Ford Transit Courier

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU Testa brauciens Testa brauciens Finansēšana Finansēšana E-SALONS E-SALONS

"Ford Transit Courier"

- Spējīgs, uzticams un ekonomisks — tāpat kā jebkurš "Transit" minivens. Ērts, patīkami vadāms un aprīkots ar neskaitāmām viedām tehnoloģijām — tāpat kā visi Ford automobiļi. Tieši tāds ir "Transit Courier".
- Minivena kompaktais izmērs padara to par ērti vadāmu, kā arī tam ir viens no mazākajiem apgriešanās rādiusiem klasē, kas ļauj ērti izbraukt pārpildītas, šauras ielas un šauras stāvvietas.
- Taču neļaujiet "Transit Courier" izskatam sevi apmānīt — 2,4 kubikmetrus plašā kravas telpa nozīmē, ka tajā ir par līdz pat 10% vairāk vietas kravai nekā citos šīs klases transportlīdzekļos. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un jūs iegūsiet arī klasē garāko kravas telpu — 2,59 m.
- Un, lai arī cik reižu Jums būs jāapstājas, tas nebūs degvielas dēļ, jo godalgotais 1,0 l "EcoBoost" benzīna dzinējs un uzlabotie 1,5 l un 1,6 l Duratorq dīzeļdzinēji izceļas ar iespaidīgu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni: 3,7 l/100 km un tik vien kā 97 g/km komplektācijā ar automātisko "Start-Stop" sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju.
- Par Jūsu brauciena drošību, komfortu un vieglumu rūpējas progresīvas sistēmas, tostarp atpakaļskata kamera, parkošanās sensori un palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā (kā arī daudzas citas), savukārt pirmklasīgā "Ford SYNC" ar balss vadību ļauj justies brīvi un veikt un saņemt zvanus brīvroku režīmā. Sistēma pat nolasa priekšā ienākošos teksta ziņojumus.*
- Uzziniet vairāk par "Transit Courier" un izpētiet tā dizainu, braukšanas īpašības, praktiskumu un izmaksas, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves versijas un ietilpību, kā arī pieejamos modeļus.
* Nepieciešams savietojams mobilais tālrunis.
** Mērīts saskaņā ar ISO 3832 un VDA metodi ar salokāmo restoto starpsienu.

VAN

Kopējais garums: 4 157 mm
Jumta augstums: 1 747 mm
Kravas kastes ietilpība ar fiksētu starpsienu: 1,9/2,3 m3 (VDA/SAE)
Kravas kastes ietilpība ar salokāmu starpsienu: 2,4/2,6 m3 (VDA/SAE)
Maksimālais kravas garums: 2,59 m
Maksimālā kravnesība: 660 kg
Transportlīdzekļa pilna masa: 1 795 kg
Sēdvietas: 2

KOMBI

Kopējais garums: 4 157 mm
Jumta augstums: 1 747 mm
Kravas kastes ietilpība: 0,7/1,0 m3 ar standarta sēdekļu konfigurāciju, 1,7/1,9 m3 ar nolocītiem otrās rindas sēdekļiem (VDA/SAE)
Maksimālais kravas garums: 1,4 m līdz priekšējo sēdekļu atzveltnēm
Maksimālā kravnesība: 550 kg
Transportlīdzekļa pilna masa: 1 780 kg
Sēdvietas: 5

FORD SYNC" uzlabota brīvroku tehnoloģija

"Ford SYNC" ļauj Jums kontrolēt salonā atskaņoto mūziku, kā arī zvanīt un saņemt mobilā tālruņa zvanus, izmantojot vienkāršas, tiešas balss komandas. Piemēram, ja Jūsu mobilā tālruņa kontaktu sarakstā ierakstīts adresāts ‘mājas’, Jums tikai jāpasaka: "Piezvanīt uz mājām", un sistēma automātiski sastādīs numuru. Turklāt balss komandas varat izmantot, lai atskaņotu dziesmas no USB vai MP3/iPod® , kā arī straumējot mūziku no tālruņa, kas savietojams ar "Bluetooth®". Sistēma pat var skaļi nolasīt Jūsu ienākošos ziņojumus.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Atpakaļskata kamera uzrādīs visu, kas atrodas aiz Jums, centrālajā konsolē iebūvētajā ekrānā; tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu Jums novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Sensori, kas nodrošina parkošanos bez stresa

