standartaprīkojumā iekļautais autovadītāja un blakussēdētāja drošības jostas atgādinājums izdod brīdinājumu ikreiz, kad aizmirstat piesprādzēties.

GĀDĀ PAR BĒRNA DROŠĪBU

Ja automobilī ir bērni, otrās rindas malējos sēdekļus ir iespējams aprīkot ar ISIFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumiem.

SLĒDZENES AR AIZSARDZĪBU PRET ATMŪĶĒŠANU

Visas durvju slēdzenes ir aizsargātas ar pretatmūķēšanas mehānismu, kas neļauj tās sabojāt, urbjot vai dauzot tās.

IZVĒLIETIES, KURAS DURVIS ATSLĒGT UN KURAS AIZSLĒGT

Tourneo Connect standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā atslēga ar tālvadību. Šī jaunā aizslēgšanas sistēma ir drošāka kā jebkad, jo ļauj atslēgt tikai vienas durvis, kamēr pārējās paliek droši aizslēgtas, līdz Jūs nospiežat slēdzi autovadītāja durvīs. Ar šo slēdzi tiek kontrolēta arī visu durvju atslēgšana un aizslēgšana.

TĀS NAV PARASTAS SLĒDZENES

Tourneo Connect ir aprīkots ar slēdzenēm, kas automātiski aizslēdz durvis pēc 45 sekundēm, ja pēc tālvadības atslēgas izmantošanas neesat atvēris nevienas durvis. Tāpat tās ļauj aizslēgt pusvirus atstātas priekšējās durvis, kā arī atslēgt visas durvis, ja ticis aktivizēts kāds gaisa drošības spilvens.

PAPILDUS NEATKARĪGA REZERVES SIGNALIZĀCIJA

Ar atsevišķu akumulatoru aprīkotā rezerves signalizācija ietilpst  Thatcham  signalizācijas papildaprīkojuma komplektā. Kad tā tiek aktivizēta, tā izdod skaņas signālu, un, pateicoties atsevišķajam akumulatoram, darbosies pat tad, ja tiks atvienots automobiļa galvenais akumulators.

FORD TOURNEO CONNECT

Tourneo Connect ir citāds pasažieru transportlīdzeklis. Tas ir vieds pasažieru transportlīdzeklis.
Vieds tāpēc, ka tas ir ļoti daudzpusīgs: modelī Tourneo Connect ir vieta līdz pieciem cilvēkiem, savukārt modelī Grand Tourneo Connect — līdz septiņiem cilvēkiem. Pateicoties 16 dažādām sēdvietu konfigurācijas iespējām, tajā ir arī vienkārši atbrīvot vietu visai nepieciešamajai bagāžai un aprīkojumam.
Vieds tāpēc, ka Jūs varat baudīt iedvesmojošu veiktspēju un izcilu degvielas ekonomiju, ko piedāvā progresīvi benzīna dzinēji un dīzeļdzinēji. Piemēram, revolucionārā 1,0 l EcoBoost benzīna dzinēja degvielas patēriņš ir 5,6 l/100 km (kombinētajā ciklā).
Vieds, jo ievērojamas tehnoloģijas var atvieglot jūsu dzīvi. No Ford SYNC ar balss vadību, kas ļauj veikt un saņemt zvanus un pārvaldīt mūziku ar vienkāršām balss komandām, līdz aktīvajai pilsētas bremzēšanas palīgsistēmai, kas var palīdzēt izvairīties no avārijām nelielā ātrumā, bremzējot Jūsu vietā.
Vieds, jo rūpējas par Jūsu sirdsmieru: piecvietīgais Tourneo Connect ir pirmais un vienīgais automobilis klasē, kuram piešķirts Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējums. 
 
Apvienojumā ar funkcijām un komfortu, kas raksturīgs premium klases pasažieru transportlīdzeklim, kā arī dizaina un uzbūves kvalitāti, kas veidota ilgam mūžam, Tourneo Connect var būt patiešām gudra izvēle.

