Ford Transit Connect

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

"Ford Transit Connect"

- Ikviens "Transit" ir veidots ar mērķi, un "Transit Connect" nav izņēmums.
- Izturīgais, praktiskais un uzticamais minivens izceļas ar kravnesību līdz 1 000 kg un plašu kravas nodalījuma ietilpību: 2,9 m3 L1 (īsās riteņu garenbāzes) versijā un 3,6 m3 L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā.
– Pārdomātā starpsiena ar atveri ļauj iekraut automobilī caurules, trepes un citu līdz 3 m garu kravu L1 versijā un līdz 3,4 m garu kravu L2 versijā.
- Virkne benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju apvienojumā ar piecpakāpju vai sešpakāpju manuālo transmisiju nodrošina iespaidīgu jaudu un griezes momentu, kā arī izcilu degvielas ekonomiju: no 4 l/100 km, kas atbilst 105 g CO2 izmešu uz kilometru.
- Par savienojamību, izklaidi, drošību un aizsardzību gādā progresīvas tehnoloģijas, piemēram, aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas uztver neizbēgamu sadursmi, braucot ar nelielu ātrumu, un automātiski bremzē.
- Pateicoties daudzpusīgajam divvietīgajam blakussēdētāju sēdeklim, modelī Van ir iespējams pārvadāt līdz trīs cilvēkiem, savukārt modelī "Double-Cab-in-Van" un "Kombi" — septiņus cilvēkus, kā arī uz jebkuru darbavietu aizvest darba kolēģus, nepieciešamos materiālus un aprīkojumu darba paveikšanai.
- Izpētiet "Transit Connect" un uzziniet vairāk par tā dizainu, braukšanas īpašībām, uzturēšanu un izmaksām, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves tipiem un specifikāciju un modeļiem.

Vieta visam un visiem

"Transit Connect" piedāvā garās un īsās riteņu garenbāzes variantu, kā arī ievērojamu, pielāgojamu kravas nodalījumu. Divvietīgais blakussēdētāju sēdeklis ļauj ne tikai iesēsties kabīnē trim cilvēkiem, bet arī ir aprīkots ar atjautīgu caurkraušanas starpsienu, kas garās riteņu garenbāzes (L2) versijā ļauj pārvadāt pat 3,4 metrus garus priekšmetus. Gan L1, gan L2 versijā ir iespējams ievietot divas eiropaletes. Divvietīgo priekšējo sēdekli var pārveidot arī par galda virsmu, izveidojot papildu darba virsmu ar vēl plašākām uzglabāšanas iespējām.

Tehnoloģiski progresīva mobilā sapulču telpa

"Transit Connect" aprīkojumā ir iekļauta virkne izsmalcinātu tehnoloģiju, kas palīdz rūpēties par jūsu drošību uz ceļa un pieejamību brauciena laikā, kā arī atvieglo darba dienu. To vidū ir 12 V kontaktligzdas, USB un "Bluetooth" savienojums, klēpjdatora un mapju glabāšanas nodalījums, kā arī "SYNC" ar balss vadību (tostarp jaunākā "SYNC3" sistēma ar 6 collu krāsu skārienekrānu), kas ļauj ar balsi kontrolēt vairākas svarīgas funkcijas, tostarp tālruni, audiosistēmu un navigāciju (papildaprīkojums).

Ierauga ceļa zīmes, kuras Jūs varat nepamanīt

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes neatkarīgi no tā, vai tās ir ceļa malā vai virs ceļa, pastāvīgas vai pagaidu. Mērinstrumentu panelī tiek attēlots attiecīgais braukšanas ātruma ierobežojums vai apdzīšanas ierobežojums, kas nomainās ik reizi, kad spēkā stājas jauns ierobežojums.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Visu, kas atrodas aiz Jums, papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera uzrādīs viduskonsolē iebūvētajā ekrānā vai atpakaļskata spogulī atkarībā no izvēlētajiem iestatījumiem. Kamera tiek aktivizēta automātiski, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Sensori, kas samazina spriedzi, novietojot automobili stāvvietā

Parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas kļūst arvien skaļāks, tam tuvojoties.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

Papildaprīkojumā pieejamie automātiskie priekšējie lukturi ir aprīkoti ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējie lukturi ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā komplektācijā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru vai Limited versijas standartaprīkojumā.

Automātikās tālās gaismas, maksimālai redzamībai, neapžilbinot citus

Automātiskās tālās gaismas ir nenovērtējams palīgs braukšanai naktī, kas, uztverot pretim braucošu automobili, automātiski pārslēdz tuvās gaismas. Kad ceļš ir brīvs, sistēma atkal automātiski ieslēdz tālās gaismas. Automātiskās tālās gaismas ir pieejamas papildaprīkojumā komplektācijā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu.

Lukturi, kas pagriežas līdz ar pašu automobili – labākai redzamībai naktī

Kad ieslēdzat pagrieziena rādītāju un veicat pagrieziena manevru vai braucat iekšā stāvvietā, miglas lukturu gaismas automātiski izgaismo ceļmalu pagrieziena pusē, nodrošinot labāku redzamību līkumos.

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laika apstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Jūs varat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms ieslēdzas stikla tīrītāji. Stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātisko priekšējo lukturu ieslēgšanu.

"Ford PowerShift" pārnesumkārba. Ātra un ekonomiska.

Šī progresīvā papildaprīkojumā pieejamā sešpakāpju pārnesumkārba, kurā apvienots automātiskās pārnesumkārbas komforts ar manuālās pārnesumkārbas vadību, tiek piedāvāta ar 1,5 l TDCi dzinēju ar 100 ZS vai 120 ZS jaudu. Tā iepriekš izvēlas nākamo pārnesumu jūsu vietā, lai jums pārnesumu pārslēgšanas laikā nebūtu jāzaudē jauda. Salīdzinājumā ar parastu automātisko transmisiju "PowerShift" transmisijas ātrā un vienmērīgā pārnesumu pārslēgšana uzlabo braucienu, ietaupa degvielu un samazina CO2 izmešu daudzumu.

Autovadītāja brīdinājuma sistēma – brīdina, ja uztver, ka esat noguris

Autovadītāja brīdinājuma sistēma uzrauga Jūsu braukšanas stilu un uztver jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā parādās brīdinājuma ikona, iesakot Jums atpūsties.

Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki braucieni

Papildaprīkojumā pieejamā kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju neļauj pārsniegt iepriekš iestatīto braukšanas ātruma ierobežojumu. Tā ne tikai palīdz ietaupīt degvielu, bet arī var līdz minimumam samazināt iespēju pārsniegt ātruma ierobežojumu. Protams, kruīza kontrole ļauj arī iestatīt nemainīgu braukšanas ātrumu, lai gari pārbraucieni pa automaģistrāli būtu mierīgāki.
Papildaprīkojums, standartaprīkojums versijā "Limited".

VIRSBŪVE UN IETILPĪBA

KO JŪS SAGAIDĀT NO KOMERCIĀLĀ TRANSPORTLĪDZEKĻA?
Pateicoties trīs virsbūves tipiem (Van, Double-Cab-in-Van un Kombi), sēdvietām no diviem līdz septiņiem cilvēkiem, diviem garumiem (L1 un L2) un kravnesībai no 625 kg līdz 1000 kg, jūs noteikti atradīsiet tieši jūsu vajadzībām vispiemērotāko Transit Connect versiju. Piedāvājumā ar arī plaša apdares versiju izvēle katram virsbūves tipam, ka arī dažādas aprīkojuma izvēles iespējas, kas ļauj vēl vairāk pielāgot automobili.