Parkošanās sensori palīdz noteikt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem tā aizmugurē. Kad sensori uztver kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki ceļojumi

Kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju palīdz saglabāt furgona braukšanas ātrumu Jūsu iestatītajās robežās. Tāpat kā palīdzot Jums ietaupīt degvielu, sistēma var līdz minimumam samazināt arī iespēju pārsniegt ātrumu. Protams, kruīza kontrole ļauj Jums arī iestatīt ātrumu, kas tiek uzturēts vienmērīgs, lai gari pārbraucieni pa maģistrāli būtu atslābinošāki.

Padariet vieglu katru pagriezienu

Apgriešanās rādiuss ir ārkārtīgi neliels – 10,5 metri, un to var paveikt ar tikai 2,6 stūres apgriezieniem no atdures līdz atdurei. Rezultāts: vieglāka parkošanās šaurās vietās un labāka manevrētspēja šaurās ielās.

Droša mājvieta visām Jūsu ierīcēm

"MyFord" turētājs izstrādāts jūsu Sat Nav, "Smartphone" vai MP3 atskaņotāja novietošanai, un tam ir arī USB pieslēgvieta.

Jūtīga un droša glābšana

Kā ikviena laba darba vieta, arī Jūsu furgons ir aprīkos ar viedo glabātuvi. Dziļajā centra konsolē ir vieta A4 formāta failiem, lai tie vienmēr būtu pa rokai. Rūpējoties par papildu drošību, nodalījumā zem sēdekļa var atstāt klēpjdatoru, kur tas garāmgājējiem nebūs redzams. Vieta lieliski izmantota pat priekšējo durvju paneļos, kur katrām durvīm cita starpā paredzot 1,5 litru un 20 oz. pudeļu turētājus, kā arī ērtu monētu turētāju pasažiera pusē.

Ērti visu gadu

Ledus auksti rīti, karstas vasaras dienas…. Jūsu furgonā vienmēr būs patīkama darba vide. Izmantojot papildaprīkojumā piedāvāto elektronisko automātisko temperatūras kontroles ierīci (EATC), Jums būs tikai jāizvēlas tīkama salona temperatūra, ko sistēma uzturēs ar uzlabotās gaisa kondicionēšanas ierīces palīdzību. Abiem priekšējiem sēdekļiem papildaprīkojumā pieejami arī apsildāmi sēdekļa spilveni.

"Ford EASY-FUEL" degvielas uzpildes sistēma

Tādējādi nepareizas degvielas iepildīšana furgonā ir gandrīz neiespējama, jo nepareizais uzgalis vienkārši nebūs atbilstoša izmēra. Un, tā kā "Ford Easy-Fuel" sistēmai nav vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāpieskaras netīram degvielas tvertnes vāciņam.

Jūsu furgons: Jūsu birojs

Nekad vēl nav bijis tik viegli strādāt no jebkuras vietas, kur atrodaties, kā tagad, izmantojot "Transit Courier" iebūvēto mobilo savienojamības ierīci. Tādējādi kabīnē ir paredzētas funkcijas, kas pilnībā izstrādātas, lai palīdzētu Jums visu turēt par rokai. Jums kabīnē ir viena vai divas 12V ligzdas, Aux in ieeja un USB pieslēgvieta, plus krūžu turētāji, vieta klēpjdatoram vai A4 formāta mapēm un vēl zemsēdekļa nodalījums.

Ātri notīriet vējstiklu, izmantojot "Quickclear"

Šī gudrā funkcija paredzēta, lai stindzinoši aukstos rītos Jūs varētu doties ceļā pēc iespējas drīzāk. Ar pogas nospiešanu izcili plānos kvēldiegus var pastiprināti uzkarsēt, lai atledotu un notīrītu no kondensāta Jūsu vējstiklu, kā arī palīdzētu atkausēt stikla tīrītājus. Sistēma nostrādā dažu sekunžu laikā pat tad, ja ārā ir stindzinošs aukstums.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiksi, kad tas ir nepieciešams

"Transit Courier" ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu. Piemēram, ja iebraucat tunelī. Automātiskie priekšējie lukturi paši ieslēdzas, un tas braukšanu var padarīt gan vieglāku, gan drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi un stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā.