PIELĀGOJAMS JEBKĀDĀM VAJADZĪBĀM

Tourneo Connect izcili pielāgojas jebkādām pasažieru un bagāžas kombinācijām. Pateicoties 5 sēdvietām modelī Tourneo Connect vai 7 sēdvietām modelī Grand Tourneo Connect, iespējams izveidot līdz pat 16 dažādas sēdekļu konfigurācijas. Otrās rindas sēdekļus var noliekt uz priekšu, lai viegli piekļūtu trešajai sēdekļu rindai, savukārt otrās un trešās rindas sēdekļi nolokās pilnībā, radot vietu lielākiem priekšmetiem (modelī Grand Tourneo Connect). Tāda elastība padara skaudīgus pat jogas pasniedzējus.

PIECU ZVAIGŽŅU KOMFORTS UN DROŠĪBA

Modelim Ford Tourneo Connect ir piešķirts 5 zvaigžņu Euro NCAP novērtējums. Tas ir pieejams ar tādām viedām tehnoloģijām kā aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas var mazināt noteiktu sadursmju nopietnību vai palīdzēt no tām izvairīties pavisam, kā arī Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu, kas, maz ticamas avārijas gadījumā, spēj automātiski sazināties ar avārijas dienestiem. Tas ir aprīkots arī ar jaunākajām komforta un ērtības tehnoloģijām, kas padara braukšanu patīkamāku

VIRSBŪVE UN IETILPĪBA

KO JŪS SAGAIDĀT NO SAVA PASAŽIERU AUTOMOBIĻA?
Ja jums jāpārvadā līdz pat pieci cilvēki, Tourneo Connect būs pareizā izvēle. Ja nepieciešams vēl vairāk telpas un vieta līdz pat septiņiem pasažieriem, izvēlieties Grand Tourneo Connect.
Tiem abiem ir ļoti elastīga sēdekļu konfigurēšanas sistēma, kas ļauj viegli radīt pietiekami vietas pasažieriem, bagāžai un gariem vai lielākiem priekšmetiem, kas jāpārvadā. 

​Tourneo Connect

Kopējais garums: 4418 mm 
Jumta augstums: 1852 mm
Sēdvietu skaits: 5
Sēdekļu konfigurāciju skaits: 16
Maks. bagāžas nodalījuma ietilpība: 2410 litri
Vilktspēja: līdz 1200 kg

Grand Tourneo Connect

Kopējais garums: 4818 mm
Jumta augstums: 1845 mm vai 1840 mm (5 vai 7 sēdvietas)
Sēdvietu skaits: 5 vai 7
Sēdekļu konfigurāciju skaits: 16
Maks. bagāžas nodalījuma ietilpība: 2761 litri
Vilktspēja: līdz 1200 kg (ar 5 sēdvietām un piekabi ar bremžu sistēmu, 750 kg ar piekabi bez bremžu sistēmas)
Līdz 1081 kg (ar 7 sēdvietām un piekabi ar bremžu sistēmu, 750 kg ar piekabi bez bremžu sistēmas)

VERSIJAS

IZVĒLIETIES SAVU IECIENĪTĀKO
Pateicoties trīs apdares un aprīkojuma līmeņiem, kas pieejami Tourneo Connect sērijā, vienmēr atradīsies automobilis, kas atbildīs tieši jūsu vajadzībām, vēlmēm un budžetam.
Turklāt papildus visām katras sērijas aprīkojuma iezīmēm pieejams arī papildaprīkojums, lai jūs varētu vēl vairāk personalizēt savu automobili.

Ambiente

Galvenās virsbūves aprīkojuma iezīmes:
 • Dubultas sānu kravas nodalījuma durvis
 • Uz sāniem atveramas aizmugurējās kravas nodalījuma durvis (Tikai KOMBI)

Ambiente

Galvenās salona aprīkojuma iezīmes:
 • Fiksēts aizmugurējais logs ar atkausētāju un loga apmazgātāju/tīrītāju
 • Fiksēts 2. rindas labās un kreisās puses sānu logs

Trend

Galvenās virsbūves aprīkojuma iezīmes:
 • Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi 
 •  Priekšējie miglas lukturi