VAN

Ietilpīgs, labi iekārtots un funkcionāls: kravas nodalījumā ir starpsiena pilnā augstumā un platumā (ar logu vai bez), bet kabīnē ir iespējams izvēlēties divas vai trīs sēdvietas.
Standartaprīkojumā ir iekļautas kravas nodalījuma sānu slīddurvis un simetriskas aizmugurējās kravas nodalījuma durvis. Papildus ir iespējams izvēlēties uz augšu atveramas kravas nodalījuma durvis ar logu, loga tīrītāju un pretaizsvīšanas funkciju.

L1 (īsa riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818mm
 • Jumta augstums: 1844mm
 • Kravas kastes ietilpība: 1,6 m3/2,8 m3 (ar paceltiem/nolaistiem sēdekļiem)
 • Aptuvenā kravnesība: 716 kg
 • Transportlīdzekļa pilna masa: 2,3 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg
 • Bāzes transportlīdzeklī otrajā rindā nav logu

L2 (gara riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818mm
 • Jumta augstums: 1862mm
 • Kravas kastes ietilpība: 3,6 m3
 • Maksimālais kravas garums: 3,4 m*
 • Aptuvenā kravnesība: 700 kg–1000 kg
 • Transportlīdzekļa pilna masa: 2,1 t vai 2,4 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg

DOUBLE-CAB-IN-VAN

Double-Cab-in-Van versijā ir ne tikai divi sēdekļi priekšējā rindā, bet arī papildu sēdekļu rinda ar trīs nolokāmiem sēdekļiem aizmugurē. Salokāma restotā starpsiena droši atdala otro sēdekļu rindu no kravas nodalījuma.

L1 (īsa riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4418mm
 • Jumta augstums: 1844mm
 • Kravas kastes ietilpība: 1,2 m3/2,2 m3 (ar paceltiem/nolaistiem sēdekļiem)
 • Aptuvenā kravnesība: 725 kg
 • Transportlīdzekļa pilna masa: 2,2 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg
 • Bāzes transportlīdzeklī otrajā rindā nav logu

L2 (gara riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818 mm
 • Jumta augstums: 1844 mm
 • Kravas nodalījuma ietilpība: 1,6 m/2,8 m3 (atzveltnes paceltas/nolaistas)
 • Aptuvenā kravnesība: 716 kg
 • Automobiļa pilna masa: 2,3 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg

KOMBI

Transit Connect Kombi ir aprīkots ar daudzpusīgu aizmugurējo sēdekļu sistēmu. Septiņvietīgajā L2 versijā sēdekļus var dažādos veidos pielāgot kravas vai pasažieru pārvadāšanai, radot maksimāli daudz vietas un izmantošanas iespēju.
Septiņvietīgajā modelī otrās rindas sēdekļus ir iespējams pabīdīt uz priekšu un nolocīt, radot plakanu kravas nodalījuma grīdu. Apvienojumā ar trešās rindas sēdekļiem ar 50/50 dalījumu, kuri arī ir pilnībā nolokāmi, jūs varat ātri izveidot lielu kravas telpu.
Aprīkojumā ir iekļauts izturīgs un izņemams vertikāls kravas tīkls. kas pasargā pasažierus no kravas kustībām.

L2 (gara riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818mm
 • Jumta augstums: 1828mm
 • Sēdvietas: 7
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg

APRĪKOJUMS

Lai arī kādas būtu jūsu uzņēmuma vajadzības, jūsu personīgās vēlmes un budžets, jūs varēsiet atrast tieši jums piemērotāko Transit Connect.
Katrs pieejamo sēriju modelis ir aprīkots ar plašu standarta aprīkojumu, taču jūs varat izvēlēties arī papildaprīkojumu un papildaprīkojuma komplektus, lai personalizētu savu automobili.

Ambiente

Eksterjera aprīkojums
• 16 collu tērauda diski ar centrālajām uzlikām 
• Ārējie atpakaļskata spoguļi ar aklās zonas novēršanas funkciju 
• Kravas nodalījuma durvis ietves pusē 
• Ford Easy Fuel degvielas uzpildes sistēma bez vāciņa 
• Centrālā slēgšanas sistēma ar tālvadību
Interjera aprīkojums
• Elektriski atverami/aizverami priekšējie logi ar viena pieskāriena atvēršanas/aizvēršanas funkciju autovadītāja pusē
• DAB radio atskaņotājs, USB un Bluetooth
• Augstumā un dziļumā regulējams stūres statnis
• Borta dators
• 12 voltu AUX kontaktligzda
• Divi glāžu turētāji
• Sīklietu novietne virs mērinstrumentu paneļa
• DIN standartiem atbilstošas kravas stiprinājumu vietas
• DIN standartiem atbilstoša pilna platuma tērauda starpsiena
• Griestu plaukts
• Centrālā slēgšanas sistēma ar tālvadību un dubultas aizslēgšanas funkciju

​Trend

Eksterjera aprīkojums papildus Ambiente aprīkojumam
• 16 collu tērauda diski ar pilna izmēra disku uzlikām
• Priekšējais bamperis virsbūves krāsā
• Aizmugurējā bampera apmales virsbūves krāsā 
• Priekšējie miglas lukturi
• Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi
• Quickclear apsildāms vējstikls
Interjera aprīkojums papildus Base aprīkojumam
• Radio/CD atskaņotājs ar DAB, 3,5 collu ekrānu, Ford SYNC, Bluetooth® un balss vadību [ICE Pack 4]
• Priekšējās salona gaismas ar griestu lampām
• Daudzpusīgs, divvietīgs priekšējo pasažieru sēdeklis
• Starpsiena ar atvērumu
• Plastikāta kravas nodalījuma grīdas ieliktnis

PADARIET SMAGAS DARBA DIENAS PAR VIEGLĀM

Apvienojot pārdomātu, mūsdienīgu dizainu un progresīvas tehnoloģijas, kas izstrādātas jūsu vajadzību apmierināšanai, Transit Connect ir gan efektīvs komerciālais transportlīdzeklis, gan praktisks un ērts birojs uz riteņiem. 
Atjautīgas uzglabāšanas iespējas un ergonomisks dizains nodrošina, ka ar Transit Connect jums būs ērti vienmēr — gan ceļā uz darbu un no tā, gan darba laikā.