Ideāla skaņa katram braucienam

Tā kā pieejamas pavisam astoņas "In Car" izklaides pakas, kas visas aprīkotas ar AM/FM radio un USB/papildu savienojamību, Jums nekad netrūks mūzikas, ziņu vai jaunākās informācijas par braucienu. Priekšējie skaļruņi visās ICE sistēmās, izņemot "Ultra-Low ICE My Connection Radio" ierīces (1. un 2. paka), nodrošina premium kvalitātē sadalītas augsto un zemo frekvenču skaņas. Augsto frekvenču skaļruņi atrodas ‘A’ statnē, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa skaņas kvalitāti.

Progresīvs minivens ir ienesīgs minivens

Tādēļ "Transit Courier" ir veidots, lai maksimāli izmantotu tā kravas telpu. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un 1,62 m vietā Jūs iegūsiet 2,59 m garu kravas telpu. Tādējādi automobiļa iekšpusē ir iespējams pārvadāt garākus priekšmetus, piemēram, caurules vai dēļus. Arī iekraušana un izkraušana ir kļuvusi vienkāršāka un drošāka.

Vieta garākiem priekšmetiem, pateicoties salokāmai starpsienai

Salokāmā starpsiena ne tikai ļauj pārvadāt līdz 2,59 m garu kravu, bet arī pasargā autovadītāju no šādām kravām, jo tās tiek pārvadātas uz nolokāmā blakussēdētāja sēdekļa. Starpsiena ir pieejama Van modeļos kopā ar nolokāmu blakussēdētāja sēdekli.

Viegli tīrāms grīdas segums kabīnē un kravas nodalījumā

Gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravu no triecieniem un skrāpējumiem.

Labāk apgaismots kravas nodalījums vieglākai iekraušanai

Standartaprīkojumā ir iekļautas jaunas kravas nodalījuma lampas. Ja nepieciešams, papildaprīkojumā ir pieejams īpaši spilgts LED apgaismojums.

Samazinātas ekspluatācijas izmaksas

Labi pārdomāts dizains ļauj maksimāli samazināt ekspluatācijas izmaksas. Piemēram, daudzdaļīgs aizmugurējais bamperis, virsbūves sānu aizsardzība un atjautīgi izvietotie priekšējie un aizmugurējie lukturi ļauj novērst negaidījumus vai mīkstināt to sekas. Tas nozīmē mazāk laika un naudas remontam, kas var samazināt arī apdrošināšanas prēmijas. Kvalitatīvās un izturīgās detaļas un sastāvdaļas ļauj saīsināt dīkstāves periodus un ietaupīt naudu, jo tās nodrošina garākus apkopes intervālus.

Nepārtrauktas pārbaudes

Lai pārliecinātos par detaļu izturību, visiem kabīnes materiāliem ir veiktas vispusīgas pārbaudes. Un mazāks nodilums un nolietojums nozīmē, ka transportlīdzeklis saglabā savu profesionālo izskatu un pārdošanas vērtību ilgāku laiku.

Gari apkopes intervāli, īsākiem dīkstāves periodiem

Katra "Transit Courier" detaļa un sastāvdaļa ir veidota ar nolūku maksimāli palielināt tā izturību un nodrošināt ilgāku braukšanu bez nepieciešamām apkopēm. Tas nozīmē, ka apkopes ir jāveic ik pēc 30 000 km vai 1 gada.

Efektīva benzīna dzinēja izmantošana

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l "EcoBoost" benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī piecu pakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko "Start-Stop" sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo par 25% mazāk CO2 izmešu jeb 119 g/km.