Trend

Galvenās salona aprīkojuma iezīmes:
 • Quickclear apsildāms vējstikls
 •  SYNC 1 Radio/CD audiosistēma ar Bluetooth®un USB savienojumu, tālvadības pogām uz stūres un četriem skaļruņiem [ICFAB] 
 • Manuāli regulējams gaisa kondicionieris
 • Priekšējā griestu lampa ar divām lasīšanas gaismām 
 • Saulesbriļļu turētājs autovadītāja pusē

Titanium

Galvenās virsbūves aprīkojuma iezīmes:
 • Virsbūves krāsas sānu aizsarglīstes un aizmugurējais bamperis 
 •  Virsbūves krāsas durvju rokturi 
 • Tonēti aizmugurējie stikli 
 • Elektriski regulējami ārējie atpakaļskata spoguļi ar virsbūves krāsas ietvariem
 •  Aizmugurējie parkošanās sensori 
 •  Automātiski priekšējie lukturi un vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru 
 • Statiski priekšējie līkumu miglas lukturi

Titanium

Galvenās salona aprīkojuma iezīmes:
 • Radio/CD audiosistēma ar 3.5″ daudzfunkcionālu punktu matricu ekrānu, MP3 savietojamību, SYNC ar avārijas palīgsistēmu, Bluetooth® ar balss vadību un sešiem skaļruņiem (piezīme – šī audiosistēma ir tāda pati, kā modelim Zetec – plašāku informāciju skatīt augstāk) 
 • Elektriski kontrolējami priekšējie un aizmugurējie logi ar viena pieskāriena visu logu atvēršanas/aizvēršanas sistēmu
 • Griestu konsole virs aizmugurējās sēdekļu rindas 
 •  Priekšējie grīdas paklājiņi 
 • 4-spieķu stūre ar ādas apdari 
 • Atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanās funkciju 
 • Apsildāms autovadītāja sēdeklis 
 • Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju

ATJAUTĪGS DIZAINS UN NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Ikvienā Ford Jūs sagaida ievērojamas tehnoloģijas, un daudzas no tām ir pieejamas arī Tourneo Connect. Gan standartaprīkojumā, gan papildaprīkojumā piedāvātās sistēmas ir veidotas ar mērķi — izklaidēt, nodrošināt savienojamību, aizsargāt vai padarīt katru braucienu vieglāku un baudāmāku.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Neatkarīgi no tā, vai ceļa zīmes atrodas ceļa malā vai virs ceļa, vai tās ir pastāvīgas vai pagaidu, papildaprīkojumā pieejamā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma spēj tās atpazīst. Mērinstrumentu panelī tiek uzrādīta ātruma ierobežojuma vai apdzīšanas aizlieguma zīme, kas nomainās ik reizi, kad iebraucat citu ceļa zīmju darbības zonā (papildaprīkojums).

MODERNA SISTĒMA, KAS PALĪDZ SAGLABĀT BRAUKŠANAS JOSLU

Joslas saglabāšanas palīgsistēma izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai Jūs nejauši nenovirzāties no savas braukšanas joslas. Ja tā notiek, kursa maiņas brīdinājuma sistēma brīdina Jūs, stūrē radot vibrāciju un uzrādot vizuālu brīdinājumu. Ja Jūs reaģējat pārāk lēni vai nereaģējat vispār, joslas saglabāšanas palīgs var pielietot stūrēšanas spēku, lai droši novirzītu Jūs atpakaļ pareizajā joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta daudzjoslu ceļiem, piemēram, lielceļiem, tādējādi tā automātiski deaktivizējas pie ātruma zem 65 km/h. To var izslēgt arī manuāli (papildaprīkojums).

VIEGLĀK BRAUKT ATPAKAĻGAITĀ

Ceļa stabi, atkritumu urnas, apmales… Papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera uzrādīs visu, kas atrodas aiz Jums, centrālajā panelī iebūvētajā ekrānā. Tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz pārslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma attēlo arī virtuālas palīglīnijas, kas palīdz novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās (papildaprīkojums).

SENSORI, KAS SAMAZINA SPRIEDZI, NOVIETOJOT AUTOMOBILI STĀVVIETĀ

Parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas kļūst arvien skaļāks, tam tuvojoties.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI, KAS IESLĒDZAS AUTOMĀTISKI, KAD TAS IR NEPIECIEŠAMS

Jaunais Tourneo Connect ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējās gaismas ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru (standartaprīkojumā Titanium). 