SYNC 3 SISTĒMA BEZVADU BALSS SAKARU NODROŠINĀŠANAI

Šobrīd SYNC 3 ir mūsu progresīvākā sistēma. Tā darbojas daudz ātrāk, ir vienkāršāk lietojama, aprīkota ar uzlabotu balss komandu funkciju, kā arī virkni citu funkciju. Uz vadības paneļa esošo pogu izmērs ir palielināts, lai atvieglotu sistēmas izmantošanu. Sistēmas 8 collu skārienekrāns tagad reaģē uz skārieniem tāpat kā viedtālruņi un planšetdatori, kas nodrošina intuitīvāku navigāciju.
SYNC 3 sistēma nodrošina piekļuvi arī lietotnēm AppLink, Apple CarPlay un Android Auto, kas ļauj attēlot jūsu viedtālruņa datus skārienekrāna.
Piezīme. Pilnīga SYNC 3 sistēmas sinhronizācija iespējama tikai ar iPhone 5, viedtālruņiem ar Android 5.0 (Lollipop) operētājsistēmu vai jaunākiem viedtālruņiem.
Vairāku SYNC 3 funkciju izmantošanai nepieciešami mobilie dati, kas var radīt papildu izdevumus par mobilo sakaru pakalpojumiem. Lai noskaidrotu, vai jums ir pieejami lietotnes Apple CarPlay un Android Auto pakalpojumi un iegūtu par tām sīkāku informāciju, apmeklējiet to oficiālās tīmekļa vietnes. 

VIENMĒR GĀDĀ PAR SILTU SĒDEKLI

Lai arī cik auksti būtu ārā, jūs varat ātri sasildīties apsildāmajā autovadītāja sēdeklī.

QUICKCLEAR ĀTRAI VĒJSTIKLA NOTĪRĪŠANAI

Šī pārdomātā funkcija ir radīta ar nolūku, lai aukstos rītos ļautu jums doties ceļā ātrāk. Vienkārši nospiediet pogu, un sistēma atkausēs vējstiklu dažu sekunžu laikā pat tad, ja ārā būs sals.

FORD EASY-FUEL PAREIZĀS DEGVIELAS IEPILDĪŠANAI

Tā vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

LOGU ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA AR VIENU POGAS SPIEDIENU

Nospiežot vienu pogu, ir iespējams pilnībā atvērt vai aizvērt gan autovadītāja, gan blakussēdētāja puses logus vai noregulēt tos atsevišķi, lai radītu vēlamo gaisa plūsmu.

PLAUKTS, KAS ĻAUJ SAGLABĀT KABĪNĒ TĪRĪBU

Mantu novietne zem autovadītāja un blakussēdētāja sēdekļa ļauj efektīvi izmantot citādi neizmantoto vietu, lai izvairītos no netīrības, vienlaikus turot priekšmetus viegli sasniedzamā vietā.

STŪRES STATNIS, KAS PIELĀGOJAMS TIEŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

Lai atrastu ideālāko un ērtāko braukšanas pozīciju, stūres statnis ir regulējams gan dziļumā, gan augstumā.

LIELĀKA DZINĒJA JAUDA. MAZĀK IZMEŠU UN ZEMĀKAS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS

Dažādi dīzeļdzinēji un benzīna dzinēji, tostarp revolucionārais 1,0 l EcoBoost — Transit Connect izceļas ar savā klasē labāko degvielas ekonomiju un plašām spēka piedziņas izvēles iespējām atbilstoši jūsu uzņēmuma un personīgajām vajadzībām. Progresīvas tehnoloģijas nodrošina izcilu degvielas ekonomiju un bezkompromisa veiktspēju pat tad, kad transportlīdzeklis ir pilnībā piekrauts.
Pateicoties izsmalcinātajam šasijas un piekares dizainam, kā arī priekšējo riteņu piedziņai un stūres pastiprinātājam, jums būs sajūta, ka braucat ar vieglo automobili, nevis komerciālo transportlīdzekli.
Uzziniet vairāk par visu laiku tīrākajiem mūsdienu dīzeļdzinējiem, kuriem ir liela nozīme CO2 izmešu daudzuma samazināšanā.
Jaunākā informācija Motorizēto transportlīdzekļu ražotāju un tirgotāju sabiedrības tīmekļa vietnē.

EFEKTĪVA BENZĪNA DZINĒJA IZMANTOŠANA

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī sešpakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko Start-Stop sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo tikai 129 gramus CO2 izmešu uz kilometru..

JAUDĪGI UN EKONOMISKI DĪZEĻDZINĒJI

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, piedāvājumā ir divas 1,5 litru Duratorq TDCi dzinēja versijas. Viena no tām ir dzinējs ar 100 ZS jaudu, 250Nm griezes momentu un piecpakāpju manuālo transmisiju, kas ir pieejama arī ar papildaprīkojumā pieejamo Degvielas ekonomijas komplektu, kurā ietilpst automātiskā Start-Stop sistēma, aktīvais režģa aizvars, akumulatora vadības sistēma un viedā reģeneratīvā uzlāde. Otra versija ir 120 ZS dzinējs ar 270 Nm griezes momentu, sešpakāpju manuālo transmisiju un standartaprīkojumā iekļautu automātisko Start-Stop sistēmu. Ja vēlaties automātisko transmisiju, piedāvājumā ir 1,5 l TDCi dzinējs ar 120 ZS jaudu un sešpakāpju pārnesumkārbu, kura degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 5,0 l/100 km, bet CO2 izmešu daudzums — tikai 129 g/km.

MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ AR AUTOMĀTISKO START-STOP SISTĒMU degvielas patēriņš

Kad transportlīdzeklis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju (turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un Ford SYNC). Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā Start-Stop sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

LABĀKA AERODINAMIKA - LIELĀKA EKONOMIJA

Iedarbinot dzinēju, aktīvais režģa aizvars paliek slēgtā stāvoklī, lai dzinējs ātrāk sasniegtu darba temperatūru. Braucot lēni, aktīvais režģa aizvars atstāj radiatora gaisa atveri atvērtu, lai dzesētu dzinēju. Kad automobilis uzņem ātrumu, tā tiek automātiski aizvērta, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu.

PAĀTRINĀJUMA KONTROLE EKONOMISKĀKAI BRAUKŠANAI

Šis inovatīvais papildaprīkojums (standartaprīkojums ECOnetic modeļos) kontrolē paātrinājumu atkarībā no automobiļa noslodzes. Atkarībā no izvēlētā braukšanas stila tas ļauj samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 15%. Cita starpā, šī sistēma arī palēnina dzinēja, bremžu un riepu nolietojumu un nodilumu.

VIEDA INFORMĀCIJAS SISTĒMA, KAS PALĪDZ BRAUKT EKONOMISKĀK

Inovatīvā Ford Eco Mode sistēma nepārtraukti uzrauga braukšanas stila ietekmi uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē braukšanas ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un vēlamos rezultātus, kā arī garo un īso pārbraucienu skaitu. Pēc tam programmatūra sniedz ieteikumus par to, kā samazināt degvielas patēriņu.

PĀRLIECINOŠA DROŠĪBA UN UZTICAMA AIZSARDZĪBA

Tehnoloģijas, kas var automātiski bremzēt, palīdzēt izsaukt avārijas dienestus un atvieglot braukšanas uzsākšanu slīpumā. Sistēmas, kas ļauj atslēgt un aizslēgt durvis atsevišķi, padara atslēgas nokopēšanu praktiski neiespējamu un aktivizē signalizāciju pat tad, ja ir atvienots akumulators. Transit Connect ir aprīkots ar virkni izsmalcinātu tehnoloģiju, kas padara braucienus vieglākus un drošākus. Ja jūs daudz pārvietojaties ar automobili, ir labi zināt, ka automobilis ik dienas sargā jūs, citus ceļu satiksmes dalībniekus un gājējus (un pats sevi).