Jaudīgi un ekonomiski dīzeļdzinēji

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, izvēlei ir pieejams 1,5 l vai 1,6 l Duratorq TDCi dīzeļdzinējs: 75 ZS, 190 Nm un piecu pakāpju manuālā transmisija vai 95 ZS, 215 Nm un piecu pakāpju manuālā transmisija. 75 ZS un 95 ZS dzinēju papildaprīkojumā ir pieejama automātiskā "Start-Stop" sistēma, savukārt akumulatora pārvaldības sistēma un viedā reģeneratīvā lādēšana ir iekļauta visu versiju standartaprīkojumā. Turklāt 95 ZS dzinējs ar automātisko "Start-Stop" sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju izceļas ar klasē zemāko CO2 izmešu daudzumu — 97 g/km.

Automātiskā "Start-Stop" sistēma

Kad transportlīdzeklis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju (turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un "Ford SYNC"). Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā "Start-Stop" sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

"Ford SYNC" ar avārijas palīgsistēmu izsauc glābšanas dienestus pat tad, ja autovadītājs to nespēj

Būtisks un varbūt pat dzīvībai svarīgs "Ford SYNC" elements ir avārijas palīgsistēma. Praktiski neiespējamā avārijas situācijā, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma autovadītāja vietā automātiski veic zvanu glābšanas dienestiem. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Brīdina par spiediena zudumu riepās

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Šī iemesla dēļ riepu spiediena uzraudzības sistēma nepārtraukti uzrauga katru riepu un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

Pārliecība sarežģītās situācijās

Elektroniskajā drošības un stabilizācijas kontrolē ESC ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESC sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekami vai par daudz pagrieztas stūres sekām, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESC un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

Uzlabota gaisa spilvenu drošības sistēma

Modelī "Transit Courier" ir pieejami autovadītāja, blakussēdētāja, sānu, aizkarveida un autovadītāja ceļgalu (tikai "Kombi" versijā) gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu drošības spilvenu aktivizāciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti uzlaboti sensori.

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem, strauji bremzējot

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

Divas drošas signalizācijas

Papildaprīkojumā pieejamā perimetra signalizācija izdod skaņas signālu, ja transportlīdzekļa durvis vai dzinēja pārsegs tiek atvērts ar spēku. Vēl lielākai drošībai un aizsardzībai iespējams izvēlēties "Thatcham 1". kategorijas signalizāciju. Tā ir augsta līmeņa signalizācija, kas tiek aktivizēta, kad transportlīdzeklis tiek aizslēgts, un izdod spēcīgu skaņas signālu, kad kāds mēģina transportlīdzeklī iekļūt ar varu, sensori uztver kustību salonā vai transportlīdzeklis tiek kādā veidā pacelts.

Izvēlies, kuras durvis atslēgt un kuras aizslēgt

"Transit Courier" standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā atslēga ar tālvadību. Šī jaunā aizslēgšanas sistēma ir drošāka nekā jebkad, jo ir iespējams atslēgt tikai vienas durvis, pārējās atstājot aizslēgtas, līdz autovadītājs vēlas tās atslēgt.

"Ford Transit Courier"

- Spējīgs, uzticams un ekonomisks — tāpat kā jebkurš "Transit" minivens. Ērts, patīkami vadāms un aprīkots ar neskaitāmām viedām tehnoloģijām — tāpat kā visi Ford automobiļi. Tieši tāds ir "Transit Courier".
- Minivena kompaktais izmērs padara to par ērti vadāmu, kā arī tam ir viens no mazākajiem apgriešanās rādiusiem klasē, kas ļauj ērti izbraukt pārpildītas, šauras ielas un šauras stāvvietas.
- Taču neļaujiet "Transit Courier" izskatam sevi apmānīt — 2,4 kubikmetrus plašā kravas telpa nozīmē, ka tajā ir par līdz pat 10% vairāk vietas kravai nekā citos šīs klases transportlīdzekļos. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un jūs iegūsiet arī klasē garāko kravas telpu — 2,59 m.
- Un, lai arī cik reižu Jums būs jāapstājas, tas nebūs degvielas dēļ, jo godalgotais 1,0 l "EcoBoost" benzīna dzinējs un uzlabotie 1,5 l un 1,6 l Duratorq dīzeļdzinēji izceļas ar iespaidīgu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni: 3,7 l/100 km un tik vien kā 97 g/km komplektācijā ar automātisko "Start-Stop" sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju.
- Par Jūsu brauciena drošību, komfortu un vieglumu rūpējas progresīvas sistēmas, tostarp atpakaļskata kamera, parkošanās sensori un palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā (kā arī daudzas citas), savukārt pirmklasīgā "Ford SYNC" ar balss vadību ļauj justies brīvi un veikt un saņemt zvanus brīvroku režīmā. Sistēma pat nolasa priekšā ienākošos teksta ziņojumus.*
- Uzziniet vairāk par "Transit Courier" un izpētiet tā dizainu, braukšanas īpašības, praktiskumu un izmaksas, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves versijas un ietilpību, kā arī pieejamos modeļus.
* Nepieciešams savietojams mobilais tālrunis.
** Mērīts saskaņā ar ISO 3832 un VDA metodi ar salokāmo restoto starpsienu.