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS – MAKSIMĀLA REDZAMĪBA, NEAPŽILBINOT CITUS

Papildaprīkojumā pieejamās automātiskās tālās gaismas ir nenovērtējams palīgs braukšanai naktī, kas, uztverot pretī vai priekšā braucošu transportlīdzekli, automātiski pārslēdz tuvās gaismas, tādējādi neļaujot apžilbināt citus autovadītājus. Kad ceļš atkal ir brīvs, automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas, nodrošinot maksimālu redzamību. Automātiskās tālās gaismas ir pieejamas papildaprīkojumā komplektācijā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu.

LUKTURI, KAS NODROŠINA LABĀKU REDZAMĪBU NAKTĪ

Kad ieslēdzat pagrieziena rādītāju un veicat pagrieziena manevru vai braucat iekšā stāvvietā, miglas lukturu gaismas automātiski izgaismo ceļmalu pagrieziena pusē, nodrošinot labāku redzamību līkumos.

VĒJSTIKLA TĪRĪTĀJI, KAS AUTOMĀTISKI PIELĀGOJAS LIETUS INTENSITĀTEI

Papildaprīkojumā pieejamie vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz uz vējstikla konstatē mitrumu, tad tie pielāgo darbības ātrumu atbilstoši laika apstākļiem. Iespējams pat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms vējstikla tīrītāji to notīra. Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ir pieejami papildaprīkojumā komplektācijā ar automātiskajiem priekšējiem lukturiem (standartaprīkojums modelim Titanium).

FORD POWERSHIFT TRANSMISIJA – ĀTRA UN TAUPĪGA

Apvienojot automātiskās transmisijas komfortu ar manuālas transmisijas sniegto kontroli, šī modernā 6-pakāpju transmisija, kas pieejama papildaprīkojumā komplektācijā ar 100 ZS* un 120 ZS 1,5 l TDCi dzinējiem, jau laicīgi izvēlas nākamo pārnesumu, lai pārslēgšanas brīdī nezustu jauda. PowerShift transmisijas ātrā, vienmērīgā pārnesumu pārslēgšana padara braukšanu līganāku, vienlaikus taupot degvielu un samazinot CO2 izmešu daudzumu, salīdzinājumā ar tradicionālo automātisko transmisiju.

PĀRDOMĀTAS NIANSES, KAS PRIECĒ KATRĀ BRAUCIENĀ

Katra detaļa, aprīkojuma iezīme un tehnoloģija automobilī Tourneo Connect veidota, lai kalpotu jums, padarot katru braucienu vieglāku, relaksējošāku un ērtāku.

FORD SYNC – PROGRESĪVA BRĪVROKU TEHNOLOĢIJA

Ford SYNC ļauj atskaņot mūzikas ierakstus, kā arī veikt un saņemt zvanus mobilajā tālrunī, izmantojot vienkāršas, precīzas balss komandas. Piemēram, ja Jūsu mobilajā tālrunī ir saglabāts kontakts „Mājas“, Jums tikai jāpasaka: „Piezvanīt uz mājām!“. Sistēma automātiski izveidos savienojumu ar šo tālruņa numuru. Balss komandas iespējams izmantot arī dziesmu atskaņošanai no USB vai MP3/iPod®, kā arī straumējot mūziku no tālruņa, kas ir savietojams ar Bluetooth®. Sistēma pat var nolasīt priekšā ienākošos teksta ziņojumus.

LĪDZ 16 SĒDEKĻU KONFIGURĀCIJĀM VISPUSĪGAI PIELĀGOJAMĪBAI

Atjautīgs sēdekļu izkārtojums ar Ford Fold Flat sistēmu ļauj izkārtot automobiļa salonu pasažieru, bagāžas un apjomīgu vai garu priekšmetu pārvadāšanai atsevišķi vai kopā. Piecvietīgajā Tourneo Connect otrās rindas sēdekļu dalījums ir 60/40. Kad atzveltnes ir nolocītas, visu sēdekli var sagāzt uz priekšu, lai atbrīvotu vietu bagāžai. Ja ir vajadzīga vēl plašāka vieta smagu, apjomīgu priekšmetu pārvadāšanai, sēdekļus var ātri un vienkārši izņemt pavisam.