PALĪDZ IZVAIRĪTIES NO SADURSMĒM AR MAZU BRAUKŠANAS ĀTRUMU

Sadursmes lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži. Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma palīdz no tām izvairīties vai vismaz mīkstina to sekas. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi apstājas un jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 30 km/h, sistēma automātiski bremzē. Aktīvās pilsētas bremzēšanas palīgsistēmas efektivitāti pierāda Euro NCAP Progresa balva par drošību.

SPOGUĻI, KAS REDZ TO, KO NEREDZAT JŪS

Aklās zonas informācijas sistēma var jums palīdzēt droši pārkārtoties blakus joslā, jo sensori uzrauga aklo zonu abās transportlīdzekļa pusēs. Ja tie uztver transportlīdzekli, ko jūs neredzat, sistēma brīdina ar oranžu lampiņu attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī.

ESC PALĪDZ SAGLABĀT KONTROLI JEBKURĀ SITUĀCIJĀ

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole ESC nepārtraukti uzrauga automobiļa stāvokli, uztver novirzīšanos no kursa vai sānslīdi un automātiski stabilizē automobiļa trajektoriju. Sistēma ir radīta, lai palīdzētu saglabāt kontroli un samazināt apstāšanās ceļa garumu avārijas situācijās.

MAKSIMĀLA SAĶERE AR MINIMĀLU PIEPŪLI

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

ADAPTĪVĀ SLODZES KONTROLE LAC PALĪDZ SAGLABĀT KONTROLI

LAC izmanto elektroniskās trajektorijas stabilizācijas kontroles ESC sensorus, lai novērtētu slodzes sadalījumu transportlīdzeklī. Ja krava ietekmē tā vadāmību, LAC to kompensē ar ESC sistēmu, palīdzot saglabāt kontroli un stabilitāti.

PAPILDU JAUDA AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SITUĀCIJĀS

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina. Lai vēl vairāk saīsinātu bremzēšanas ceļu, jaunā hidrauliskā aizmugurējo bremžu spiediena palielināšanas sistēma ārkārtas bremzēšanas situācijā rada papildu bremžu spiedienu aizmugurējās bremzēs, kad ir aktivizēta ABS sistēma.

BRĪDINĀJUMS AIZMUGURĒ BRAUCOŠAJIEM, STRAUJI BREMZĒJOT

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

UZLABOTA GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Transit Connect ir pieejami aizkarveida, autovadītāja, blakussēdētāja un sānu gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu reakciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti uzlaboti sensori.

LAI NEKAD NEAIZMIRSTU PAR DROŠĪBAS JOSTU

Visu modeļu standartaprīkojumā iekļautais autovadītāja drošības jostas atgādinājums izdod brīdinājumu ikreiz, kad aizmirstat piesprādzēties.

GĀDĀ PAR BĒRNA DROŠĪBU

ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumu punkti ir pieejami vienvietīgajos blakussēdētāja sēdekļos modelī Van un divos malējos aizmugurējās (otrās) rindas sēdekļos modelī Double-Cab-in-Van un Kombi.

UZLABOTA ATSLĒGA, KURU NAV IESPĒJAMS NOKOPĒT

Papildus uzlabotajai centrālās atslēgas sistēmai jaunā atslēga ir aprīkota ar raidītāju, kuram ir divi kanāli. Tas nozīmē, ka atslēgu noskenēt vai nokopēt ir praktiski neiespējami. Tā ir lādējama, aizsargāta pret viltošanu, ūdensizturīga un darbojas līdz 30 m attālumā no transportlīdzekļa.

SLĒDZENES AR AIZSARDZĪBU PRET ATMŪĶĒŠANU

Visas durvis ir aprīkotas ar atmūķēšanas aizsardzības funkciju, kas neļauj ielauzties automobilī, izmantojot urbi vai kalti.

NEPARASTAS SLĒDZENES

Transit Connect ir slēdzenes, kas pēc 45 minūtēm automātiski aizslēdz durvis, ja neviens tās neatver (kad ir izmantota tālvadības atslēga), neļauj aizslēgt priekšējās durvis, ja tās ir pusvirus, kā arī atslēdz visas durvis, ja tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens.

PRAKTISKS, STRĀDĪGS, PIEPRASA MINIMĀLU APKOPI

Transit Connect piedāvā plašu kravas nodalījumu ar ietilpību līdz 3,6 m3 (4,4 m3 ar nolocītiem sēdekļiem) un kravnesību līdz 1 000 kg. Atjautīgais un praktiskais aprīkojums no darba dzīves nastas pasargā gan kravu, gan transportlīdzekli. Turklāt, tā kā šis minivens ir veidots atbilstoši augstākajiem komerciālo transportlīdzekļu standartiem, tas ne tikai kalpo ilgi, bet arī ir ekonomisks. Daudzas funkcijas un tehnoloģijas ir pieejamas gan L1 (īsās riteņu garenbāzes), gan L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā, taču praktiskās atšķirības jūs varat salīdzināt sadaļā Virsbūves tipi un specifikācija.

VIETA GARĀKIEM PRIEKŠMETIEM, PATEICOTIES STARPSIENAI AR ATVERI

Komplektācijā ar divvietīgo blakussēdētāju sēdekli pieejamā starpsiena ar atveri ļauj pārvadāt līdz 3 m garus priekšmetus modelī ar īso riteņu garenbāzi (L1) un līdz 3,4 m garus priekšmetus modelī ar garo riteņu garenbāzi (L2). Starpsienas apakšā ir atverama lūka, cauri kurai var izslidināt garākus priekšmetus, novietojot tos pāri nolocītajam blakussēdētāju sēdeklim. Aiz starpsienas ir vieta divām eiropaletēm (daļēji piekrautām L1 versijā) un 2,4×1,2 m platēm (L2 versijā).

TAGAD VIETA KABĪNĒ PAT TRIJIEM CILVĒKIEM

Transit Connect ir pieejams ar divvietīgu blakussēdētāju sēdekli, kas nozīme, ka tajā ir vieta līdz trijiem cilvēkiem. Vidējo sēdekli ir iespējams nolocīt, lai izveidotu plakanu virsmu rakstīšanai vai datora novietošanai, kā arī pacelt uz augšu, lai atvērtu praktisku uzglabāšanas novietni

STIPRINĀJUMA PUNKTI KRAVAS DROŠĪBAI

Sānu sienās iebūvētie stiprinājuma punkti palīdz rūpēties par grīdas tīrību un atbilst DIN un ISO standartiem. Vidukļa un plecu augstumā ir arī virsbūves sānu stiprinājumi. Katrs no tiem var noturēt 30 kg smagumu.

VIEGLI TĪRĀMS GRĪDAS SEGUMS KABĪNĒ UN KRAVAS NODALĪJUMĀ

Gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravas nodalījuma apdari no triecieniem un skrāpējumiem.

STILS APVIENOJUMĀ AR FUNKCIONALITĀTI

Virkne mūsdienīgu virsbūves krāsu palīdz radīt labu iespaidu par jūsu uzņēmumu un veido lielisku fonu jebkuram uzrakstam, kuru jūs varat pievienot vēlāk.