VAN

Kopējais garums: 4 157 mm
Jumta augstums: 1 747 mm
Kravas kastes ietilpība ar fiksētu starpsienu: 1,9/2,3 m3 (VDA/SAE)
Kravas kastes ietilpība ar salokāmu starpsienu: 2,4/2,6 m3 (VDA/SAE)
Maksimālais kravas garums: 2,59 m
Maksimālā kravnesība: 660 kg
Transportlīdzekļa pilna masa: 1 795 kg
Sēdvietas: 2

KOMBI

Kopējais garums: 4 157 mm
Jumta augstums: 1 747 mm
Kravas kastes ietilpība: 0,7/1,0 m3 ar standarta sēdekļu konfigurāciju, 1,7/1,9 m3 ar nolocītiem otrās rindas sēdekļiem (VDA/SAE)
Maksimālais kravas garums: 1,4 m līdz priekšējo sēdekļu atzveltnēm
Maksimālā kravnesība: 550 kg
Transportlīdzekļa pilna masa: 1 780 kg
Sēdvietas: 5

FORD SYNC" uzlabota brīvroku tehnoloģija

"Ford SYNC" ļauj Jums kontrolēt salonā atskaņoto mūziku, kā arī zvanīt un saņemt mobilā tālruņa zvanus, izmantojot vienkāršas, tiešas balss komandas. Piemēram, ja Jūsu mobilā tālruņa kontaktu sarakstā ierakstīts adresāts ‘mājas’, Jums tikai jāpasaka: "Piezvanīt uz mājām", un sistēma automātiski sastādīs numuru. Turklāt balss komandas varat izmantot, lai atskaņotu dziesmas no USB vai MP3/iPod® , kā arī straumējot mūziku no tālruņa, kas savietojams ar "Bluetooth®". Sistēma pat var skaļi nolasīt Jūsu ienākošos ziņojumus.

Vieglāk braukt atpakaļgaitā

Stabi, atkritumu tvertnes, zemas sienas… Atpakaļskata kamera uzrādīs visu, kas atrodas aiz Jums, centrālajā konsolē iebūvētajā ekrānā; tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma uzrāda arī virtuālas palīglīnijas, lai palīdzētu Jums novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

Sensori, kas nodrošina parkošanos bez stresa

Parkošanās sensori palīdz noteikt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem tā aizmugurē. Kad sensori uztver kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

Mazāk nogurdinoša braukšana, ekonomiskāki ceļojumi

Kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju palīdz saglabāt furgona braukšanas ātrumu Jūsu iestatītajās robežās. Tāpat kā palīdzot Jums ietaupīt degvielu, sistēma var līdz minimumam samazināt arī iespēju pārsniegt ātrumu. Protams, kruīza kontrole ļauj Jums arī iestatīt ātrumu, kas tiek uzturēts vienmērīgs, lai gari pārbraucieni pa maģistrāli būtu atslābinošāki.

Padariet vieglu katru pagriezienu

Apgriešanās rādiuss ir ārkārtīgi neliels – 10,5 metri, un to var paveikt ar tikai 2,6 stūres apgriezieniem no atdures līdz atdurei. Rezultāts: vieglāka parkošanās šaurās vietās un labāka manevrētspēja šaurās ielās.