VIETA VISAM

Ietilpīga atvērta tipa viduskonsole ap stāvbremzi ir veidota tā, lai Jūs varētu glabāt sev pa rokai visu nepieciešamo. Tajā ir neliels glāžu turētājs, kā arī vieta klēpjdatoram vai A4 formāta dokumentiem un/vai mazākiem priekšmetiem. Tajā ir arī AUX-IN un USB pieslēgvietas, kā arī divas 12 V kontaktligzdas — viena priekšā autovadītāja un blakussēdētāja vajadzībām un otra aizmugurē pārējo pasažieru ērtībām.

VIENMĒR GĀDĀ PAR SILTU SĒDEKLI

Lai arī cik auksti būtu ārā, Jūs varat ātri sasildīties apsildāmajā autovadītāja sēdeklī, kas pieejams papildaprīkojumā.

IDEĀLA TEMPERATŪRA JUMS UN JŪSU PASAŽIERIEM

Papildaprīkojumā pieejamā dalītā elektroniskā automātiskā temperatūras kontrole DEATC ļauj iestatīt vēlamo temperatūru autovadītājam un blakussēdētājam, kuru sistēma uztur ar uzlabotu gaisa kondicionēšanas sistēmu.

PANORĀMAS JUMTS DABISKAM APGAISMOJUMAM

Titanium modeļa standartaprīkojumā un Trend modeļa papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts ļauj salonā ieplūst dabiskajai gaismai, radot plašuma izjūtu. Jumta siltumatstarojošais stikls pasargā no karstuma un saules, bet elektriski regulējamais loga aizklājs ļauj pielāgot ieplūstošās gaismas daudzumu.

UZTICIET AUTOMOBILI CITIEM BEZ RAIZĒM, PATEICOTIES MYKEY®

Ford MyKey® ļauj iestatīt braukšanas ātruma ierobežojumu, drošības jostu atgādinātāju un pat audiosistēmas skaļumu. Šī sistēma rūpēsies par Jūsu sirdsmieru, kad aizdosiet automobili kādam draugam vai ģimenes loceklim, jo Ford MyKey® atslēgā iespējams ieprogrammēt dažādus ierobežojumus. Administratora atslēgu Jūs varēsiet glabāt pie sevis (opcija).

FORD Easy-Fuel PAREIZĀS DEGVIELAS IEPILDĪŠANAI

Sistēma neļauj iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI, KAS DROŠĪBAS NOLŪKĀ PIELOKĀS PAŠI

Braucot šaurās vietās vai novietojot automobili stāvēšanai uz šaurām ieliņām, ir ļoti viegli sabojāt ārējos atpakaļskata spoguļus. Papildaprīkojumā pieejamie elektriski pielokāmie spoguļi ļauj no tā izvairīties — tie ir pielokāmi ar vienu pogas spiedienu. Turklāt tie ir arī apsildāmi, tādēļ dzestros rītos Jūs varat doties ceļā ātrāk.

LOGU ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA AR VIENU PIESKĀRIENU

Nospiežot vienu pogu, ir iespējams pilnībā atvērt vai aizvērt gan autovadītāja, gan blakussēdētāja puses logus vai noregulēt tos atsevišķi, lai radītu vēlamo gaisa plūsmu.

VIEGLĀKA PIEKĻUVE OTRAJAI SĒDEKĻU RINDAI

Tourneo Connect ir aprīkots ar dubultām aizmugurējām slīddurvīm, kas ļauj viegli iekāpt un izkāpt no otrās sēdekļu rindas pat šaurās stāvvietās.

SĒDEKĻU AIZSARDZĪBA IKDIENĀ

Ja regulāri pārvadājat bagāžu vai aprīkojumu, septiņvietīgajā Grand Tourneo Connect ir papildus vieta lielākiem priekšmetiem. Tajā ir arī grīdas pārklājs, kas pasargā sēdekļus, kad tie ir nolocīti, kā arī otrās rindas sēdekļu atzveltnes.