"Ford Transit Connect"

- Ikviens "Transit" ir veidots ar mērķi, un "Transit Connect" nav izņēmums.
- Izturīgais, praktiskais un uzticamais minivens izceļas ar kravnesību līdz 1 000 kg un plašu kravas nodalījuma ietilpību: 2,9 m3 L1 (īsās riteņu garenbāzes) versijā un 3,6 m3 L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā.
– Pārdomātā starpsiena ar atveri ļauj iekraut automobilī caurules, trepes un citu līdz 3 m garu kravu L1 versijā un līdz 3,4 m garu kravu L2 versijā.
- Virkne benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju apvienojumā ar piecpakāpju vai sešpakāpju manuālo transmisiju nodrošina iespaidīgu jaudu un griezes momentu, kā arī izcilu degvielas ekonomiju: no 4 l/100 km, kas atbilst 105 g CO2 izmešu uz kilometru.
- Par savienojamību, izklaidi, drošību un aizsardzību gādā progresīvas tehnoloģijas, piemēram, aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas uztver neizbēgamu sadursmi, braucot ar nelielu ātrumu, un automātiski bremzē.
- Pateicoties daudzpusīgajam divvietīgajam blakussēdētāju sēdeklim, modelī Van ir iespējams pārvadāt līdz trīs cilvēkiem, savukārt modelī "Double-Cab-in-Van" un "Kombi" — septiņus cilvēkus, kā arī uz jebkuru darbavietu aizvest darba kolēģus, nepieciešamos materiālus un aprīkojumu darba paveikšanai.
- Izpētiet "Transit Connect" un uzziniet vairāk par tā dizainu, braukšanas īpašībām, uzturēšanu un izmaksām, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves tipiem un specifikāciju un modeļiem.

Vieta visam un visiem

"Transit Connect" piedāvā garās un īsās riteņu garenbāzes variantu, kā arī ievērojamu, pielāgojamu kravas nodalījumu. Divvietīgais blakussēdētāju sēdeklis ļauj ne tikai iesēsties kabīnē trim cilvēkiem, bet arī ir aprīkots ar atjautīgu caurkraušanas starpsienu, kas garās riteņu garenbāzes (L2) versijā ļauj pārvadāt pat 3,4 metrus garus priekšmetus. Gan L1, gan L2 versijā ir iespējams ievietot divas eiropaletes. Divvietīgo priekšējo sēdekli var pārveidot arī par galda virsmu, izveidojot papildu darba virsmu ar vēl plašākām uzglabāšanas iespējām.

Tehnoloģiski progresīva mobilā sapulču telpa

"Transit Connect" aprīkojumā ir iekļauta virkne izsmalcinātu tehnoloģiju, kas palīdz rūpēties par jūsu drošību uz ceļa un pieejamību brauciena laikā, kā arī atvieglo darba dienu. To vidū ir 12 V kontaktligzdas, USB un "Bluetooth" savienojums, klēpjdatora un mapju glabāšanas nodalījums, kā arī "SYNC" ar balss vadību (tostarp jaunākā "SYNC3" sistēma ar 6 collu krāsu skārienekrānu), kas ļauj ar balsi kontrolēt vairākas svarīgas funkcijas, tostarp tālruni, audiosistēmu un navigāciju (papildaprīkojums).

Ierauga ceļa zīmes, kuras Jūs varat nepamanīt

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes neatkarīgi no tā, vai tās ir ceļa malā vai virs ceļa, pastāvīgas vai pagaidu. Mērinstrumentu panelī tiek attēlots attiecīgais braukšanas ātruma ierobežojums vai apdzīšanas ierobežojums, kas nomainās ik reizi, kad spēkā stājas jauns ierobežojums.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Visu, kas atrodas aiz Jums, papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera uzrādīs viduskonsolē iebūvētajā ekrānā vai atpakaļskata spogulī atkarībā no izvēlētajiem iestatījumiem. Kamera tiek aktivizēta automātiski, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Sensori, kas samazina spriedzi, novietojot automobili stāvvietā

Parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas kļūst arvien skaļāks, tam tuvojoties.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

Papildaprīkojumā pieejamie automātiskie priekšējie lukturi ir aprīkoti ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu, piemēram, iebraucot tunelī. Tādā gadījumā priekšējie lukturi ieslēdzas automātiski, padarot braukšanu vieglāku un drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā komplektācijā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru vai Limited versijas standartaprīkojumā.

Automātikās tālās gaismas, maksimālai redzamībai, neapžilbinot citus

Automātiskās tālās gaismas ir nenovērtējams palīgs braukšanai naktī, kas, uztverot pretim braucošu automobili, automātiski pārslēdz tuvās gaismas. Kad ceļš ir brīvs, sistēma atkal automātiski ieslēdz tālās gaismas. Automātiskās tālās gaismas ir pieejamas papildaprīkojumā komplektācijā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu.

Lukturi, kas pagriežas līdz ar pašu automobili – labākai redzamībai naktī

Kad ieslēdzat pagrieziena rādītāju un veicat pagrieziena manevru vai braucat iekšā stāvvietā, miglas lukturu gaismas automātiski izgaismo ceļmalu pagrieziena pusē, nodrošinot labāku redzamību līkumos.

Stikla tīrītāji, kas automātiski ieslēdzas lietus laikā

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laika apstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Jūs varat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms ieslēdzas stikla tīrītāji. Stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātisko priekšējo lukturu ieslēgšanu.

"Ford PowerShift" pārnesumkārba. Ātra un ekonomiska.

Šī progresīvā papildaprīkojumā pieejamā sešpakāpju pārnesumkārba, kurā apvienots automātiskās pārnesumkārbas komforts ar manuālās pārnesumkārbas vadību, tiek piedāvāta ar 1,5 l TDCi dzinēju ar 100 ZS vai 120 ZS jaudu. Tā iepriekš izvēlas nākamo pārnesumu jūsu vietā, lai jums pārnesumu pārslēgšanas laikā nebūtu jāzaudē jauda. Salīdzinājumā ar parastu automātisko transmisiju "PowerShift" transmisijas ātrā un vienmērīgā pārnesumu pārslēgšana uzlabo braucienu, ietaupa degvielu un samazina CO2 izmešu daudzumu.

Autovadītāja brīdinājuma sistēma – brīdina, ja uztver, ka esat noguris

Autovadītāja brīdinājuma sistēma uzrauga Jūsu braukšanas stilu un uztver jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā parādās brīdinājuma ikona, iesakot Jums atpūsties.

Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki braucieni

Papildaprīkojumā pieejamā kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju neļauj pārsniegt iepriekš iestatīto braukšanas ātruma ierobežojumu. Tā ne tikai palīdz ietaupīt degvielu, bet arī var līdz minimumam samazināt iespēju pārsniegt ātruma ierobežojumu. Protams, kruīza kontrole ļauj arī iestatīt nemainīgu braukšanas ātrumu, lai gari pārbraucieni pa automaģistrāli būtu mierīgāki.
Papildaprīkojums, standartaprīkojums versijā "Limited".

VIRSBŪVE UN IETILPĪBA

KO JŪS SAGAIDĀT NO KOMERCIĀLĀ TRANSPORTLĪDZEKĻA?
Pateicoties trīs virsbūves tipiem (Van, Double-Cab-in-Van un Kombi), sēdvietām no diviem līdz septiņiem cilvēkiem, diviem garumiem (L1 un L2) un kravnesībai no 625 kg līdz 1000 kg, jūs noteikti atradīsiet tieši jūsu vajadzībām vispiemērotāko Transit Connect versiju. Piedāvājumā ar arī plaša apdares versiju izvēle katram virsbūves tipam, ka arī dažādas aprīkojuma izvēles iespējas, kas ļauj vēl vairāk pielāgot automobili.