Droša mājvieta visām Jūsu ierīcēm

"MyFord" turētājs izstrādāts jūsu Sat Nav, "Smartphone" vai MP3 atskaņotāja novietošanai, un tam ir arī USB pieslēgvieta.

Jūtīga un droša glābšana

Kā ikviena laba darba vieta, arī Jūsu furgons ir aprīkos ar viedo glabātuvi. Dziļajā centra konsolē ir vieta A4 formāta failiem, lai tie vienmēr būtu pa rokai. Rūpējoties par papildu drošību, nodalījumā zem sēdekļa var atstāt klēpjdatoru, kur tas garāmgājējiem nebūs redzams. Vieta lieliski izmantota pat priekšējo durvju paneļos, kur katrām durvīm cita starpā paredzot 1,5 litru un 20 oz. pudeļu turētājus, kā arī ērtu monētu turētāju pasažiera pusē.

Ērti visu gadu

Ledus auksti rīti, karstas vasaras dienas…. Jūsu furgonā vienmēr būs patīkama darba vide. Izmantojot papildaprīkojumā piedāvāto elektronisko automātisko temperatūras kontroles ierīci (EATC), Jums būs tikai jāizvēlas tīkama salona temperatūra, ko sistēma uzturēs ar uzlabotās gaisa kondicionēšanas ierīces palīdzību. Abiem priekšējiem sēdekļiem papildaprīkojumā pieejami arī apsildāmi sēdekļa spilveni.

"Ford EASY-FUEL" degvielas uzpildes sistēma

Tādējādi nepareizas degvielas iepildīšana furgonā ir gandrīz neiespējama, jo nepareizais uzgalis vienkārši nebūs atbilstoša izmēra. Un, tā kā "Ford Easy-Fuel" sistēmai nav vāciņa, Jums vairs nekad nebūs jāpieskaras netīram degvielas tvertnes vāciņam.

Jūsu furgons: Jūsu birojs

Nekad vēl nav bijis tik viegli strādāt no jebkuras vietas, kur atrodaties, kā tagad, izmantojot "Transit Courier" iebūvēto mobilo savienojamības ierīci. Tādējādi kabīnē ir paredzētas funkcijas, kas pilnībā izstrādātas, lai palīdzētu Jums visu turēt par rokai. Jums kabīnē ir viena vai divas 12V ligzdas, Aux in ieeja un USB pieslēgvieta, plus krūžu turētāji, vieta klēpjdatoram vai A4 formāta mapēm un vēl zemsēdekļa nodalījums.

Ātri notīriet vējstiklu, izmantojot "Quickclear"

Šī gudrā funkcija paredzēta, lai stindzinoši aukstos rītos Jūs varētu doties ceļā pēc iespējas drīzāk. Ar pogas nospiešanu izcili plānos kvēldiegus var pastiprināti uzkarsēt, lai atledotu un notīrītu no kondensāta Jūsu vējstiklu, kā arī palīdzētu atkausēt stikla tīrītājus. Sistēma nostrādā dažu sekunžu laikā pat tad, ja ārā ir stindzinošs aukstums.

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiksi, kad tas ir nepieciešams

"Transit Courier" ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazināšanos krēslas laikā vai pēkšņu apgaismojuma maiņu. Piemēram, ja iebraucat tunelī. Automātiskie priekšējie lukturi paši ieslēdzas, un tas braukšanu var padarīt gan vieglāku, gan drošāku. Automātiskie priekšējie lukturi un stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā.

Ideāla skaņa katram braucienam

Tā kā pieejamas pavisam astoņas "In Car" izklaides pakas, kas visas aprīkotas ar AM/FM radio un USB/papildu savienojamību, Jums nekad netrūks mūzikas, ziņu vai jaunākās informācijas par braucienu. Priekšējie skaļruņi visās ICE sistēmās, izņemot "Ultra-Low ICE My Connection Radio" ierīces (1. un 2. paka), nodrošina premium kvalitātē sadalītas augsto un zemo frekvenču skaņas. Augsto frekvenču skaļruņi atrodas ‘A’ statnē, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa skaņas kvalitāti.