EKONOMISKS, JAUDĪGS UN PATĪKAMI VADĀMS

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku benzīna vai dīzeļdzinējam, manuālajai vai automātiskajai pārnesumkārbai, Tourneo Connect piedāvā virkni dažādu iespēju. Lai arī kādu dzinēja un transmisijas kombināciju Jūs izvēlēsieties, Jūs sagaida nevainojama veiktspēja un nepārspējama degvielas ekonomija.
Izsmalcinātais šasijas un piekares dizains, kā arī priekšējo riteņu piedziņa un stūres pastiprinātājs ātri vien liks aizmirst, ka braucat ar lielu pasažieru transportlīdzekli.

EFEKTĪVA BENZĪNA DZINĒJA IZMANTOŠANA

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī sešpakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko Start-Stop sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo par 25% mazāk CO2 izmešu jeb 129 g/km.

JAUDĪGS UN EKONOMISKS DĪZEĻDZINĒJS

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, piedāvājumā ir trīs 1,6 litru Duratorq TDCi dzinēja versijas: ar piecpakāpju manuālo transmisiju, versija ar 95 ZS jaudu, 230 Nm griezes momentu un piecpakāpju manuālo transmisiju, kā arī versija ar 115 ZS jaudu, 270 Nm griezes momentu un sešpakāpju manuālo transmisiju. Dzinējam ar 95 ZS jaudu ir pieejami degvielas ekonomijas komplekti, kuros ietilpst automātiskā Start-Stop sistēma, aktīvais režģa aizvars, akumulatora vadības sistēma un viedā reģeneratīvā uzlāde. Ja vēlaties automātisko transmisiju, piedāvājumā ir 1,5 l TDCi dzinējs ar 120 ZS jaudu un sešpakāpju pārnesumkārbu, kura degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 5,0 l/100 km, bet CO2 izmešu daudzums — tikai 129 g/km.

MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ AR AUTOMĀTISKO Start-Stop SISTĒMU

Kad automobilis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju, turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un Ford SYNC. Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā Start-Stop sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

LABĀKA AERODINAMIKA – LIELĀKA EKONOMIJA

Braucot lēni, aktīvais režģa aizvars atstāj radiatora gaisa ieplūdes atveri atvērtu, lai dzesētu dzinēju. Kad automobilis uzņem ātrumu, tā tiek automātiski aizvērta, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu.

VIEDA INFORMĀCIJAS SISTĒMA, KAS PALĪDZ BRAUKT EKONOMISKĀK

Inovatīvā Ford Eco Mode sistēma nepārtraukti uzrauga braukšanas stila ietekmi uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē braukšanas ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un vēlamos rezultātus, kā arī garo un īso pārbraucienu skaitu. Pēc tam programmatūra sniedz ieteikumus par to, kā samazināt degvielas patēriņu.

EFEKTĪVĀKS VEIDS, KĀ UZLĀDĒT AKUMULATORU

Atšķirībā no parastajām sistēmām viedās reģeneratīvās lādēšanas sistēma lādē akumulatoru tikai tad, ja tas ir nepieciešams, un, kad vien iespējams, to pārtrauc, ja tiek nospiests akseleratora pedālis. Tas ļauj vēl vairāk ietaupīt degvielu un samazināt izmešu daudzumu.

PĀRLIECINOŠA DROŠĪBA, UZTICAMA AIZSARDZĪBA

Tourneo Connect ir aprīkots ar virkni izsmalcinātu tehnoloģiju, kas sargā Jūs, citus ceļu satiksmes dalībniekus, gājējus un pat pašu automobili. Šīs sistēmas apvienojumā ar dizaina un tehnikas inovācijām ir tik progresīvas, ka šis piecvietīgais modelis pašlaik ir vienīgais transportlīdzeklis klasē, kuram piešķirts Euro NCAP maksimālais 5 zvaigžņu novērtējums.
Kas attiecas uz drošību, tajā ir sistēmas, kas ļauj atslēgt un aizslēgt durvis atsevišķi, padara atslēgas nokopēšanu praktiski neiespējamu un aktivizē signalizāciju pat tad, ja ir atvienots akumulators.