VAN

Ietilpīgs, labi iekārtots un funkcionāls: kravas nodalījumā ir starpsiena pilnā augstumā un platumā (ar logu vai bez), bet kabīnē ir iespējams izvēlēties divas vai trīs sēdvietas.
Standartaprīkojumā ir iekļautas kravas nodalījuma sānu slīddurvis un simetriskas aizmugurējās kravas nodalījuma durvis. Papildus ir iespējams izvēlēties uz augšu atveramas kravas nodalījuma durvis ar logu, loga tīrītāju un pretaizsvīšanas funkciju.

L1 (īsa riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818mm
 • Jumta augstums: 1844mm
 • Kravas kastes ietilpība: 1,6 m3/2,8 m3 (ar paceltiem/nolaistiem sēdekļiem)
 • Aptuvenā kravnesība: 716 kg
 • Transportlīdzekļa pilna masa: 2,3 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg
 • Bāzes transportlīdzeklī otrajā rindā nav logu

L2 (gara riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818mm
 • Jumta augstums: 1862mm
 • Kravas kastes ietilpība: 3,6 m3
 • Maksimālais kravas garums: 3,4 m*
 • Aptuvenā kravnesība: 700 kg–1000 kg
 • Transportlīdzekļa pilna masa: 2,1 t vai 2,4 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg

DOUBLE-CAB-IN-VAN

Double-Cab-in-Van versijā ir ne tikai divi sēdekļi priekšējā rindā, bet arī papildu sēdekļu rinda ar trīs nolokāmiem sēdekļiem aizmugurē. Salokāma restotā starpsiena droši atdala otro sēdekļu rindu no kravas nodalījuma.

L1 (īsa riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4418mm
 • Jumta augstums: 1844mm
 • Kravas kastes ietilpība: 1,2 m3/2,2 m3 (ar paceltiem/nolaistiem sēdekļiem)
 • Aptuvenā kravnesība: 725 kg
 • Transportlīdzekļa pilna masa: 2,2 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg
 • Bāzes transportlīdzeklī otrajā rindā nav logu

L2 (gara riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818 mm
 • Jumta augstums: 1844 mm
 • Kravas nodalījuma ietilpība: 1,6 m/2,8 m3 (atzveltnes paceltas/nolaistas)
 • Aptuvenā kravnesība: 716 kg
 • Automobiļa pilna masa: 2,3 t
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg

KOMBI

Transit Connect Kombi ir aprīkots ar daudzpusīgu aizmugurējo sēdekļu sistēmu. Septiņvietīgajā L2 versijā sēdekļus var dažādos veidos pielāgot kravas vai pasažieru pārvadāšanai, radot maksimāli daudz vietas un izmantošanas iespēju.
Septiņvietīgajā modelī otrās rindas sēdekļus ir iespējams pabīdīt uz priekšu un nolocīt, radot plakanu kravas nodalījuma grīdu. Apvienojumā ar trešās rindas sēdekļiem ar 50/50 dalījumu, kuri arī ir pilnībā nolokāmi, jūs varat ātri izveidot lielu kravas telpu.
Aprīkojumā ir iekļauts izturīgs un izņemams vertikāls kravas tīkls. kas pasargā pasažierus no kravas kustībām.

L2 (gara riteņu garenbāze)

 • Kopējais garums: 4818mm
 • Jumta augstums: 1828mm
 • Sēdvietas: 7
 • Vilktspēja: līdz 1200 kg

APRĪKOJUMS

Lai arī kādas būtu jūsu uzņēmuma vajadzības, jūsu personīgās vēlmes un budžets, jūs varēsiet atrast tieši jums piemērotāko Transit Connect.
Katrs pieejamo sēriju modelis ir aprīkots ar plašu standarta aprīkojumu, taču jūs varat izvēlēties arī papildaprīkojumu un papildaprīkojuma komplektus, lai personalizētu savu automobili.

Ambiente

Eksterjera aprīkojums
• 16 collu tērauda diski ar centrālajām uzlikām 
• Ārējie atpakaļskata spoguļi ar aklās zonas novēršanas funkciju 
• Kravas nodalījuma durvis ietves pusē 
• Ford Easy Fuel degvielas uzpildes sistēma bez vāciņa 
• Centrālā slēgšanas sistēma ar tālvadību
Interjera aprīkojums
• Elektriski atverami/aizverami priekšējie logi ar viena pieskāriena atvēršanas/aizvēršanas funkciju autovadītāja pusē
• DAB radio atskaņotājs, USB un Bluetooth
• Augstumā un dziļumā regulējams stūres statnis
• Borta dators
• 12 voltu AUX kontaktligzda
• Divi glāžu turētāji
• Sīklietu novietne virs mērinstrumentu paneļa
• DIN standartiem atbilstošas kravas stiprinājumu vietas
• DIN standartiem atbilstoša pilna platuma tērauda starpsiena
• Griestu plaukts
• Centrālā slēgšanas sistēma ar tālvadību un dubultas aizslēgšanas funkciju

​Trend

Eksterjera aprīkojums papildus Ambiente aprīkojumam
• 16 collu tērauda diski ar pilna izmēra disku uzlikām
• Priekšējais bamperis virsbūves krāsā
• Aizmugurējā bampera apmales virsbūves krāsā 
• Priekšējie miglas lukturi
• Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi
• Quickclear apsildāms vējstikls
Interjera aprīkojums papildus Base aprīkojumam
• Radio/CD atskaņotājs ar DAB, 3,5 collu ekrānu, Ford SYNC, Bluetooth® un balss vadību [ICE Pack 4]
• Priekšējās salona gaismas ar griestu lampām
• Daudzpusīgs, divvietīgs priekšējo pasažieru sēdeklis
• Starpsiena ar atvērumu
• Plastikāta kravas nodalījuma grīdas ieliktnis

PADARIET SMAGAS DARBA DIENAS PAR VIEGLĀM

Apvienojot pārdomātu, mūsdienīgu dizainu un progresīvas tehnoloģijas, kas izstrādātas jūsu vajadzību apmierināšanai, Transit Connect ir gan efektīvs komerciālais transportlīdzeklis, gan praktisks un ērts birojs uz riteņiem. 
Atjautīgas uzglabāšanas iespējas un ergonomisks dizains nodrošina, ka ar Transit Connect jums būs ērti vienmēr — gan ceļā uz darbu un no tā, gan darba laikā.

SYNC 3 SISTĒMA BEZVADU BALSS SAKARU NODROŠINĀŠANAI

Šobrīd SYNC 3 ir mūsu progresīvākā sistēma. Tā darbojas daudz ātrāk, ir vienkāršāk lietojama, aprīkota ar uzlabotu balss komandu funkciju, kā arī virkni citu funkciju. Uz vadības paneļa esošo pogu izmērs ir palielināts, lai atvieglotu sistēmas izmantošanu. Sistēmas 8 collu skārienekrāns tagad reaģē uz skārieniem tāpat kā viedtālruņi un planšetdatori, kas nodrošina intuitīvāku navigāciju.
SYNC 3 sistēma nodrošina piekļuvi arī lietotnēm AppLink, Apple CarPlay un Android Auto, kas ļauj attēlot jūsu viedtālruņa datus skārienekrāna.
Piezīme. Pilnīga SYNC 3 sistēmas sinhronizācija iespējama tikai ar iPhone 5, viedtālruņiem ar Android 5.0 (Lollipop) operētājsistēmu vai jaunākiem viedtālruņiem.
Vairāku SYNC 3 funkciju izmantošanai nepieciešami mobilie dati, kas var radīt papildu izdevumus par mobilo sakaru pakalpojumiem. Lai noskaidrotu, vai jums ir pieejami lietotnes Apple CarPlay un Android Auto pakalpojumi un iegūtu par tām sīkāku informāciju, apmeklējiet to oficiālās tīmekļa vietnes. 