Progresīvs minivens ir ienesīgs minivens

Tādēļ "Transit Courier" ir veidots, lai maksimāli izmantotu tā kravas telpu. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un 1,62 m vietā Jūs iegūsiet 2,59 m garu kravas telpu. Tādējādi automobiļa iekšpusē ir iespējams pārvadāt garākus priekšmetus, piemēram, caurules vai dēļus. Arī iekraušana un izkraušana ir kļuvusi vienkāršāka un drošāka.

Vieta garākiem priekšmetiem, pateicoties salokāmai starpsienai

Salokāmā starpsiena ne tikai ļauj pārvadāt līdz 2,59 m garu kravu, bet arī pasargā autovadītāju no šādām kravām, jo tās tiek pārvadātas uz nolokāmā blakussēdētāja sēdekļa. Starpsiena ir pieejama Van modeļos kopā ar nolokāmu blakussēdētāja sēdekli.

Viegli tīrāms grīdas segums kabīnē un kravas nodalījumā

Gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravu no triecieniem un skrāpējumiem.

Labāk apgaismots kravas nodalījums vieglākai iekraušanai

Standartaprīkojumā ir iekļautas jaunas kravas nodalījuma lampas. Ja nepieciešams, papildaprīkojumā ir pieejams īpaši spilgts LED apgaismojums.

Samazinātas ekspluatācijas izmaksas

Labi pārdomāts dizains ļauj maksimāli samazināt ekspluatācijas izmaksas. Piemēram, daudzdaļīgs aizmugurējais bamperis, virsbūves sānu aizsardzība un atjautīgi izvietotie priekšējie un aizmugurējie lukturi ļauj novērst negaidījumus vai mīkstināt to sekas. Tas nozīmē mazāk laika un naudas remontam, kas var samazināt arī apdrošināšanas prēmijas. Kvalitatīvās un izturīgās detaļas un sastāvdaļas ļauj saīsināt dīkstāves periodus un ietaupīt naudu, jo tās nodrošina garākus apkopes intervālus.

Nepārtrauktas pārbaudes

Lai pārliecinātos par detaļu izturību, visiem kabīnes materiāliem ir veiktas vispusīgas pārbaudes. Un mazāks nodilums un nolietojums nozīmē, ka transportlīdzeklis saglabā savu profesionālo izskatu un pārdošanas vērtību ilgāku laiku.

Gari apkopes intervāli, īsākiem dīkstāves periodiem

Katra "Transit Courier" detaļa un sastāvdaļa ir veidota ar nolūku maksimāli palielināt tā izturību un nodrošināt ilgāku braukšanu bez nepieciešamām apkopēm. Tas nozīmē, ka apkopes ir jāveic ik pēc 30 000 km vai 1 gada.

Efektīva benzīna dzinēja izmantošana

Jaunajam trīs cilindru 1,0 l "EcoBoost" benzīna dzinējam ir 100 ZS jauda un 170 Nm griezes moments, kā arī piecu pakāpju manuālā transmisija. Apvienojumā ar citām degvielu taupošām tehnoloģijām, piemēram, automātisko "Start-Stop" sistēmu, šis godalgotais dzinējs nodrošina tādu pašu jaudu kā parasts 1,6 litru dzinējs, taču ir par 24% ekonomiskāks un saražo par 25% mazāk CO2 izmešu jeb 119 g/km.

Jaudīgi un ekonomiski dīzeļdzinēji

Ja dodat priekšroku dīzeļdzinējam, izvēlei ir pieejams 1,5 l vai 1,6 l Duratorq TDCi dīzeļdzinējs: 75 ZS, 190 Nm un piecu pakāpju manuālā transmisija vai 95 ZS, 215 Nm un piecu pakāpju manuālā transmisija. 75 ZS un 95 ZS dzinēju papildaprīkojumā ir pieejama automātiskā "Start-Stop" sistēma, savukārt akumulatora pārvaldības sistēma un viedā reģeneratīvā lādēšana ir iekļauta visu versiju standartaprīkojumā. Turklāt 95 ZS dzinējs ar automātisko "Start-Stop" sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju izceļas ar klasē zemāko CO2 izmešu daudzumu — 97 g/km.