LAI IZVAIRĪTOS NO SADURSMĒM, BRAUCOT AR NELIELU ĀTRUMU, AUTOMOBILIS BREMZĒ PATS

Sadursmes lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži. Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma palīdz no tām izvairīties vai vismaz mīkstina to sekas. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi apstājas un Jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 30 km/h, sistēma automātiski bremzē. Aktīvās pilsētas bremzēšanas palīgsistēmas efektivitāti pierāda Euro NCAP Progresa balva par drošību.

UNIKĀLA PIECZVAIGŽŅU DROŠĪBA

Tourneo Connect spēju pasargāt autovadītāju un pasažierus pierāda tas, ka šis ir pirmais un vienīgais automobilis klasē, kuram ir piešķirts Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējums (piecdurvju modelim).

ESC PALĪDZ SAGLABĀT KONTROLI JEBKURĀ SITUĀCIJĀ

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole ESC nepārtraukti uzrauga automobiļa stāvokli, uztver novirzīšanos no kursa, piemēram, ja automobilis sāk slīdēt. Tiklīdz auto slīd, ESC automātiski stabilizē automobiļa trajektoriju. Sistēma ir radīta, lai palīdzētu saglabāt kontroli pār automobili un samazinātu apstāšanās ceļa garumu avārijas situācijās.

MAKSIMĀLĀ SAĶERE AR MINIMĀLU PIEPŪLI

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

PAPILDUS JAUDA AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SITUĀCIJĀS

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina.

BRĪDINĀJUMS AIZMUGURĒ BRAUCOŠAJIEM, STRAUJI BREMZĒJOT

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

BRĪDINA PAR SPIEDIENA ZUDUMU RIEPĀS

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Šī iemesla dēļ sensori nepārtraukti uzrauga katru riepu un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

UZLABOTA GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Tourneo Connect ir pieejami aizkarveida, autovadītāja, blakussēdētāja un sānu gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu reakciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti arī uzlaboti sensori.

LAI NEKAD NEAIZMIRSTU PAR DROŠĪBAS JOSTU

Visu modeļu standartaprīkojumā iekļautais autovadītāja un blakussēdētāja drošības jostas atgādinājums izdod brīdinājumu ikreiz, kad aizmirstat piesprādzēties.

GĀDĀ PAR BĒRNA DROŠĪBU

Ja automobilī ir bērni, otrās rindas malējos sēdekļus ir iespējams aprīkot ar ISIFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumiem.

SLĒDZENES AR AIZSARDZĪBU PRET ATMŪĶĒŠANU

Visas durvju slēdzenes ir aizsargātas ar pretatmūķēšanas mehānismu, kas neļauj tās sabojāt, urbjot vai dauzot tās.

IZVĒLIETIES, KURAS DURVIS ATSLĒGT UN KURAS AIZSLĒGT

Tourneo Connect standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā atslēga ar tālvadību. Šī jaunā aizslēgšanas sistēma ir drošāka kā jebkad, jo ļauj atslēgt tikai vienas durvis, kamēr pārējās paliek droši aizslēgtas, līdz Jūs nospiežat slēdzi autovadītāja durvīs. Ar šo slēdzi tiek kontrolēta arī visu durvju atslēgšana un aizslēgšana.

TĀS NAV PARASTAS SLĒDZENES

Tourneo Connect ir aprīkots ar slēdzenēm, kas automātiski aizslēdz durvis pēc 45 sekundēm, ja pēc tālvadības atslēgas izmantošanas neesat atvēris nevienas durvis. Tāpat tās ļauj aizslēgt pusvirus atstātas priekšējās durvis, kā arī atslēgt visas durvis, ja ticis aktivizēts kāds gaisa drošības spilvens.

PAPILDUS NEATKARĪGA REZERVES SIGNALIZĀCIJA

Ar atsevišķu akumulatoru aprīkotā rezerves signalizācija ietilpst  Thatcham  signalizācijas papildaprīkojuma komplektā. Kad tā tiek aktivizēta, tā izdod skaņas signālu, un, pateicoties atsevišķajam akumulatoram, darbosies pat tad, ja tiks atvienots automobiļa galvenais akumulators.