VIENMĒR GĀDĀ PAR SILTU SĒDEKLI

Lai arī cik auksti būtu ārā, jūs varat ātri sasildīties apsildāmajā autovadītāja sēdeklī.

QUICKCLEAR ĀTRAI VĒJSTIKLA NOTĪRĪŠANAI

Šī pārdomātā funkcija ir radīta ar nolūku, lai aukstos rītos ļautu jums doties ceļā ātrāk. Vienkārši nospiediet pogu, un sistēma atkausēs vējstiklu dažu sekunžu laikā pat tad, ja ārā būs sals.

FORD EASY-FUEL PAREIZĀS DEGVIELAS IEPILDĪŠANAI

Tā vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā šī sistēma ir bez vāciņa, jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

LOGU ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA AR VIENU POGAS SPIEDIENU

Nospiežot vienu pogu, ir iespējams pilnībā atvērt vai aizvērt gan autovadītāja, gan blakussēdētāja puses logus vai noregulēt tos atsevišķi, lai radītu vēlamo gaisa plūsmu.

PLAUKTS, KAS ĻAUJ SAGLABĀT KABĪNĒ TĪRĪBU

Mantu novietne zem autovadītāja un blakussēdētāja sēdekļa ļauj efektīvi izmantot citādi neizmantoto vietu, lai izvairītos no netīrības, vienlaikus turot priekšmetus viegli sasniedzamā vietā.

STŪRES STATNIS, KAS PIELĀGOJAMS TIEŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

Lai atrastu ideālāko un ērtāko braukšanas pozīciju, stūres statnis ir regulējams gan dziļumā, gan augstumā.

LIELĀKA DZINĒJA JAUDA. MAZĀK IZMEŠU UN ZEMĀKAS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS

Dažādi dīzeļdzinēji un benzīna dzinēji, tostarp revolucionārais 1,0 l EcoBoost — Transit Connect izceļas ar savā klasē labāko degvielas ekonomiju un plašām spēka piedziņas izvēles iespējām atbilstoši jūsu uzņēmuma un personīgajām vajadzībām. Progresīvas tehnoloģijas nodrošina izcilu degvielas ekonomiju un bezkompromisa veiktspēju pat tad, kad transportlīdzeklis ir pilnībā piekrauts.
Pateicoties izsmalcinātajam šasijas un piekares dizainam, kā arī priekšējo riteņu piedziņai un stūres pastiprinātājam, jums būs sajūta, ka braucat ar vieglo automobili, nevis komerciālo transportlīdzekli.
Uzziniet vairāk par visu laiku tīrākajiem mūsdienu dīzeļdzinējiem, kuriem ir liela nozīme CO2 izmešu daudzuma samazināšanā.
Jaunākā informācija Motorizēto transportlīdzekļu ražotāju un tirgotāju sabiedrības tīmekļa vietnē.

EFEKTĪVA BENZĪNA DZINĒJA IZMANTOŠANA

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī sešpakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko Start-Stop sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo tikai 129 gramus CO2 izmešu uz kilometru..

JAUDĪGI UN EKONOMISKI DĪZEĻDZINĒJI

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, piedāvājumā ir divas 1,5 litru Duratorq TDCi dzinēja versijas. Viena no tām ir dzinējs ar 100 ZS jaudu, 250Nm griezes momentu un piecpakāpju manuālo transmisiju, kas ir pieejama arī ar papildaprīkojumā pieejamo Degvielas ekonomijas komplektu, kurā ietilpst automātiskā Start-Stop sistēma, aktīvais režģa aizvars, akumulatora vadības sistēma un viedā reģeneratīvā uzlāde. Otra versija ir 120 ZS dzinējs ar 270 Nm griezes momentu, sešpakāpju manuālo transmisiju un standartaprīkojumā iekļautu automātisko Start-Stop sistēmu. Ja vēlaties automātisko transmisiju, piedāvājumā ir 1,5 l TDCi dzinējs ar 120 ZS jaudu un sešpakāpju pārnesumkārbu, kura degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 5,0 l/100 km, bet CO2 izmešu daudzums — tikai 129 g/km.

MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ AR AUTOMĀTISKO START-STOP SISTĒMU degvielas patēriņš

Kad transportlīdzeklis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju (turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un Ford SYNC). Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā Start-Stop sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

LABĀKA AERODINAMIKA - LIELĀKA EKONOMIJA

Iedarbinot dzinēju, aktīvais režģa aizvars paliek slēgtā stāvoklī, lai dzinējs ātrāk sasniegtu darba temperatūru. Braucot lēni, aktīvais režģa aizvars atstāj radiatora gaisa atveri atvērtu, lai dzesētu dzinēju. Kad automobilis uzņem ātrumu, tā tiek automātiski aizvērta, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot ietaupīt degvielu.

PAĀTRINĀJUMA KONTROLE EKONOMISKĀKAI BRAUKŠANAI

Šis inovatīvais papildaprīkojums (standartaprīkojums ECOnetic modeļos) kontrolē paātrinājumu atkarībā no automobiļa noslodzes. Atkarībā no izvēlētā braukšanas stila tas ļauj samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 15%. Cita starpā, šī sistēma arī palēnina dzinēja, bremžu un riepu nolietojumu un nodilumu.

VIEDA INFORMĀCIJAS SISTĒMA, KAS PALĪDZ BRAUKT EKONOMISKĀK

Inovatīvā Ford Eco Mode sistēma nepārtraukti uzrauga braukšanas stila ietekmi uz degvielas patēriņu. Sistēma analizē braukšanas ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un vēlamos rezultātus, kā arī garo un īso pārbraucienu skaitu. Pēc tam programmatūra sniedz ieteikumus par to, kā samazināt degvielas patēriņu.

PĀRLIECINOŠA DROŠĪBA UN UZTICAMA AIZSARDZĪBA

Tehnoloģijas, kas var automātiski bremzēt, palīdzēt izsaukt avārijas dienestus un atvieglot braukšanas uzsākšanu slīpumā. Sistēmas, kas ļauj atslēgt un aizslēgt durvis atsevišķi, padara atslēgas nokopēšanu praktiski neiespējamu un aktivizē signalizāciju pat tad, ja ir atvienots akumulators. Transit Connect ir aprīkots ar virkni izsmalcinātu tehnoloģiju, kas padara braucienus vieglākus un drošākus. Ja jūs daudz pārvietojaties ar automobili, ir labi zināt, ka automobilis ik dienas sargā jūs, citus ceļu satiksmes dalībniekus un gājējus (un pats sevi).