Automātiskā "Start-Stop" sistēma

Kad transportlīdzeklis apstājas pie sarkanās gaismas vai gaida rindā, šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma automātiski izslēdz dzinēju (turpinot piegādāt jaudu tādām svarīgām iekārtām kā gaisa kondicionēšanas sistēma, radio un "Ford SYNC"). Kad esat gatavs turpināt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un izvēlieties pirmo pārnesumu, un sistēma atkal sāks darboties. Automātiskā "Start-Stop" sistēma ir ideāli piemērota braukšanai pilsētas satiksmē, kur degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par 10%.

"Ford SYNC" ar avārijas palīgsistēmu izsauc glābšanas dienestus pat tad, ja autovadītājs to nespēj

Būtisks un varbūt pat dzīvībai svarīgs "Ford SYNC" elements ir avārijas palīgsistēma. Praktiski neiespējamā avārijas situācijā, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma autovadītāja vietā automātiski veic zvanu glābšanas dienestiem. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu uz priekšu vai atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

Brīdina par spiediena zudumu riepās

Ir svarīgi, lai riepās vienmēr būtu pareizais spiediens. Tas ietaupa degvielu, paildzina riepu kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Šī iemesla dēļ riepu spiediena uzraudzības sistēma nepārtraukti uzrauga katru riepu un brīdina par izmaiņām, lai autovadītājs nepieciešamības gadījumā varētu apstāties un pārbaudīt riepu, kā arī to piepumpēt vai nomainīt.

Pārliecība sarežģītās situācijās

Elektroniskajā drošības un stabilizācijas kontrolē ESC ir ietverta virkne tehnoloģiju, kas nodrošina lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdz saglabāt drošību. Piemēram, īpaši sensori nepārtraukti uzrauga katra riteņa ātrumu, automobiļa leņķiskās novirzes ātrumu (tās leņķi un virzienu) un stūrēšanas leņķi. Ja stūre strauji jāpagriež pa labi vai pa kreisi, piemēram, lai izvairītos no šķēršļa, ESC sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem un var arī samazināt dzinēja radīto jaudu. Tas ļauj izvairīties no nepietiekami vai par daudz pagrieztas stūres sekām, nodrošinot automobiļa stabilitāti un labāku kontroli pār to. ESC un vilkmes kontrole arī palīdz novērst riteņu izslīdēšanu uz slapja vai apledojuša ceļa.

Uzlabota gaisa spilvenu drošības sistēma

Modelī "Transit Courier" ir pieejami autovadītāja, blakussēdētāja, sānu, aizkarveida un autovadītāja ceļgalu (tikai "Kombi" versijā) gaisa drošības spilveni. Lai nodrošinātu ātru un kontrolētu drošības spilvenu aktivizāciju, svarīgākajos punktos ir izvietoti uzlaboti sensori.

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem, strauji bremzējot

Avārijas bremzēšanas signāllukturu sistēma EBL automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu pārējos braucējus par spēcīgu bremzēšanu.

Divas drošas signalizācijas

Papildaprīkojumā pieejamā perimetra signalizācija izdod skaņas signālu, ja transportlīdzekļa durvis vai dzinēja pārsegs tiek atvērts ar spēku. Vēl lielākai drošībai un aizsardzībai iespējams izvēlēties "Thatcham 1". kategorijas signalizāciju. Tā ir augsta līmeņa signalizācija, kas tiek aktivizēta, kad transportlīdzeklis tiek aizslēgts, un izdod spēcīgu skaņas signālu, kad kāds mēģina transportlīdzeklī iekļūt ar varu, sensori uztver kustību salonā vai transportlīdzeklis tiek kādā veidā pacelts.

Izvēlies, kuras durvis atslēgt un kuras aizslēgt

"Transit Courier" standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā atslēga ar tālvadību. Šī jaunā aizslēgšanas sistēma ir drošāka nekā jebkad, jo ir iespējams atslēgt tikai vienas durvis, pārējās atstājot aizslēgtas, līdz autovadītājs vēlas tās atslēgt.