PALĪDZ IZVAIRĪTIES NO SADURSMĒM AR MAZU BRAUKŠANAS ĀTRUMU

Sadursmes lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži. Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma palīdz no tām izvairīties vai vismaz mīkstina to sekas. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi apstājas un jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 30 km/h, sistēma automātiski bremzē. Aktīvās pilsētas bremzēšanas palīgsistēmas efektivitāti pierāda Euro NCAP Progresa balva par drošību.

SPOGUĻI, KAS REDZ TO, KO NEREDZAT JŪS

Aklās zonas informācijas sistēma var jums palīdzēt droši pārkārtoties blakus joslā, jo sensori uzrauga aklo zonu abās transportlīdzekļa pusēs. Ja tie uztver transportlīdzekli, ko jūs neredzat, sistēma brīdina ar oranžu lampiņu attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī.

ESC PALĪDZ SAGLABĀT KONTROLI JEBKURĀ SITUĀCIJĀ

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole ESC nepārtraukti uzrauga automobiļa stāvokli, uztver novirzīšanos no kursa vai sānslīdi un automātiski stabilizē automobiļa trajektoriju. Sistēma ir radīta, lai palīdzētu saglabāt kontroli un samazināt apstāšanās ceļa garumu avārijas situācijās.

MAKSIMĀLA SAĶERE AR MINIMĀLU PIEPŪLI

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

ADAPTĪVĀ SLODZES KONTROLE LAC PALĪDZ SAGLABĀT KONTROLI

LAC izmanto elektroniskās trajektorijas stabilizācijas kontroles ESC sensorus, lai novērtētu slodzes sadalījumu transportlīdzeklī. Ja krava ietekmē tā vadāmību, LAC to kompensē ar ESC sistēmu, palīdzot saglabāt kontroli un stabilitāti.

PAPILDU JAUDA AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SITUĀCIJĀS

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma EBA palīdz automobilim sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti ārkārtas situācijās. Tā uztver autovadītāja bremzēšanas rezultātā radīto bremzēšanas spiedienu un, ja nepieciešams, to automātiski palielina. Lai vēl vairāk saīsinātu bremzēšanas ceļu, jaunā hidrauliskā aizmugurējo bremžu spiediena palielināšanas sistēma ārkārtas bremzēšanas situācijā rada papildu bremžu spiedienu aizmugurējās bremzēs, kad ir aktivizēta ABS sistēma.

BRĪDINĀJUMS AIZMUGURĒ BRAUCOŠAJIEM, STRAUJI BREMZĒJOT

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

UZLABOTA GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Transit Connect ir pieejami aizkarveida, autovadītāja, blakussēdētāja un sānu gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu reakciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti uzlaboti sensori.

LAI NEKAD NEAIZMIRSTU PAR DROŠĪBAS JOSTU

Visu modeļu standartaprīkojumā iekļautais autovadītāja drošības jostas atgādinājums izdod brīdinājumu ikreiz, kad aizmirstat piesprādzēties.

GĀDĀ PAR BĒRNA DROŠĪBU

ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumu punkti ir pieejami vienvietīgajos blakussēdētāja sēdekļos modelī Van un divos malējos aizmugurējās (otrās) rindas sēdekļos modelī Double-Cab-in-Van un Kombi.

UZLABOTA ATSLĒGA, KURU NAV IESPĒJAMS NOKOPĒT

Papildus uzlabotajai centrālās atslēgas sistēmai jaunā atslēga ir aprīkota ar raidītāju, kuram ir divi kanāli. Tas nozīmē, ka atslēgu noskenēt vai nokopēt ir praktiski neiespējami. Tā ir lādējama, aizsargāta pret viltošanu, ūdensizturīga un darbojas līdz 30 m attālumā no transportlīdzekļa.

SLĒDZENES AR AIZSARDZĪBU PRET ATMŪĶĒŠANU

Visas durvis ir aprīkotas ar atmūķēšanas aizsardzības funkciju, kas neļauj ielauzties automobilī, izmantojot urbi vai kalti.

NEPARASTAS SLĒDZENES

Transit Connect ir slēdzenes, kas pēc 45 minūtēm automātiski aizslēdz durvis, ja neviens tās neatver (kad ir izmantota tālvadības atslēga), neļauj aizslēgt priekšējās durvis, ja tās ir pusvirus, kā arī atslēdz visas durvis, ja tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens.

PRAKTISKS, STRĀDĪGS, PIEPRASA MINIMĀLU APKOPI

Transit Connect piedāvā plašu kravas nodalījumu ar ietilpību līdz 3,6 m3 (4,4 m3 ar nolocītiem sēdekļiem) un kravnesību līdz 1 000 kg. Atjautīgais un praktiskais aprīkojums no darba dzīves nastas pasargā gan kravu, gan transportlīdzekli. Turklāt, tā kā šis minivens ir veidots atbilstoši augstākajiem komerciālo transportlīdzekļu standartiem, tas ne tikai kalpo ilgi, bet arī ir ekonomisks. Daudzas funkcijas un tehnoloģijas ir pieejamas gan L1 (īsās riteņu garenbāzes), gan L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā, taču praktiskās atšķirības jūs varat salīdzināt sadaļā Virsbūves tipi un specifikācija.

VIETA GARĀKIEM PRIEKŠMETIEM, PATEICOTIES STARPSIENAI AR ATVERI

Komplektācijā ar divvietīgo blakussēdētāju sēdekli pieejamā starpsiena ar atveri ļauj pārvadāt līdz 3 m garus priekšmetus modelī ar īso riteņu garenbāzi (L1) un līdz 3,4 m garus priekšmetus modelī ar garo riteņu garenbāzi (L2). Starpsienas apakšā ir atverama lūka, cauri kurai var izslidināt garākus priekšmetus, novietojot tos pāri nolocītajam blakussēdētāju sēdeklim. Aiz starpsienas ir vieta divām eiropaletēm (daļēji piekrautām L1 versijā) un 2,4×1,2 m platēm (L2 versijā).

TAGAD VIETA KABĪNĒ PAT TRIJIEM CILVĒKIEM

Transit Connect ir pieejams ar divvietīgu blakussēdētāju sēdekli, kas nozīme, ka tajā ir vieta līdz trijiem cilvēkiem. Vidējo sēdekli ir iespējams nolocīt, lai izveidotu plakanu virsmu rakstīšanai vai datora novietošanai, kā arī pacelt uz augšu, lai atvērtu praktisku uzglabāšanas novietni

STIPRINĀJUMA PUNKTI KRAVAS DROŠĪBAI

Sānu sienās iebūvētie stiprinājuma punkti palīdz rūpēties par grīdas tīrību un atbilst DIN un ISO standartiem. Vidukļa un plecu augstumā ir arī virsbūves sānu stiprinājumi. Katrs no tiem var noturēt 30 kg smagumu.

VIEGLI TĪRĀMS GRĪDAS SEGUMS KABĪNĒ UN KRAVAS NODALĪJUMĀ

Gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravas nodalījuma apdari no triecieniem un skrāpējumiem.

STILS APVIENOJUMĀ AR FUNKCIONALITĀTI

Virkne mūsdienīgu virsbūves krāsu palīdz radīt labu iespaidu par jūsu uzņēmumu un veido lielisku fonu jebkuram uzrakstam, kuru jūs varat pievienot vēlāk.